O czym chcesz poczytać na blogach?

Księga ocalenia

Któż nas może odłączyć od Miłości?...

Krokami, jest... po prostu optymistyczniej. Wczoraj był piękny dzień - niedziela i to spędzona w dużej mierze z Przyjaciółmi. Ale nie spędziliśmy jej bez sensu. Spędziliśmy ją... "niedzielnie" ;-) Msza Święta, koncert gospel, wspólne rozmowy, a na koniec kino ("Księga ocalenia" więc tez dobre klimaty). Niektóre słowa układały się w logiczną całość, mówiły o tym samym. Sporo miałam czasu do przemyśleń i generalnie rzecz biorąc napełniłam się nadzieją, zaufaniem, radością i miłością. Miłość. Przyjaźń. Niesamowite i nie do.

Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Romualda Statkiewicza

Błyskawicznych decyzji, jak przy trzęsieniu ziemi, wysokiej fali wody, której słychać przerażający szum, czy burzy ognistej…
Po takim działaniu padnie cały system ziemskiej władzy ludzi rozumu, nikt z was nad tymi co zostaną nie zapanuje już w żaden sposób. Ocaleli będą szukać rozwiązania, szybko przypomną sobie o Stwórcy, Boże prawa będą dla nich drogą, po której dotrą do Mnie.
Wydarzenia was zmienią na tyle, że będziecie chcieli żyć tak jak jest to miłe Stwórcy, na Jego prawach i zasadach. Zaczniecie się.
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2008
Grudzień
Listopad

Wielka Księga Objawień Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz - Onet.pl Blog

Czas działania żywiołów i ich gwałtowność wielu zniszczy natychmiast, innym da czas na ratunek – na podjęcie błyskawicznych decyzji, jak przy trzęsieniu ziemi, wysokiej fali wody, której słychać przerażający szum, czy burzy ognistej…

Po takim działaniu padnie cały system ziemskiej władzy ludzi rozumu, nikt z was nad tymi co zostaną nie zapanuje już w żaden sposób. Ocaleli będą szukać rozwiązania, szybko przypomną sobie o Stwórcy, Boże prawa będą dla.

Bóg Jezus Chrystus!

Jezus Chrystus
?
Wielka Księga Objawień

Blog adi013++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

242526272829
30

Księga gości
 
Notka- To BARDZO ważne!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopie tej strony

(tekstu na niej zawartego), po to by wysłać go ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, ze 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować., Warszawa

"Cześć. Tu Justyna! No cóż- co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym.