O czym chcesz poczytać na blogach?

Książka telefoniczna

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Zwrócić uwagę, że to już drugie Boże Narodzenie bez śniegu. Najpierw 2006, teraz 2007... Coś złego dzieje się z pogodą.

semp 2008-01-05 18:42:59
skomentuj (5)

Recykling
Porządków ciąg dalszy. Natknąłem się u siebie w pokoju na atrakcje typu "książka telefoniczna z roku 2001", albo "zestaw cenników akcesoriów komputerowych z początku XXI wieku" czy też "garść nieaktualnych programów telewizyjnych z wczesnych lat dwutysięcznych". Zdrowy rozsądek nakazuje to wszystko wywalić i pewnie taki los by tę osobliwą kolekcję spotkał, gdyby nie fakt, że pomiędzy "nowym i.
Cel: oddzielić sztukę od codzienności? Nigdy. Nie lubię tego słowa. Sztuczność sztuki. Niezwykłość i codzienność. Granice się nie zacierają. Ich po prostu nie ma, tylko nie każdy potrafi to zauważyć. To był manifest. Tutaj miał powstać mój punkt wyrażenia siebie. Nie będzie jednak tak. To nieodpowiednie miejsce. Właściwie to najlepsza byłaby książka albo film.
To o czym właściwie będzie ten blog? Nie było żadnego planu. To jest eksperyment. Powstał i istnieć musi. Dlaczego akurat dzisiaj? Co będzie dalej? Czy w następnych wpisach zdecyduję siępisać o swoim życiu, tak jak robią to setki innych osób? Czy będę potrafił pisać o codzienności zupełnie szczerze? Tego nie wiem. A więc.

Voice over IP BLOG - bloog.pl

Niezarejestrowani użytkownicy mogą rozmawiać za darmo przez minutę z numerami stacjonarnymi w Polsce. Dla osób zalogowanych dostępne są rozmowy bez czasowego limitu, także na telefony komórkowe i numery stacjonarne w wybranych krajach. Zarejestrowani użytkownicy mogą ponadto korzystać z dodatkowych opcji serwisu, takich jak książka telefoniczna i rejestr połączeń.

Wygadaj.pl tworzy w internecie platformę bazującą na relacji użytkownik-reklamodawca. Dzięki temu, że użytkownik co 30 sekund potwierdza swoją aktywności na stronie, reklamodawcy zyskują pewność faktycznego dotarcia do odbiorcy..

Technologia a rozwój człowieka

Że krócej czekamy na połączenie, a jakość rozmów jest najwyższa. Mówiąc o tym nie można nie wspomnieć o tak popularnych obecnie telefonów komórkowych. Są niewielkich rozmiarów, przenośne – umożliwiają rozmowę podczas spaceru czy w autobusie. Najnowsze modele telefonów zaskakują funkcjami, między innymi wbudowany aparat cyfrowy, gry typu JAVA, książka telefoniczna (w postaci bazy danych), a także dostęp do Internetu, czy GPRS. Obecnie bardzo lubiane stały się fotograficzne aparaty cyfrowe. Zapis obrazu jest podobny jak na komputerze, dzięki temu możemy w szybki prosty sposób przesyłać zdjęcia z aparatu do komputera za pomocą kabelka USB. Pozwala nam to na edytowanie zdjęć w komputerowych programach do.

Ich schrei in die Nacht für dich... - Onet.pl Blog

-Sorry, ale powiedziałam wyraźnie ze nie.

-A dasz mi chociaż numer do twojej kumpeli?- Krzyknął ten drugi

-A co ja jestem? Książka telefoniczna? –Dziewczyna postanowiła najpierw ich zgubić, żeby nie poznali adresu Ashley. Żeby potem najeżdżali ją w domu?

Gdy ich zgubiła pobiegła dalej prosto do domu przyjaciółki. Zdyszana stanęła w progu.

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Onet.pl Blog

Że na pewno przyjdzie, że na pewno nic mu nie jest. Kazałam jej sobie przypomnieć z jakim kolegą poszedł. Znała tylko jego ksywę, ale tak się złożyło, że w naszym mieście jest tylko jeden chłopak o takim przydomku. Wśród swoich znajomych na portalach społecznościowych przeszukałam, czy czasem nie mają go w swoich kontaktach. Mieli. W ruch poszła książka telefoniczna. Wypisałam wszystkie numery telefoniczne figurujące pod tym nazwiskiem. Koleżanka była tak zdenerwowana i wystraszona, że nie była w stanie dzwonić do tych osób. Zrobiłam to ja. Niestety, albo nikt nie odbierał telefonu, albo takowy chłopak tam nie mieszkał. Koleżanka dostawała coraz większej paniki. Wpadła na pomysł, aby przeszukać jego.

damroka.blog

I jest strasznie. Leże na podłodze i na suficie mam życie. Patrzę na nie przez lornetkę ze szkła i nie jest mi dobrze. Wcale nie wolność, a też tragiczna. Ale niech będzie błogosławiony ten dzień. Bo kolejny.
Ponieważ nie potrafię robić nic konkretnego, przeglądam bezmyślnie kartki ksiązki telefonicznej.

"Książka telefoniczna nie zawiera słodkich tajemnic życia jej bohaterów, jego chemicznych wydzielin, bogiń miłości, alchemików, narkotyków, ekstazy, astrologów, doświadczeń, wizji proroczych, zabawy, śmiechu, ciepłej ręki… Gdzie je wszystkie odnajdziemy?" Piotr


Nie wiem, czy w ogóle można je odnaleźć.
To jest dopiero.

Papua Nowa Gwinea

Rodziny.

Stolica prowincji składa się z jednej głównej ulicy, przy której znajduje się lotnisko, poczta, policja, bank i kilka sklepów. Miasteczko jest więc raczej małe, według europejskich standardów pewnie nie nazwano by go miastem. Ale za to ma prąd, telefony i piękne widoki.

W całej Papui liczba telefonów jest tak mała, że książka telefoniczna całego kraju jest grubości lubelskiej książki telefonicznej.
W Mendi spotkaliśmy się z biskupem. Po krótkiej rozmowie o sytuacji w PNG i ich najpilniejszych potrzebach pojechaliśmy na kolację do (podobno) najlepszej knajpy w mieście.
Knajpa, a w zasadzie hotel z restauracją, wygląda niewiele lepiej od przydrożnych knajpek w Polsce..