O czym chcesz poczytać na blogach?

Kurt cobain

,,Ulubieńcy bogów umierają młodo, lecz później żyją wiecznie w ich towarzystwie''

Teen Spirit" 7. "Where Did You Sleep Last Night?" 8. "Scentless Apprentice" 9. "In Bloom" 10. "Negative Creep"
Courtney Love złożyła w sądzie kolejny pozew przeciwko koncernowi Universal Music Group oraz Davidovi Grohlowi i Kristowi Novoselicowi - żyjącym członkom grupy Nirvana. W złożonym 28 września 2001 roku wniosku wdowa po kurcie Cobainie domaga się całkowitej kontroli nad taśmami matkami wydawnictw formacji Nirvana. W uzasadnieniu pisze, że będąca obecnie częścią koncernu firma Geffen Records nie jest tą samą wytwórnią płytową, z którą zespół podpisał kontrakt w roku 1991. Love uważa także, że koncern Universal jest winien grupie ponad trzy miliony dolarów z tytułu zaległych tantiemów. Przypomnijmy, że w lipcu bieżącego roku Love wniosła do sądu w Seattle pierwszy pozew, w którym domagała się wszelkich praw do spuścizny po tragicznie zmarłym mężu.
Głos Kurta Cobaina usłyszeć można na nigdzie wcześniej nie publikowanym nagraniu Nirvany, które ni stąd ni zowąd pojawiło się w Internecie. Pozbawiony tytułu utwór, który nie figuruje na żadnym oficjalnym wydawnictwie, ujrzał światło dzienne niemal dziesięć lat po nagraniu. Utwór zawiera fragment wypowiedzi tragicznie zmarłego wokalisty, który w.

moje-sekretne-zycie.blog

Jednak najgorsze było dopiero przed nim. Kilka miesięcy później matka Kurta wystąpiła o rozwód. Pełny radości i humoru Cobain, zmienił się w buntownika o zmiennych nastrojach, nad którymi nie można zapanować. Po tym fakcie Kurt ograniczył swój kontakt ze światem zewnętrznym do minimum. Jego niechęć do rówieśników pogłębiła się po śmierci ulubionego wujka Burle'a Cobaina, który w lipcu 1979 roku strzelił sobie w brzuch. Rzucił szkołę odszedł z domu swojej matki, tułał się od jednego znajomego do następnego, raz spał na kanapie innym razem na tylnym siedzeniu samochodu. Dużo rozmawiał ze swoim kumplem Chrisem Novoselickiem o założeniu grupy. Tak narodziła się NIRVANA. Podczas koncertu w Portland poznał Courtney Love. W lutym 1992 Courtney Love i Kurt Cobain pobrali się na Hawajach i w sierpniu urodziła się ich córka Frances Bean. Po urodzeniu się Frances, magazyn "Vanity Fair" napisał, że Courtney brała heroinę podczas ciąży z Frances. W wyniku nagłośnienia sprawy przez media, Kurt nie mógł przez miesiąc przebywać sam ze swoją córką. Po długiej i kosztownej bitwie, ze służbą zdrowia w Los Angeles, gdzie wtedy.

Kto zabił Kurta Cobaina?

 

1 kwietnia 1994 Cobain uciekł z Centrum Odwykowego Exodus w szpitalu Martina Daniela Freemana w Marina del Ray w Kalifornii. Wracając do domu poinformował o powrocie basistę Nirvany - Krista Novoselica (traktowali się jak bracia) i powiedział mu, że będzie w swoim domu w Seattle 5 kwietnia. W tym samym czasie władze Centrum Odwykowego poinformowały o ucieczce żonę Kurta. Courtney przebywająca wówczas z Grohlem ( według mojej teori mieli już od dawna romans, który ukrywali przed znajomymi i światem show biznesu udając nienawiść). Wiedzieli oni, że Kurt przyjedzie do domu. Dave ogarnięty chęcią zajęcia miejsca Kurta zarówno w zespole jak i w życiu osobistym postanowił pozbyć się "rywala". Courtney spodobał się pomysł pozbycia się.

Podawała narkotyki mężowi, gdy był słaby). Niestety tego razu odmierzyła trzykrotnie większą od dawki śmiertelnej działkę heroiny zmieszaną z valium. Gdy już przykładała strzykawkę do ręki męża Dave z drugiego pokoju zauważył nadjeżdżającego Krista. Sparaliżował go strach. Do pokoju Kurta wszedł Krist, ujrzał on podającą narkotyk Love. Widział niejednokrotnie ile Cobain brał narkotyku, lecz dawka którą podawała Courtney była znacznie większa, już chciał ją powstrzymać, kiedy od tyłu zaszedł go Dave i uderzył go gitarą Kurta w tył głowy ( Krist uważa, że blizna jaką posiada na tyle głowy pochodzi od niefortunnego upadku gitary na koncercie z okazji rozdania nagród MTV). Novoselic padł na ziemię a Dave przywiązał go do krzesła.

Blog pojebaneZycieWszystko z umierem ludzie sa pierdoleni a jeszcze bardziej Bóg!!

pierdolic rasistow pojebow,i osob nietolerancyjnych!!

badzmy sami dla siebie bogami i narzucajmy zyciu co mamy robic!!a nie bóg to on nie powinein decydowac o naszym koncu i losie!!


WOLNOść TO JEST TO!!

NIRVANA FOR EVER
NEVERMIND
KURT DONALD COBAIN

ONI RZADZA!
JARAJ
PIERDOL
PIJ
ALE PO TROCHU POZNAWAJ ZYCIE I NIE OD KONCA!!

PAMIETAJCIE NIE WYPALAJCIE SIE OD SRODKA TO WAS ZNISZCZY!!

WASZA LILITH!!;]

Zapodaj komenta-Nie bądż Chamem;)(Sorry za pisownie.W tle mmuzykę Nirvany niedochodzącom z radia,telewizora...Tylko od wnętrza nas ona nuci każdego dnia i nie daje o sobie zapomnieć nie da jej sie zaprzestać bo gdy ją usłyszysz pozostanie do końca i dłużej każdy przedmiot jest połonczony z myślą o wielkim czlowieku który chciał zadowolić innych w końcu się wypalił cyfry byli większe,jak i ból,uzależnienie Kurt i jego muzyka jest jak coś co umiera i powraca do życia Kurt już nie jest cielesny ani materialistyczny wyzwolony z bólu w stanie nirvany,w stanie w naszych sercach,głowach,myślach. Zapodaj komenta-Nie bądż Chamem;)(Sorry za pisownie buhehehe): 1

Blog nirvana18trampki

Też młodszą o trzy lata siostrę Kimberly.

Gdy Kurt miał 7 lat jego rodzice się rozwiedli, co zapoczątkowało jego późniejsze problemy psychiczne. Rok mieszkał u matki i dwa lata u ojca w przyczepie kempingowej. Gdy ojciec ożenił się ponownie, wyrzucił syna z domu (miał wtedy 11 lat). Tułał się po dziadkach, wujostwie, aż wreszcie znowu zamieszkał u matki. Kurt bardzo często opowiadał, że nocował pod mostem. Ów most jest mekką dla wielu jego fanów tak jak przyczepa kempingowa, w której mieszkał.                  

Źrudlo: Wikipedia


    Komentarzy: 0 Cytaty- Kurt Cobain 2009-01-13
  •  'I hate myself and I want to die...'   
  • 'If you ever need anything, please don't hesitate to ask someone else first...'
  • 'Like Hamlet, I have to choose between life and death...'
  • 'I hate Mom. I hate Dad. Dad hates Mom. Mom hates Dad. It just makes.

zostaw mnie bez tchu raz jeszcze


narazie to sa chyba dwie osoby za ktorymi bardzo tesknie..nio oprocz jeszcze ludzi z obozu(ale za duzo by tu wymieniac) nio i za Agusia ale ona nie dlugo wroci wiec to mnie jedyne pociesza :))
nioo dobra ja tu za nimi tesknie ale czy oni za mna tez tesknia?! czy poprostu maja mnie gdzies!?

skomentuj (2)

Pamietniki Kurta... 2003-04-19 15:38:36

Jak pewnie wszyscy z was wiedza nie dawno zostaly wydane pamietniki Kurta Cobaina...z pocztaku bardzo chcialam miec je i przeczytac...lecz...teraz juz nie chce..nie chce czytac czyjegos pamietnika!!mimo ze to moj idol..ale powiedzila kiedys cos takiego:
"Nie chcę aby ktokolwiek wiedział co czuję i co myślę, a jeżeli poprzez moją muzykę nie jest w stanie stwierdzić jakim typem osoby jestem, to bardzo źle" - Kurt Cobain. nie chce czytac.