O czym chcesz poczytać na blogach?

Kurs dolara

Buenos Aires Subiektywnie

Że można. Kurs wymiany jak w kantorze. Resztę można dostać w dolcach albo pesos. Anything you want.

Szybko przekonaliśmy się, że w prawie każdym sklepie można zapłacić bezpośrednio w dolarach lub euro. Większość sklepów oferuje też rabat od 5-20% jeśli płaci się gotówką. Kurs wymiany jest zazwyczaj taki sam lub korzystniejszy niż w kantorze (nie wiem jaki jest kurs w tych szemranych kantorach ukrytych w bramach bo nie mam odwagi na zostawianie tam kasy – trudno może trochę będę stratna ale strach). Wiele sklepów oferuje też dodatkowe promocje np.: kurs dolara 4 pesos, euro 5 pesos (taka ciekawostka turystyczna:)).

W sobotę rano umówiliśmy się z Julitą i Markiem i podjęliśmy heroiczne postanowienie udania się na poszukiwanie sklepu Greta Flora celem nabycia butów dla Tereski i Magdy. Znaleźliśmy rzeczony sklep na mapie (w Palermo), wsiedliśmy do metra linii B, potem przesiadka w D, potem jakieś 10  przecznic z buta i jest.

20Dollars2Surf – Polski Blog

Nie muli komputera, nie instaluje żadnych syfów, jest wolny od wirusów i można w każdej chwili wyłączyć lub całkowicie usunąć.

To tyle. Dzięki temu że mamy włączony program, naliczane są punkty, które przeliczane są na dolary (wypłacane jest oczywiście również w PLN – 1 dolar = ponad 3 zł). Punkty na pieniądze przeliczane są pierwszego dnia miesiąca, i można wypłacić je na m.in. PayPal w każdym momencie, po przekroczeniu 20$.

Czytaj

  • Rejestracja
  • Koło Fortuny
  • Bingo Surf
  • Kurs Dolara
  • 20$Pass
  • Do pobrania

leocadie blog

Stanowi przeciwdziałać, muszę zamienić dolary na złotówki. A dolar spada i spada i spada.
Przyznaję. Łudziłam się, że dolar podskoczy po nowym roku, albo chociaż, jak dzielne wojska sprzymierzone złapią zapuszczonego Saddama. (wybaczam sobie sarkazm;) Przeliczyłam się. Właściwie nie wiem dlaczego, bo plan był przecież dobry. Dlaczego morale armii nie przekłada się na kurs dolara? Obecnie pozostaje mi złudne czekanie aż złapią Bin Ladena.
A ponieważ meble już zamówiłam i dostarczą mi je za jakieś 3 tygodnie (wersja optymistyczna), niestety będą żądać opłacenia faktury. Prawdopodobnie jeszcze zanim wniosą mi je do mieszkania. To niestety wyklucza możliwość sprytnego zatrzaśnięcia im drzwi i zabarykadowania się w środku z nowymi.

Łatwe i szybkie zarabianie w internecie - Onet.pl Blog

W systemie AlertPay (www.alertpay.com) - opisane na blogu
Wszystkie strony wypłacają nasze pieniążki na wirtualne konto AlertPay a następnie z niego my wypłacamy je np. do Banku.

2. Rejestrujemy się na strony które są podane po prawej stronie, dziennie mamy do wyklikania ok 50 reklam (np na Bux3.com)

50 reklam * 0.01$ = 0.50$
0.50$ * 30dni = 15$ / miesiąc - pryz kursie dolara 3zł to jest to 45zł

Obliczając czas jaki nam na to trzeba to jest to:
50 reklam * 30 sekund = 25 minut

25 minut dziennie - tyle musisz poświęcić ! !

Strony mają opcję kupna "poleconych".
Polega to na tym, że dostajemy 100% tego co nasz polecony wyklika czyli :

Zakładając, że mamy.