O czym chcesz poczytać na blogach?

Księżyc w nowiu

Świat Rosalie Hale - Świat Zmierzchu ;;** - Onet.pl Blog

Postanawiają na zawsze wyprowadzić się z Forks. Sądząc, że tak będzie łatwiej pogodzić się Belli z rozstaniem, Edward postanawia skłamać, mówiąc ukochanej, że jej już nie kocha. Zostawia ją samą w lesie, niemalże nieprzytomną i odchodzącą od zmysłów. Znajduje ją Sam Uley, dwudziestolatek z La Push. Bella pogrąża się w głębokiej depresji.

Nie uczestniczyła w projektowaniu okładki[1].

Tytuł odnosi się do najciemniejszej fazy Księżyca, co ma wskazywać na to, że Księżyc w nowiu opowiada o najciemniejszym okresie w życiu Belli Swan. Po ukazaniu się Księżyca w nowiu można sądzić, że Edward jest ukazany jako księżyc, a tytuł wskazuje na to, iż Edwarda nie.

Zmierzch - Onet.pl Blog

Księżyc w Nowiu
 We wtorek byłam na premierze Księżyca w Nowiu, więc tym którzy jeszcze nie widzieli filmu mogę powiedzieć że w filmie są fajne sceny lecz muszę powiedzieć że film ogółem jest nudny i wycięli z niego zbyt dużo fajnych scen..
Bloga o Zmierzchu i muszą mieć na nim min. 3 posty, oraz muszą mieć dużą wiedzę. Odpowiedzi piszcie w ten sposób:

1.- 2
2.- 5
3.- 3
Uwaga moje odpowiedzi nie muszą być poprawne!

Konkurs będę uważała za zakończony, gdy udział wezmą min. 10 osób. Komy:

1miejsce-10komów

...:::MaDu$kA:::... (13:23)
7 Na seria lubicie Zmierzch : )
Zapowiedź "Księżyc w Nowiu"

mikublog.wordpress.com

Maggi  |  Grudzień 12, 2009 o 9:52 am

Byłam na tym w kinie z przyjaciółkami i teraz mnie męczą żeby pójść jeszcze raz… Muszę powiedzieć, że film księżyc w nowiu był lepszy niż zmierzch, bo z tego co pamiętam to na pierwszej części zasnęłam. A co do aktorów to moim zdaniem to Edzio wcale nie był jakiś piękny, dużo bardziej podobał mi się Jacob ^.^

Względem fantastyki wychodzi raczej słabo. Jak mówiłam fantasy jest tylko dodatkiem. Wampiry nie mają za bardzo wspólnego z klasycznymi wampirami. Nie są to krwiopijcze istoty, tym bardziej nic w nich mrocznego. Wilkołaki to tez nie są wilkołakami. To po prostu przerośnięte wilki, nie mające nic wspólnego z pełnią księżyca. Mogą zamieniać się kiedy chcą. Efekty specjalne były dobre, ale fabuła nie dała pola do popisu. Zamiana w wilkołaka to ułamek sekundy, bez żadnych efektownych przemian. Owe wilki zrobione.

Super Teen Star! - bloog.pl

Notka,a było pod nią 36 komentarzy!Bardzo wam za nie wszystkie dziękuję!Co u was słychać?U mnie raczej nuda!Dzisiaj w szkole nic ciekawego mi się nie zdarzyło,a w domu raczej się nudzę!Byłam na premierze Księżyca w Nowiu!To naprawdę świetny film i serdecznie go wam wszystkim polecam!A teraz przejdźmy do notki!


Niby wszyscy poprawnie odpowiedzieli na pytania,ale.Się podoba?Dobrze,przejdźmy do bloga...Na razie nie jest on zbyt popularny,ale z czasem na pewno to się zmieni.Na moim starym blogu miałam nawet 120 komentarzy,więc i tu kiedyś może tak będzie!Jeżeli już weszliście na bloga i sami go macie to napiszcie komentarz!Naprawdę warto,ponieważ za każdy odwdzięczam się podwójnie!OK,przejdźmy już do notki!


Demi Lovato ma nowego.

Zdjęcia na których aktorka czule całuje Dirka,potwierdziły plotki o ich namiętnym romansie
30 gorących faktów z planu,,Księżyca w Nowiu"

Myślisz,że znasz wszystkie wampirze sekrety?Wydaje ci się,że,,Zmierzch"nie ma przed tobą tajemnic?Tutaj znajdziesz sporo zaskakujących newsów

Witaj w czarodziejskim świecie książki... - Onet.pl Blog


08 lutego 2009
Stephanie Meyer ,, Księżyc w nowiu''
Podobnie jak pierwsza powieść o nastoletniej Isabelli Swan Księżyc w nowiu jest połączeniem romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym rozterki zakochanej dziewczyny przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach niesamowitych wydarzeń. Sądząc.

Gwiazdy i grafika - bloog.pl

Będzie łatwiej gdy klatka będzie wyposażona w wysuwane kuwety.
    Rasom takim jak np. angorki, które mają długą, ciągnącą się za zwierzęciem sierść najlepiej będzie podawać siano w specjalnym karmniku.
    Miski na suchy pokarm należy myć co tydzień przy użyciu małej szczoteczki i detergentu oraz opłukać wodą. Należy je potem pozostawić, ponieważ muszą.O ekranizacji książki Stephenie Meyer "Księżyc w nowiu" jest coraz głośniej!

 

Zaczęło się od Taylora Lautnera, który miał pożegnać się z rolą Jacoba Blacka. Taylor zostaje. Później była Vanessa Hudgens, która miała.

Cześć!
Dzisiaj mam zamiar napisać nocie o Księżyc w nowiu!
Oto pierwsze plakaty:Wydaje mi się że ta z Bellą jest ładniejszy.
I to też jest chyba plakat(czy coś w tym stylu):

I sesja chłopców ze.