O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kupony

systemtypowania.blog

Teraz dla przykładu weźmy wersje z 5 zakładami z czego 1 nie wchodzi i każdy zakład to przelicznik 1.56 – obstawiając tylko 2 mecze (im więcej meczy tym większe prawdopodobieństwo nietrafienia).
zakładamy ze z tych 200 zł obstawiamy za każdym razem 100 zł na 1 kupon czyli w pierwszym naszym zakładzie mamy:

100 zł x 1.56 – kupon pierwszy, wygrany
100 zł x 1.56 – kupon drugi, wygrany

daje nam to sumę 312 zł z czego “zarobiliśmy” 112 zł – niezła dniówka prawda?

mamy nadal nasze 200 zł oraz 112 świeżej, pięknej i pachnącej gotówki zarobionej bez znajomości siły drużyn a wykorzystując słabość ekspertów pracujących w bukmacherce.

Teraz obstawiamy kolejne 3 kupony, na każdym są 2 mecze i każdy kupon w sumie ma przelicznik 1.56 (1,56 to naprawdę mało.

SPORT TYP

Kolejną próbę powiększenia naszego zysku.
 
Nalbandian   -   Tipsorovic   typ:1   kurs:1.25   +
Chela   -   Starace   typ:1   kurs:1.15   +
Berdych   -   Lee   typ:1   kurs:1.20   +
Raitman   -   Davydenko   typ:2   kurs:1.15   +
Kendrick   -   Nadal   typ:2   kurs:1.10   +
Del Potro   -   Di Mauto   typ:1   kurs:1.11   +
Mirnyi   -   Horna   typ:1   kurs:1.32   +
Dancevic   -   Hanescu   typ:1   kurs:1.30   +
Hewitt   -   Russell   typ:1   kurs:1.37   +
Stawka na kupon: 7 zł.
Łączny kurs: 5.69

Blog VIP TYPY

Vip Typy

Kupon 20

Villarreal FC - UD Almeria

Atletico Madryt - Racing Santander

Zysk -50 PLN
Zysk razem +160,81 PLN

Komentarzy: 1 #20 poniedziałek, 03 styczeń 2011, 16:54 Vip Typy

Kupon 20


Villarreal FC - UD.

NIECH BUKI PŁAC[Z]Ą

Blog.interia.pl Następny blog »
Notki
Czarna sobota:( 2009-01-18
Sobotę 17 stycznia zapamiętam na długo. 4 kupony i 4 porażki.Odpowiednie wnioski wyciągnąłem z tych kuponów i mam nadzieję że takiej czarnej serii już na blogu nie zobaczymy.
Oni nie wierzyli a on przyszedł i powiedział tak:NIECH BUKI PŁAC[Z]Ą!!!
kupon 8 2009-01-17
Lokeren.

Z życia redakcji

Kuponie, wyciętym ze Wspólnoty. Oddzielnie zamieszczamy dodatkowy kupon. Na nim możecie wpisywać swoich kandydatów na burmistrzów i wójtów. Wyślij nam nazwisko osoby, która powinna według Ciebie rządzić w Twojej miejscowości po wyborach. W kolejnych numerach Wspólnoty z nadesłanych przez Was kandydatów zrobimy ranking. Razem zobaczymy, który z nich cieszy się największą popularnością wśród mieszkańców. Na bieżąco będziemy Was informowali o wynikach plebiscytu i rankingu wójtów oraz burmistrzów. Zachęcamy również do wyrażania swoich opinii w listach i mailach do redakcji.  Wszyscy, którzy wyślą do nas kupony mogą wziąć udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody. Do wygrania mamy wysokiej klasy odtwarzacz DVD. Jedna osoba może wysłać więcej niż jeden kupon. Im więcej kuponów wyślesz tym większe są Twoje szanse na wygraną. Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu nagrody musisz na kuponie podać swoje dane osobowe. Uzupełnianie rubryki „osoba zgłaszająca” jest nieobowiązkowe. Regulamin naszej zabawy jest dostępny w siedzibie redakcji.

 

Kupony konkursowe na radnych, wójtów i burmistrzów można wysyłać do nas pocztą na adres: Wspólnota Lubartowska ul. 11 Listopada 18 21-100 Lubartów lub.

odszkodowania-powypadkowe.mblog.pl - mBlog

skomentuj (3)
Ostatnio czytałem o pozwie w którym żądano kilku milionów odszkodowania od pewnej sieci marketów za to iż jego pracownik odmówił przyjęcia kuponu lotto. Dla mnie ta sprawa ,,brzydko pachnie,, bo okoliczności się delikatnie mówiąc dziwne. Otóż klient marketu miał chęć zagrać sobie w lotto licząc na wygraną (co tu kryć wszyscy grający na to liczą). Jednak Pani w punkcie odmówiła przyjęcia kuponu. Niedoszły gracz zażądał potwierdzenia faktu że odmówiono mu wysłania owego kupony. Za jakiś czas okazuję się i w nie wysłanym kuponie była szóstka czyli wygrana rzędu kliku milionów. Niedoszły milioner złożył do sądu pozew o odszkodowanie w kwocie kilku milionów. Sąd oddalił pozew uznając iż Pani w punkcie lotto może sprzedawać kuponu komu jej się spodoba. Jednak sprawa wróciła na wokandę bowiem okazuję się że jeśli lotto złożyło ofertę to powinno się z tego wywiązać. Prawnicy zajmują się merytorycznym rozpatrzeniem tej sprawy nie zwracają uwagi nad absurdem tej sprawy (widzą drzewa a nie widzą lasu). Co to za dziwna sytuacja gdzie.

Kupony rabatowe

balompie1906.blog

Lekarze płaczą (przynajmniej ci z Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie), a jednocześnie, odważne bestie, zapowiadają walkę z „uzdrowicielami”, a może nawet samym „Super Expressem”, który to zamieszcza w swym dodatku rabatowe kupony do „znachorów”. Wszystko wynika oczywiście nie z zazdrości, a z troski o pacjenta (że to zagrożenie jego zdrowia i życia), o prawo (że to łamanie ustawy o zawodzie lekarza) i jeszcze o lasy tropikalne (że niby nie ma to żadnego związku ze sprawą? A dobro.

...::Every single day of my life::...

Karteczka z Hamburga (zielony to kolor nadziei ;) )
i)kilka wizytówek
j)szkolna legitymacja
k)patent żeglarski
l)"Bajka o Miłości i Szaleństwie"
m)rabatowe kupony do Empiku
n)plastikowa łyżeczka do lodów Algidy
o)kilka zdjęć (w tym moje i pewnego Piotrusia ;) )
p)bilety na autobus i kolejkę SKM
r)spinacz do papieru