O czym chcesz poczytać na blogach?

Kucyki pony

My little pony! Nasz tęczowy świat kucyków! - Onet.pl Blog

"Go for a Spin" =D
You Spin Me Round
Pony Puppy
Fancy Froo
Popatrzcie jak Fancy Froo ładnie wyszła na tym zdjątku :* Będzie ze mną prowadzić ten bloczek jak zresztą inni mieszkańcy Ponylandii!
2011
 Grudzień
 Listopad
2010
 Kwiecień
2009
 Maj
 Luty
2008
 Listopad
 Październik
 Sierpień
 Czerwiec
 Luty
2007
 Październik
 Kwiecień
2006
 Wrzesień
 Sierpień

Witaj na naszym blogu. Jeśli lubisz kucyki i podoba Ci się ten blog to fajnie, zapraszamy do czytania notek. Jeśli uważasz że pony.

pomocdlaagatki.blog

W rodzinie....ładnie się podzieliły całym miesiącem....Aga urodziła się na początku kwietnia, Paula w połowie i Dominisia na  koniec :)) Brakowało tylko mamy Pauli - cioci Roksany, też dzisiaj pracowała.
Od cioci Roksany, wujka Pawła i Pauli Agatka dostała mega-dużą kartkę urodzinową z życzeniami.....oczywiście z wizerunkiem.....kucyka pony :))

Jeszcze przy takich rodzinnych spotkaniach zawsze obecna była ciocia Hania (dla nas Ala) - mama chrzestna Agatki. Teraz mieszka daleko i nie mogła być dziś z nami....ale zawsze pamięta....ale o tym już wszyscy wiedzą :))
Alu,.....Twoja bardzo wyczekiwana przesyłka dotarła do nas w sobotę.....Aga uradowana :))

Radzimy sobie. Dorośli w jednym pokoju, dzieci w drugim pełnym zabawek + jeden dorosły dyzurujący (na zmianę :)) i jest wesoło, choć początki bywają trudne. Bywa tak, że wszystkie kuzynki chcą bawić się akurat jedną zabawką....co jest zupełnie niemożliwe do zrobienia. Ale mała chwilka i wszystkie dochodzą do porozumienia. Dzisiejszą zabawę zdominowały miniaturowe kucyki pony, których Aga zebrała już całkiem pokaźną kolekcję, dziewczynki doskonale się podzieliły i każda znalazła zabawkę dla siebie.  
Tata Agi jest cukiernikiem i z przyjemnością spełnia każdą zachciankę swoich córek odnośnie urodzinowego tortu. Dzisiejszy to również kucyk pony :))

I jeszcze mamy bardzo fajnych sąsiadów Gosię, Jurka.

...

Pozorne, jak pozorne jest ich poczucie wolności. Nie ma bowiem ciaśniejszego więzienia jak to, które sobie sami zbudowali.

No właśnie. A ja nie mam zamiaru sama budować sobie więzienia i nie mam zamiaru w nim siedzieć.
:) O! :)
Dobranoc :) Idę schizować :P
komentarze [3]

SCHIZ... >> piątek, 17 lutego 2006 20:17:41
...jednym słowem Kucyki Pony Górą!!

Jako, że mój umysł, jeśli taki jeszcze posiadam, w co mogę wątpić po dzisiejszej klasówce z chemii i pobycie pod tablicą na matmie dziesięć minut przez które myślałam tylko, że muszę wrócić natychmiast do ławki, do Justynki, bo zaraz popłaczę się ze śmiechu... "Myślę, że nawet pękły mi ze dwa żebra".

A więc jako, że mój.

bla. bla. bla.bo świat jest
zasrany jeszcze
świeżym porannym
gównem
a nawet błoga
rosa nie skropli
się wystarczająco
by ratować
tęczowy domek
kucyków Pony
które srają tym
porannym gównem
które świeżo pachnie
a nawet rosa
błoga rosa
się nie skropli
i świat jest
zasrany
przez kucyki
Pony.

skomentuj (0)
2009-09-15 19:33:11 >> mam wypchną ...

mam wypchaną
torbę emocjami
w szklanych
butelkach po mleku
gdzie absurdalny
jest pech
a szczęście
chodzi w kozakach

w walizce
grzechoczą
wspomnienia
w wężowej skórce
przepychu od Gucciego
z nalepką na.

znasz coś piękniejszego, niż stukot kopyt ukochanego konia? - *Strona główna - bloog.pl

I poobijane kłęby, gnijace strzałki itp. Deli jest młody, i <jeszcze nie zepsuty> wiec jest mi go szkoda. wiadomo że parę lat w rekreacji (w tym hipoterapii) nie posłużą mu zbytnio. Staramy się aby nasz blog był w miarę profesjonalny, zamieszczamy na nim fachowe informacje, zarówno nabyte  w stajni jak i przeczytane w ksiązkach. Widać że kaśka jest wielką fanką pony. Poprawię cię, i zaskoczę, Deli nawet w najmniejszym stopniu nie wygląda jak kucyk pony. jest folblutem, a więc ciężko zauważyć między nimi <Delim a kucykiem pony> podobieństwo. Określając konia jako miłego miałam na mysli konia który nie gryzie, ma spokojny temperament, chętnie podchodzi do wyciagniętej reki, jest przyjazny w stosunku do innych koni i ciekawy świata.


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4539788,trackback

~*~Wataha nocy i dnia ~*~ - Onet.pl Blog

 

Przyjaznie z Sakura Haruno....

 

Jestem opiekunka do szczeniakow i szpiegem...

 

Maze by miec kucyka Pony:  

A moze i lepiej cala gromadke...

 

Historia:

 

Jak zwykle Sasek zostwali mnie a ja sie nudzilam wiec.