O czym chcesz poczytać na blogach?

Kserokopiarka

I'm here - Onet.pl Blog

29
3031     
Dir en grey

26 maja 2005
ATAK KLONÓW!!!!!!!!!!! uwaga na kserokopiarki! ;)

Pomocpanfupanfu blog - bloog.pl

Listopada 2011 8:08

Wynalezienie druku to przełomowy moment ludzkiego życia, który sprawia, że wiele dziedzin naszego życia dużo bardziej zostało ułatwione niż było to wcześniej. Obecnie również druk jest powszechnie wykorzystywany. Poza nim popularne stały się również kserokopiarki, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Hasło ksero warszawa jest obecnie bardzo popularne i wiąże się z licznymi pracami. Przede wszystkim ksero warszawa to firmy, które zajmują się usługami w postaci kserowania dokumentów.
Obecnie są to usługi już bardzo dobrze rozwinięte, które systematycznie są ulepszane poprzez coraz liczniejsze i lepsze urządzenia ksero. Jednak ksero warszawa to także coraz częściej punkty usługowe, w których można naprawiać.

Gwiazdy - bloog.pl

                 Doda kopiuje Lady GaGę!!!!


Doda kopiuje styl różnych sław!!! Niedługo dojdą info o innych kserokopiarkach wśród tych gwiazdeczek ;*** Ale na dziś to tyle;)
                          Buziole ;**                          journal - Onet.pl Blog

Świetnie się sprawdzające w jednym miejscu, w innym - u innego szefa, z innymi współpracownikami - mogą być kompletnie bezsensowne. Myślę jednak, że dla części Czytelników moje obserwacje wydadzą sie całkiem trafne.
Zaczynam od kryzysanctwa...

KRYZYSANCTWO

Wyobraź sobie, drogi Czytelniku, taką oto sytuację:

Za półtorej godziny ma się odbyć spotkanie biznesowe. Odbędzie się ono w biurze wyposażonym w 3 kserokopiarki oraz kilka drukarek. Biuro jest w samym centrum Wawy, w promieniu kilkuset metrów jest kilka punktów ksero. Okazuje się, że jakieś tam materiały nie zostały skopiowane, ewentualnie zostały skopiowane w zbyt małej ilości, potrzeba jeszcze ok. dziesięciu kopii (materiały te są dostępne w formie pliku wordowskiego). Jeżeli wydaje Ci się, Drogi Czytelniku, że nie jest to sytuacja podbramkowa, istny koniec świata, to znaczy że nie spotkałeś się z

Niearcydzieło

Nadzoru. A przecież, może być inaczej. Modelem, który przychodzi na myśl jest abonament. Każdy kto ściąga posiada dostęp do internetu. I musi za niego płacić. Czemu więc nie przebudować systemu tak, żeby zwiększyć nieco opłatę za internet, a środki te przeznaczyć na zapłatę twórcom za ich pracę? Niemożliwe? Nierealistyczne? A przecież identyczny mechanizm został wprowadzony w przypadku nośników CD/DVD, kaset magnetofonowych czy kserokopiarek! Każda sprzedana kserokopiarka jest opatrzona podatkiem, który idzie do ZAIKSU, RIAA czy ich odpowiedników w innych krajach. Ciekawą wariacją na temat tego modelu jest wersja o której napomknął prowadzący na wykładzie – abonament na wszystko poza najświeższymi produkcjami, za które trzeba już dopłacić. Kojarzy mi się to ze sprawnie działającym serwisem Crunchyroll – udostępnia on (w sposób zupełnie legalny) niektóre z najpopularniejszych seriali anime. Każdy (no dobra prawie każdy,.

Zly robot Blog | Only for robots but for the people

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi