O czym chcesz poczytać na blogach?

Kurka wodna

mala-daisy blog

Sygnaly puszcza dalej. Heh

No i jeszcze jedno: wkurwika mam ale mija powoli i wraca z gwaltem( nie teraz ale czasami) wiec looz , no i przepraszam za slwonictow ale jak jestem zla na siebie ,na kogos lub czuje się beznadzijnie lub zdarzy się cos czego się nie spoedziwalam to mi się wymsknie niechcacy.

Hmn.. dobra finish.k.23
kurka wodna dla mnie ten Hugh Grant krecacy tylkiem jest jak Beatlesi w latach 60 dla dziewczyn=)

po 23.
I take you downnnnn .. no i stalo się obsesjaJ

Prawie polnoc
Czemu ja jestem taka romantyczka? Tylko się doluje ogladajac ten film bez Pauli która by mi tutaj podpowiedziala ze jestem glupia ;(((((((((
Ohhh baaaaa my wasted heart ;(((( no kurka.

O dobrym jedzeniu... Nie tylko widelcem, ale też palcami prosto z garnka

O dobrym jedzeniu... Nie tylko widelcem, ale też palcami prosto z garnka

Archiwum
Czerwiec 2010
Ostatnie wpisy
  • Kurka wodna, wodna kurka - ...
  • Food. I like
  • Smacznego! i smaczne? go!
  • Kulinarny weekend? Tylko w ...
  • Kulinarne zawirowania, czyli ...
  • KUCHNIA WCIĄGA
Zakładki:

Trudno mi znaleźć granicę pomiędzy nimi, ale na pewno wrócę tam i sprawdzę, czy za każdym razem przepiórka smakuje tak samo. Zobaczymy co zjem w sobotę… W planach jest Restauracja Indyjska Ganesh, Tradycja, Restauracja&Pub deski i Satyna. Just can’t wait! Cóż mogę powiedzieć… trzeba mieć niezłą kondycję gastronomiczną na taki festiwal. Smacznego!

01:00, kuchniaodkuchni
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 czerwca 2010
Kulinarne zawirowania, czyli “kurka wodna” i “niech ją gęś kopnie”, czy jakoś tak...

yyy...iiii...yyy...iiiii...goool!!!

Bym zachowała także nazwisko rodowe: Duda. I jak się nazywałam?? Wie pani? Irena Wypierdalaj, z domu Duda. No jasna cholera! Wypierdalaj z domu Duda, tak się nazywałam, co za wstyd. Teraz już nie używam członu "z domu", i zostało Irena Wypierdalaj-Duda. Wspaniale...
- Przestań kochanie! Ja jestem dumny ze swojego nazwiska. To jedyne jakie mam! Nie ma się czego wstydzić, kurka wodna!
- Ty świrze! Od początku wiedziałam, że te wybory to kompletnie idiotyczny pomysł. Pani redaktor, my się jakoś nauczyliśmy z tym żyć, sąsiedzi, znajomi przyzwyczaili się, że nazywamy się Wypierdalaj, przestali się z nas śmiać i robić nieczystości w piwnicy, i co ? Ten świr kandyduje do Sejmu, no jasna cholera, wstyd na całą Polskę. Cała Polska dowie.

chortensja blog

Wychodzi. Ula jest kochana...obiecalam ze jej jakos pomoge. Chce pomoc tylko jeszcze nie wiem jak. Wiem ze oni pasuja do siebie ale On chyba ma ja tylko za dobra kolezanke ale z drugiej strony ja nie moglabym yc z Adasiem:) Narazie podoba mi sie jak jest..moze go uwiode tak jak ostatnio Wojtka...ale sama nie wiem czy do tego darze, poprostu Go lubie :)
W sobote ide z Ula do teatru na "Kurka wodna" Adam tez bedzie.
Nie dlugo wychodze na aerobik, ciesze sie wreszcie sie wyszaleje :)
chortensja 2002-04-15 15:28:51 skomentuj (0)


Zwiewnosc
Kto zatrzyma czas? On tak szybko pedzie...
"Z Toba odeszly anioly...
nie ma nas..."
Dzwonil wczoraj Łukasz. U niego dobrze, uczy sie jezyka i teskni za mna. Jeszcze 1,5 miesiaca i.

Blog reniulka30

Pagórków? mam czuć się gorzej bo mam męża z dzieckiem, pierwszą żoną, kotem i psem, z drugim dzieckiem swoim, z pokomplikowaną sprawą uczuć, z pracą, i z tym co dalej, i jak, one mają prostą drogę, prosty budrzet, proste układy, i nie daj boże takich kłopotów, bo inaczej co? dadzą radę udźwignąć ciężar tego co ja każdego dnia przechodzę? A czy ktoś kurka wodna zapytał mnie się z tych koleżanek, czy taki układ mi się podoba, czy akceptuję go? tak podoba, i fer się z tym czuję...Bo to moje życie i nikomu nic do tego...To my budujemy naszą codzienność, na którą ma wplyw wiele czynników, komuś może się to podobać, inni mogą krytykę i zarzalenia składać , mnie już to nie rusza...Rusza...Bardzo rusza...Przynajmniej.

wszystko o siatkówce - Onet.pl Blog

Cię potrzebujemy najbardziej! Zrób to dla nas i pomóż!
1 miejsce w grupie gwarantowało nam to, że nie trafimy w półfinale na zawsze groźnych Rosjan i na tym też nam zależało. 6 spotkań, 6 zwycięstw! Oby po tej fali wygranych meczów nie przegrać tych dwóch najważniejszych, bo takie porażki chyba bolą najbardziej!
A ja jestem najszczęśliwszym kibicem pod słońcem, bo kurka wodna chłopaki pokazali, że reprezentacja to nie jest Mariusz Wlazły i Winiar (chociaż żałuję, że ich nie ma), że reprezentacja to drużyna, 12 zawodników, którzy prezentują równy, wysoki poziom (wszyscy!!!). Jasne są skuteczni i skuteczniejsi, ale zawsze musi być lider! Jeden broni, drugi zdobywa, a trzeci mobilizuje i podrywa do walki, czwarty schładza głowy i tak się ta.

ba(D)ud world

Udało mi się przejść poziom expert i z tej radochy poczułem głód. Idę do lodówki. O ZUPKA! Wyjmuje garnek, kładę na gazówkę, podgrzewam. Wracam na sapera. Po przegranej rundzie, wracam do kuchni sprawdzić zupkę. Ideolo! Nalewam na talerz, który udało mi się znaleźć w 10 z 12 możliwych szafek. Nalewam łyżką bo nabierki nigdzie nie widziałem. Kurka wodna, trza by to zanieść na biurko brachola, przed kompa bo nie będę tracił cennej wolności. No więc idę, uważając by nie wylała się ani kropla. Mijam przedpokój, dochodzę do celu. "HA HA po raz pierwszy uda mi się nie rozlać!" mówi głos w mej bani. Zniżam pułap łapek z talerzem, z uśmiechem na ustach. Wołam tym razem na głos: HA HA po raz.