O czym chcesz poczytać na blogach?

Kulki

lukka - Onet.pl Blog

To wszystko tłumacząc, że nie tak ubiera się choinkę i założyli choince kolorowe bombki, Kulka nie rozumiała, przecież powiedzieli UBIERZ choinkę, a nie przystrój. Zresztą i tak Kulka bardzo się ucieszyła na widok bombek, które bardzo lubiła po pierwsze dlatego że można było się w nich przeglądać, a po drugie Kulka w bombce wyglądała okrąglutko, prawie jak bombka, tylko że miała jeszcze ręce, nogi i głowę.


Dom pachniał czystością i ciastem a bombki zwisały na swych kolorowych wstążeczkach i według Kulki nudziły się straszliwie. Nie mogły się za bardzo ruszać. Kulka postanowiła je rozruszać, jedną, później drugą, robiąc dla każdej huśtawkę z choinkowych gałązek, i wszystkim bombkom tak bardzo podobała się zabawa, że aż pospadały z radości. Zamienione na tysiące błyszczących kawałeczków, zostały niestety pozamiatane z podłogi przez mamę.


Święta minęły ale zima trwała nadal. Pewnego dnia Kulka stała jak zwykle przy oknie i obserwowała bawiące się dzieci. Zastanawiała się czy nie wyjść na podwórko.

Ars Amandi to Sztuka Kochania - Onet.pl Blog

126 - zawrzała krew...

07 stycznia 2010
Kulki miłości
Bardzo pożyteczna rzecz. :-)

Na rynku możemy się spotkać z trzema ich rodzajami.

Pierwszy z nich to kulki gejszy. Nazwę swoją zawdzięczają japońskim młodym kandydatkom na gejsze, które od wczesnej młodości, jeszcze przed rozpoczęciem współżycia seksualnego, stosowały je do ćwiczenia mięśni pochwy. Ich wytrenowanie dawało możliwość doprowadzenia mężczyzny do wytrysku jedynie za pomocą kurczenia i rozkurczania mięśni pochwy.  Obecnie kulki te polecam każdej kobiecie z trzech ważnych powodów. Pierwszy to oczywiście możliwość poprawy pożycia seksualnego. Dlaczego nie miałabyś posiąść umiejętności takiej jak japońskie gejsze?

Drugi ma znaczenie, jeśli planujesz.

Biżuteria hand made - Onet.pl Blog

Co stanowi podstawę jej kolczyka. Postanowiłam też spróbować. Jednak obcięłam zbyt dużo drutu i z jednego ślimaczka zrobiły się dwa ;) Dzięki temu mogłam zawiesić na nim kulkę, dzięki czemu kolczyk nabrał ciekawego kształtu nieco się wydłużył.
Dodam jeszcze,  że nie obcinałam haczyka, na który umieściłam koralik, zwinęłam go w podobny sposób, tworząc oryginalne zakończenie.

Materiały: niebieskie tygrysie oko (kula 10 mm), drut posrebrzany twardy o,7 mm, ogniwko 4mm, bigle posrebrzane

  
JulAnka
Nikt się nie zainteresował
3 x piasek
Jak już wspominałam, piasek pustyni jest jednym z moich ulubionych kamieni, Dlatego tym razem połączyłam trzy różnej wielkości kule pp. Kulki przełożyłam koszyczkami i kuleczkami ozdobnymi.

PIERCING FOREVER

Się najczęściej w jeden określony sposób- na jej zewnętrznym skraju, u góry. Wbrew pozorom nie są to jednak wszystkie z możliwych przekłuć. Za granicą często dokonuje się również piercingu dolnej partii oka, u nas w Polsce ten kolczyk jest jednak rzadko spotykany. Sposób przekłuwania można zobaczyć na stronie Studia Dereniowa. Słownie? Więc:

1. Piercemen dezynfekuje brew i jej okolice oraz zaznacza miejsce przekłucia
2. Fałd skóry zostaje chwycony „szczypcami”
3. W środek „szczypiec” zostaje wbita igła
4. Kolczyk zostaje założony, a kulki zakręcone/kółko zaciśnięte


CZAS GOJENIA: Brew będąc szczególnie narażoną na bakterie, wymaga szczególnie troskliwej pielęgnacji. Czas gojenia zależy tylko od tego, czy rana będzie utrzymywana w czystości- standardowo wynosi on od 1,5 do 2 miesięcy.


PIELĘGNACJA: Biologicznym zadaniem brwi jest zatrzymywaniem spadajacego kurzu, który mógłby dostać się do oczu. To właśnie dlatego brud dostaje sie do rany. Brew najbardziej narażona jest na zabrudzenie i urazy mechaniczne podczas snu. Wówczas nie możesz kontrolować swoich ruchów.