O czym chcesz poczytać na blogach?

Kurtka puchowa

miel.blog

/> Od początku kiedy poszedł na studia, nie podobała mi się jedna panna. Ostrzyłą sobie na niego zęby. NAjgorsz, eże choelrnie brzydka i nie czułam sie kompletnie zagrożona, jako że mój ex należał do łamaczy serc w moim gimnazjum i zabierałyśmy mu piórka z kurtki puchowej i sie jarałysmy. Także wracając, dziewczyna z 25 lat, z wiochy z facetem, łeb tleniony niska, gruba ( NA SERIO) z obwisłym cycem i dwoma brodawkami na ryju uwiodła mi faceta:) A on nie prostestował. Hah, a stało się to na wyjeździe z grupą (jego ze.

zozolija blog

(to było ostatni weekend) nie zmogły dzielnego Zozola. Z optymistycznym nastawieniem, że tak będzie dalej, za 1,5 tygodnia wybieramy się jeszcze w góry (dzisiaj w Zakopanym aż 7 stopni, a w górnych partiach gór śnieg – rewelacja, może powinniśmy zabrać kurtki puchowe i sanki?).
Na początku lipca odwiedziła nas Ania (blogowa Gania) z chłopakami i Anitką w brzuszku. Było miło ale krótko. Mieli przyjechać wcześniej, przyjechali później, mieli zostać dłużej, byli krócej. Dobre i to. W przyszłym roku.

.............Miłość żąda ofiary..........................

Musze zrobic tez zdjecia z dachu - stamtad widoki mam jeszcze ciekawsze, wiecej morza widac i wiecej dachow.Cieplo sie poza tym zaczyna robic. W tej chwili (prawie polnoc) jest 14°C. Tydzien temu pozegnalam sie z kurtka puchowa i planuje zalozyc ja tylko na droge do Polski na Swieta, zeby wywiezc ja z Malty. Plaszczyk sztruksowy w zupelnosci wystarcza, by nie zamarznac.

skomentuj (0)

15:07:28

krabate blog

Kochaæ. Ja te¿. Zapyta³ siê czy mam kapturek, bo to
najpewniejsze. Popatrzy³am na niego zdziwiona, ale pomy¶la³am, ¿e mo¿e lubi
jakie¶ udziwnienia. Wiec poszlam do szafy i odpiê³am kaptur od mojej kurtki
puchowej i za³o¿y³am a on wsta³ i poszed³ do domu. Dlaczego? Próbowa³am z
nim rozmawiaæ, ale on nie chce. Tak bardzo go kocham. POMOCY!!"

krabate 2002-09-03 22:11:52
skomentuj (6)


Jasno i.

...life gone by

Bulu .. płaczu zazdrości... idealny radosny hmmm... świat ktury jest totalną kontrą do otaczającego wspułczesnego...ale ile można ... i ejszce ta jeban zima... kurwa - 30 popierdolone jak ja nie nawidze zimy nie nawiddze czapek szalików rekawiczek.... kurtek puchowych nienawidze!!!!! i ta melancholia... kuuurwa od kąd dałem se na wstzrymanie ze wszystkim a jest to jusz bodajże 7 miesięcy... wszytsko sie pierdoli... kurwa miało być tak idealnie tak prosto udało sie ale nie ejst idealnie jest hujowato... nawet laski mnie.