O czym chcesz poczytać na blogach?

Kubota

Ciągniki Kubot, Mój to m6040 - Onet.pl Blog

2728293031  
Linkich do moich ulubionych stron rolniczych
  • OdProducentaDoKlienta
Strony www o: Testy Kubota, Kubota Cennik, Kubota Opinie, oraz recenzje.

Nie wyobrażamy sobie życia bez sportu

Przeskoczenie do uwag

Wręcz niemożliwego dokonał dziś polski tenisista Łukasz Kubot! W meczu pierwszej rundy turnieju w Bazylei Polak przegrywał już z Tobiasem Kamke 5-7 4-5 0-40, a mimo to potrafił wygrać 9 z kolejnych 11 gemów i zwyciężyć w całym meczu 5-7 7-5 6-2!  Niesamowita walka ze strony Kubota! Warto dodać, że spotkanie obfitowało w bardzo dużo przełamań. Kubot aż siedmiokrotnie przełamywał podanie Niemca, natomiast Kamke zanotował na swoim koncie pięć breaków. Co ciekawe, Kamke miał aż 26 szanse na przełamanie serwisu Kubota, jednak potrafił wykorzystać zaledwie 5 z nich. To wszystko jednak nie jest aż tak bardzo istotne – najważniejsze jest to, że Kubot po obronie 3 piłek meczowych totalnie dominował na korcie i od kluczowego dla losów spotkania 22.gema nie dał najmniejszych szans rywalowi. W drugiej rundzie Kubot spotka się z numerem 1 światowego tenisa – Novakiem Djokovicem. Oczywiście, zdecydowanym faworytem tego meczu będzie Serb, jednak liczymy, że Kubot powalczy o wygranie jednego seta. Co prawda w swoim pierwszym meczu z Belgiem Malisse Djokovic nie wyglądał najlepiej, ale nawet taka dyspozycja powinna wystarczyć do.

Stan Krytyczny

Jedynie treningowo i jako sposób do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Tenisista, który od paru ładnych miesięcy otwarcie mówi, że skupia się na karierze deblowej, bo nie ma złudzeń na przebicie się chociażby do ATP100 gdzie rywalizcja jest zacięta jak nigdzie indziej. W następnej rundzie na drodze Kubotowi staje tenisowy nestor jakim wypada nazywać wiekowego już na tą dyscyplinę Ivana Llubicica i w pojedynku z nim napewno Kubot nie stoi na straconej pozycji, Ivan zdecydowanie jest w zasięgu naszego tenisisty. Dalej już może być ciężej, ale już samo przebicie się do turnieju przez eliminacje było małym sukcesem Kubota, więc każda kolejna runde będzie odbierał jako nagrodę za wysiłek wkładany w grę. Szkoda tylko, że gdzieś po drodze stracił Kubot szanse na solidną karierę tenisową, jedyny Polak od czasów Fibaka, który jak do tej pory miał (bo już chyba jednak nie ma, chociaż życzę mu tego z całego serca, za to rośnie na Janowicz, ale jeszcze za wcześnie aby coś prognozować) szanse na bycie tenisista na poziomie ATP50, który czasem dojdzie do finału małego turnieju tudzież sprawi niespodziankę w postaci 1/8 wielkiego szlema. Ostatni finał w Zagrzebiu gdzie potrzeba było rakiety rangi Djokovica aby Kubot zszedł z.

Nasz tenisowy Blog - Tenis ziemny w TRÓJwymiarze! - Główna - bloog.pl

| losowy bloog | poleć tego blooga | inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Zdjęcia w galeriach.


Kubot odpadł w deblu Challengera ATP we Wrocławiu

czwartek, 31 stycznia 2008 17:04

Polski tenisista Łukasz Kubot definitywnie pożegnał się z wrocławskim halowym turniejem challengerem ATP - KGHM Dialog.

Klapki Kubota State Of Mind

Skrawku ziemi. Od wieków możliwości korzystania z danego terytorium na ziemi starano się  ograniczyć za pomocą pieniędzy: dopóki je miałeś, byłeś przydatny. Ubogich nie potrzebujemy. Ubogi nie ma pieniędzy na myto, ubogi musi zostać tam, gdzie po raz pierwszy postawił swoją stopę na ziemi. Wolność dają pieniądze, choć w takim układzie niewolą jest mus posiadania pieniędzy.
Pozostałości kolonializmu są aktualne – biali europejczycy mogą wyjechać wszędzie, Azja musi dobijać się do wrót Europejskiej fortecy. Przykładem Uzbecy: na 100 osób aplikujących o wizy polskie, otrzymuje ją tylko jedna. Chyba tylko Ameryka może pokazać nam jeszcze figę z makiem z pasternakiem.
Tyle rozważania – my wizy już mamy, więc ucha natężam ciekawy i słyszę głos z Manieczek. Jedźmy, DJ woła: JAZDAAAAAAAAAA!!!!

MKS Kania Gostyń - Nieoficjalna Strona Klubu - Onet.pl Blog

administrator (14:04)
brak kibiców

19 maja 2007
Urodziny K. Michalskiego
  Dziś swoje kolejne, 29 urodziny obchodzi wychowanek Kani Gostyń, a zarazem jej były piłkarz - Krzysztof Michalski(obecnie gra w drugoligowej Poloni Warszawa). Krzyśkowi życzymy dużo zdrowia, szczęscia i wiele sukcesów na boisku, jak i po za nim.
administrator (14:23)
brak kibiców

15 maja 2007
Urodziny P. Klofika/J. Kubot trenerem miedzi/A. Juskowiak w Grodzisku Wlkp.??