O czym chcesz poczytać na blogach?

Kuchenka mikrofalowa

Grażyna gotuje - bloog.pl

To moja pasja. Wciąż próbuję coś nowego dla moich domowników - dużej córki weganki, małej - mięsożercy oraz syna i męża lubiących jeść w ogóle.
Kuchenka jest dla mnie narzędziem codziennym - ułatwia i uprzyjemnia mi gotowanie. Rzadko korzystam z gotowych przepisów, większość wymyślam sama lub przerabiam.Można.
czubata łyżka mąki
sól. pieprz.
Groszek z marchewką wsypać do odpowiedniego naczynia, zalać wodą ,aby przykryła powierzchnię warzyw. Wstawić do kuchenki na 20 minut na opcję "gotowanie". Gdyby po tym czasie warzywa nie były zupełnie miękkie, wstawić do kuchenki jeszcze na kilka minut. Wyjąć,.Ciepłe, jak ostygną , to będą twarde!
Smacznego!

Dodaję jeszcze ciekawego linka o zwierzątkach z parówek. Podgrzewamy je oczywiście w kuchence mikrofalowej, wtedy będą dobre efekty.

http://www.nipponham.co.jp/winny/kazari/zoo.html

Wyglądają jak sadzone a smakują jak te  "w koszulkach". Tajemnica jest następująca: trzeba nakłuć powierzchnię jajka widelcem, bo w czasie "mikrofalowania" wytwarza się podciśnienie i jajko może wybuchnąć.Pora na przepis:

JAJKA W KOSZULKACH
 2 jajka
trochę.

Agd Rtv – Blog sprzętowy

Kontrowersje dotyczące mikrofalówek

Listopad 12, 2008

Mikrofale 3-30 GHz przechodzą przez wszystkie materiały, nawet częściowo opakowane. Działanie ich w kuchenkach mikrofalowych jest skomplikowane, a efekty uzyskiwane przez dłuższy czas zachwycały: szybkie gotowanie, rozmrażanie, przygotowywanie posiłków – to główne zalety kuchenek mikrofalowych.

Promieniowanie emitowane przez kuchenki mikrofalowe (powyżej 3 mW/cm ) jest szkodliwe dla komórek i systemu odpornościowego człowieka. Mikrofale powodują u ludzi akumulację acetycholiny (substancji hormonalnej), która jest odpowiedzialna za wiele zaburzeń (nawet przy słabym natężeniu promieniowania mikrofalowego). Gordon i Dardhalon stwierdzili, że każda dawka.

Cała prawda o…

1946, gdy amerykański inżynier, Percy Spencer, podczas eksperymentów z magnetronem zauważył, że czekoladowy batonik w jego kieszeni zupełnie się roztopił. Po wielu doświadczeniach przeprowadzonych na innych produktach, Spencer złożył wniosek o opatentowanie urządzenia o nazwie „radarange” – dosł. kuchenki radarowej. Pierwsze mikrofalówki były dużymi i głośnymi urządzeniami, z których korzystano praktycznie wyłącznie w restauracjach. Jako sprzęt AGD trafiły do domów dopiero w latach 70. W Polsce nastąpiło to znacznie później.

Działanie mikrofalówki wydaje się być bardzo proste. Mikrofale o kilkunastocentymetrowej.

Dniu nauki czy pracy. Skąd w takim razie wniosek, że posiłek z mikrofalówki może być niezdrowy?

Mikrofalówka ma, najprościej mówiąc, wpływ na strukturę cząstek organicznych zawartych w pożywieniu. W 1991 roku głośno było na temat tragicznego w skutkach podgrzania ludzkiej krwi do transfuzji w kuchence mikrofalowej. Pacjentka, która miała operację biodra, nie przeżyła tego zabiegu. A przecież krew do transfuzji często jest podgrzewana, tyle że nie w mikrofalówce… Wypadek ten potwierdził tylko, że oba procesy podgrzewania nie są identyczne. Hans Hertel jako pierwszy podjął się przeprowadzenia badań naukowych nad.

kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, piekarnik, zlewozmyw - mBlog

Się o artykuły gospodarstwa domowego. Gdzie dzisiaj najczęściej kupujemy agd? Jak grzyby po deszczu powstają kolejne sklepy, w których można kupić np. po bardzo atrakcyjnej cenie ekskluzywny ekspres do kawy czy zlewozmywak. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach tego typu sprzęty można kupić także podczas internetowych zakupów. Kuchenka mikrofalowa ? A może płyta indukcyjna ? To wszystko znajdziesz, wpisując odpowiednie hasło w wyszukiwarkę. Sprawdź na pewno firmę FHU INNER. Prowadzi ona profesjonalny sklep internetowy, w którym na pewno znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Firma oferuje urządzenia gospodarstwa domowego do zabudowy. Firma posiada pełną gamę.

Miski do mleka

Prawdziwe studia medyczne, więc nie nazwę Mercoli wprost kręgarzem), to znany i niestety bardzo popularny przedsiębiorca, promotor altmedu i naturmedu, homeopatii i suplementów, zwalczający prawdziwe leki, szczepionki (dość powiedzieć, że udziela łamów aktywistce przeciwszczepionkowej Barbarze Lou Fisher z NVIC), fluoryzację, a nawet kuchenki mikrofalowe. Dorobił się ostrzeżeń od FDA za pisanie bajek o rzekomo leczniczych właściwościach sprzedawanych przez siebie produktów, jak również ostrzegawczej strony na Quackwatch.

Tak wyborna drużyna autorytetów –  Joseph Mercola, Elżbieta II, Katarzyna Bosacka – nie mogła mnie nie.

blask.blog.pl

By blask | 2002-01-09 09:22:47 | skomentuj! (1)


OPERACJA
Wyciąłem kawałek myśli z głowy

Położyłem na płaskim talerzu

u.k.ł.u.ł.e.m IGŁĄ

AŁA!!!!


:))
by blask | 2002-01-09 09:25:29 | skomentuj! (5)


Głowa
Moja głowa
Kuchenka mikrofalowa
M y ś l i
Gotowanie
Rozmrażanie

:))
by blask | 2002-01-09 14:52:43 | skomentuj! (0)


dla....
Będzie mi Ciebie brakowało przyjaciółko....ja jednak wierzę, że będzie inaczej, tak jak Ci pisałem......tylko troche czasu, zobaczysz!!!

dla L.
by blask |.