O czym chcesz poczytać na blogach?

Kuferek

POMYSŁOWY ANIOŁEK RAFI

- ale o tym jeszcze napewno napiszę :-))

A CO WY NA TO ? : 1 MÓJ PIERWSZY SERWETNIK ! 2011-05-29

OTO MÓJ PIERWSZY SERWETNIK , A RACZEJ CHUSTECZNIK :-)
JAKI ZROBIŁAM NA DZIEŃ MATKI :-)


TERAZ ROBIĘ SERWETNIK TAKŻE DLA SIEBIE Z ULUBIONYM WZOREM ANIOŁÓW RAFAELA :-))
ZDJECIA NIEBAWEM !

A CO WY NA TO ? : 2 UWAGA!! 2011-04-28  ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ O KONTAKT MOJE KLIENTKI A ZWŁASZCZA PANIĄ KASIĘ K. ( OD BUTELEK ŚLUBNYCH ) ORAZ PANIĄ KTÓRA PROSIŁA O KUFEREK ŚLUBNY I PANIĄ OD BUTELECZEK NA KOMUNIĘ !!
Z POWOWDU AWARJI TWARDEGO DYSKU.

Pracownia Esta

Tagi: decoupage drewno podróż prezent rękodzieło taca
19:47, pracowniaesta
Link Dodaj komentarz »
Długopiśnik Wspomnienia z podróży

Pojemnik o wymiarach max: 10x9,5x9,5 cm. Może służyć jako przybornik na biurko do przechowywania ołówków, długopisów... Może również być wykorzystany w dowolny sposób jaki podsunie wyobraźnia. Ręcznie zdobiony metodą decoupage. Bejcowany, zabezpieczony kilkoma warstwami transparentnego lakieru akrylowego

Tagi: decoupage długopiśnik drewno podróż prezent
19:41, pracowniaesta
Link Dodaj komentarz »
Kuferek Róże retro

Drewniany, masywny kuferek doskonały do przechowywania różnych przedmiotów. Bejcowany, ręcznie zdobiony metodą.

takie cuś moje....:)

Dwojgiem Ludków o piskliwym głosie.
Interesujący przybysz na szczęście nie przejmował się rozmiękczającym od wody spływającej z jego ciała kartonikiem, którym wyłożona była moja podłoga. Muszę przyznać, że do tej pory jestem dumny ze swoich filarów w kuferku, które zdobyłem po kilku męczących godzinach odwijania z nich papieru toaletowego. Idealnie pasują zarówno do wspomnianej podłogi, jak i fotelika z wacika, na którym mój gośc siedział.

Usiadłem naprzeiw niego. Patrzyłem niesamowicie zaciekawiony, zarówno powodem jego przyjścia, ale także tym, kim On właściwie jest i skąd wiedział, gdzie leży mój Kuferek. Pytań miałem o wiele więcej, co zresztą nie dziwne, w zaistniałem sytuacji. Dlaczego nie ma palcy u stóp? Wyglądało na to, że nigdy ich nie miał. Zresztą, cała jego osoba wydała się być dziwna.
Jego zawieszony tuż nad górną wargą, syczący nos, zdawał się upajać zapachem palonych w ogniu paznokci, które od czasu do czasu dorzucałem do popiołki. Oczy miał spokojne, to wzbudziło we mnie zaufanie. Patrzyły się prosto we mnie z uśmiechem podobnym do tego, z jakim kładę się spać, myśląc o wszystkich najprzyjemniejszych momentach mojego życia. A jest ich trochę! Czasem nie mogę przez nie zasnąć tak długo, że nie.

Wet tentacles - YAOI - Onet.pl Blog

No rusz dupę i chodź tu mruknąłem niczym rozpieszczony bachor.
Cii... Nie rozpraszaj mnie. Jeszcze przez chwilę grzebał w zabawkach, aż wreszcie się spoglądnął na mnie i zapytał: Jak bardzo jesteś wytrzymały?
To zależy odparłem.
Od czego? postawił kuferek na łóżku przy ścianie, pomiędzy dwoma poduszkami.

Świat Oriflame - Onet.pl Blog

100PP ze sprzedaży osobistej w tych katalogach, w których Twoi nowi Konsultanci realizują Program Witamy.
Zobacz jakie nagrody możesz zdobyc!
Gdy pierwszych 2 Twoich nowych Konsultantów rozpocznie Program Witamy, otrzymasz w prezencie stylowy portfel.Elegancki wykonany z czrnego materiału ozdobionego delikatnym wzorem. Praktyczny, wygodny, pomieści wszystkie Twoje karty.

Za każdą kolejną parę Konsultantów w 1 etapie Programu Witamy uzyskasz rabaty 20zł na zakupy z następnego Katalogu.

Gdy co najmniej 2 osoby spośród nowych Konsultantów zrealizują cały Program Witamy. otrzymasz srebrzysty kuferek kosmetyczny. Niezwykle pojemny, ma jedną duża komore na spodzie i cztery szufladki, rozkladane na boki. Z zewnątrz srebrzysty, z metalowymi okuciami, które chronią przed zniszczeniem. W środku wyscielany czarnym przypominającum welwet materiałem. Na wieczku oprócz wygodnej rączki, znajdziesz także klamerkę zamykaną na kluczyk.
Nagrody rzeczowe otzrymasz za 1zł.


  
Konsultantka Oriflame :)
skomentuj