O czym chcesz poczytać na blogach?

Kubek termiczny

Kosówka – przewodnik po bezdrożach

Mieścił on naprawdę sporo herbaty, z tym że nie zdarzyło mi się, aby ktoś mi nalał taką ilość do pełna. Niestety, był dosyć ciężki i nieporęczny. Dlatego wybrałem się do sklepu sportowego (by kupić cieplejszy śpiwór) i kupiłem za poradą miłego sprzedawcy kubek termiczny, jaki widać na poniższym obrazku:

Niestety był to wyjątkowo kiepski wybór. Początkowo byłem zadowolony – kubeczek jest lekki – ok. 200 gram, i herbatka trzyma w nim dłużej ciepło. To ostatnie okazało się bardziej wadą niż zaletą.

_sopel

8,99zł. Jej się podobają, bo mają gumową podeszwę i nie będą przemakać jak się przejdzie po wodzie. Biorą je. Rezygnują z wina, kupują paluszki, mleko kakaowe i pomadkę różaną Bebe. Idą obejrzeć telewizory, ale śmierdzi tam z magazynu. Postanawiają zobaczyć czy są kubki termiczne. W okolicach, gdzie mogłyby być śmierdzi potwornie. Rybami. Ale są twardzi, szukają. Znajdują po drodze fajne kubki i świeczki. Ona chce mu kupić fioletowy znicz. On strzela focha, mówi, że to chyba Życzenie śmierci IV. Ona przekonuje go, że coś co wygląda jak.

Masz problem? Napisz post na forum...

Razu okruszki wpadały gdzie trzeba...

***Ja w obawie przed katastrofa podaje gosciom tylko krakersy(najlatwiej posprzatac- odkurzacz i wio) i czysta wode.Po tym jak mi jedna czerwonym winem obrus zalała uznalam, ze dalej tak byc nie moze.Na plastikowych talerzykach i w kubeczkach, bo jak to wino wylala to stłukla przy okazji kieliszek.Co ja mialam za problem z posprzataniem odlamkow szkla.

***Co tam goscie... Jak te ematki w ogole trzymaja DZIECI w tych domach wyslanych bielutkimi, puszystymi dywanikami i lsniacymi lakierem podlogami?.Ochłoń i pomyśl. Nikomu ich nie oddał. Jak sobie wyobraził, że ma robić za jakiś podpaskomat to zwyczajnie cisnął je do kosza.

***To on te podpaski rano zapakowal do pracy? Ze sniadaniem?

***Kanapki sobie owinął. Albo zrobił z nich kubki termiczne do kawy.

***Kropi cytryną i używa jako kompres na głowę.

***Jako nauszniki też sprawdziłyby się. Samoprzylepne.

***mysle ze powinnaz zaczac nosic rownie duza torebke jak twoj facet, bedziecie sie wtedy mogli dzielic podpaskami po.

Pasionek

I jak najmniej zmartwień.  

Na zakończenie, zobaczcie co znalazłam w czibo w czasie poszukiwań kubka termicznego (jeden już mam, ale Baraniasty mi go podkrada rankiem gdy idzie latać ;) ). Czy ktoś wie gdzie są te szuflady i przede wszystkim: po co?

(zobaczcie sami, po wpisaniu słowa "kubek' w wyszukiwarkę na ich stronie). ;)  

~Sketchpad~

Myślcie czasem o mnie : D. Ja w tym roku znów Kraków/wieś. Hm, ale w zasadzie, to pasuje mi taki układ. Przynajmniej mam czas na wszystko to, na co go nie było w roku szkolnym. Okej, miało być krótko.
   A! Pochwalę się jeszcze, że odkryłam obecność kubka termicznego i shaker'a w mieszkaniu! A to oznacza... MROŻONĄ KAWĘ W OGROMNYCH ILOŚCIACH @w@ Dzięki magicznemu kubkowi nie robi się ciepła po piętnastu minutach! Nie trzeba latać po lód! Ahhh, lenistwo <3.

skomentuj (2)

Mimo wszystko...

Ostatnio każdego dnia gdzieś kogoś woże, muszę po coś jechać i wyrabiam kilometry...
Moja nieobecność na większości spotkań znajomych spowodowana właśnie tym jeżdżeniem - wkurzająca...
Zakup książki, którą bardzo chciałam przeczytać, butów w góry i kubka termicznego (czemu były tylko czerwone!) - wiadomo, zakupy zawsze uszczęśliwiają ;P
Dużo wypitego piwa...i nie tylko...
Wizyta u gina - za mną...Nowe tabletki przede mną, a w związku z nimi nadzieja na lepsze samopoczucie i wyższe libido...
Wizyta u okulisty.

Przemek Staniszewski/Walk&Talk

PRowcy jak i marketingowcy często zbyt optymistycznie podchodzą do możliwości SM i oddziaływania na userów, przeceniając go. Myślę, że jeszcze rok i trzeba będzie szukać nowej drogi komunikacji – SM powoli się kończą..

PS. jako przestroga case Maxwell House (kubki termiczne), które po akcji rozdawniczej nagle rozłożyło ręce i zaczęło prowadzić profil na FB totalnie bez ładu i składu, wrzucać wszystko co możliwe i gubiąc w ten sposób przekaz marki.
Ale zapewne po raz kolejny Ameryki nie odkryłam

.