O czym chcesz poczytać na blogach?

Kulturystyka

anapolon, deca, koks, kulturystyka, metanabol, sterydy, wins - mBlog

Że nie da się ominąć wątroby, ani nerek jego zbyt duża ilość może powodować uszkodzenia tych narządów. Dlatego jeśli już zdecydujesz się używać anapolonto tylko i wyłącznie w cyklu nie dłuższym niż cztery tygodnie. Deca to nazwa handlowa dekanianu nandralonu wypuszczonego na rynek w czasach boomu na doping czyli w latach 60-tych. Od chwili pojawienia się na rynku, aż po dzień dzisiejszy decajest jednym z najpopularniejszych sterydów na rynku. Stała się ona popularna min z tego powodu, że przy możliwości osiągania bardzo dobrych rezultatów nie powoduje wielu skutków ubocznych. Zapotrzebowanie na tego typu wspomagacze jest tak ogromne, że każda grupa sportowców posiada w chwili obecnej swój ulubiony i tylko przez nią zażywany koks. Jest nim np. winstrol środek anaboliczny uwielbiany przez ciężarowców oraz przez sportowców których dyscypliny wymagają dużej siły. Przyrost siły jest bardzo duży, ale w przypadku masy nie wypada już tak korzystnie. Mięśnie zbudowane na winstrol mają bardzo dobrą definicję. Sportem w którym jest on stosowany dla osiągnięcia lepszych wyników to również kulturystyka, gdzie łączy się go w cykle ze sterydami dającymi przyrost masy, po to aby następnie doprowadzić mięśnie do ładnego wyglądu. Przez to kulturystyka całkowicie zmieniła swoje oblicze.

Strona główna

woju252 - mBlog

Zmiana...

Na początek oczywiście parę słów o treningu. Pierwszą i zarazem najważniejszą częścią każdego treningu jest rozgrzewka! Bez niej nie ma treningu! Większość  adeptów sportów siłowych zapomina lub wręcz celowo pomija ten etap treningu. Jest to karygodny i niewybaczalny błąd w tej dyscyplinie. Nie wspomnę o tym, że bez prawidłowej rozgrzewki nasze ciało nie wykonuje pełnych zakresów ruchów przez co upośledzamy znacząco trening. Nie wykonanie rozgrzewki jest najczęstszą przyczyną kontuzji, a jak wiemy kulturystyka wymaga systematyczności. Wszelkie kontuzje wymagają leczenia a co za tym idzie przerwy w trenowaniu. Jeśli chcesz osiągnąć coś w tym sporcie to z pewnością przyłóż się do rozgrzewki.

Zatem opiszmy prawidłowo wykonaną rozgrzewkę: W moim przypadku trening rozpoczynam zawsze 10minutami ćwiczeń aerobowych (rowerek, bieżnia, narty, w zależności na co mam ochotę) pobudza to organizm, wzmaga krążenie krwi, podwyższa tętno, informuje organizm o zbliżającym się wysiłku. Po takich 10 minutach każdy poczuje się lepiej i będzie miał więcej zapału do ćwiczeń. Potem przechodzimy do ćwiczeń stacjonarnych, wymachy, krążenia, skłony, wyprosty,.

Kulturystyka fitness odżywki i sporty siłowe - bloog.pl

By ciało wykorzystało cały potencjał."

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3202249,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

środa, 11 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  2 500

Kalendarz

« kwiecień »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Archiwum

  • kwiecień 2008

O moim bloogu

Kilka moich spostrzeżeń na temat żelaznego sportu. Kulturystyka i odżywki w sporcie w amatorskim wydaniu.

Anabolic Steroid

Tego schorzenia rozwojowego prowadzi się za pomocą podawania kontrolowanych dawek testosteronu – obecnie jest to właściwie jedyna medyczna terapia prowadzona z użyciem sterydów anabolicznych. Zastosowania i nadużycia w dopingu sportowym [edytuj] Sterydy anaboliczne są często stosowane przez sportowców jako forma nielegalnego chemicznego dopingu. Początkowo, zwłaszcza w latach 70. i 80. XX w. ich zastosowanie nie było z formalnego punktu widzenia zabronione, gdyż sterydy te dopiero zaczynały pojawiać się na rynku, a ich pojawianie się było szybsze niż zmiany w prawie sportowym. Sterydy anaboliczne są szczególnie często stosowane w tzw. sportach siłowych, w których o sukcesie decyduje przede wszystkim siła i wytrzymałość mięśni. Dotyczy to zwłaszcza kulturystyki, podnoszenia ciężarów, wielu konkurencji lekooatletycznych (biegu, skoku w dal itd.), konkurencji pływackich i kolarstwa. W połowie lat 90. XX w. władze Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego całkowicie zabroniły stosowania w oficjalnym sporcie sterydów anabolicznych, co pociągnęło za sobą analogiczne zakazy w większości krajów świata, które wysyłają sportowców na Olimpiady.Współczesne metody wykrywania użycia sterydów anabolicznych (np: chromatografia gazowa ekstraktu z włosów łonowych) umożliwiają wykrycie ich spożycia nawet po 2-3 latach od tego faktu. Niemniej jednak istnieją uzasadnione podejrzenia, że podziemny przemysł produkcji i badań nad anabolikami jest wciąż całkiem aktywny. Między laboratoriami antydopingowymi i.