O czym chcesz poczytać na blogach?

Krzywa cukrowa

Jakkolwiek jest, chcę żyć.

Kiedy się tak mną opiekujesz. Uwielbiam, kiedy starasz się, bym się uśmiechnęła.
Uwielbiam Cię.

Jutro wizyta u gastrologa w celu zbadania moich ew. komplikacji w związku z bulimią.
Przede mną badania WR (ale to do książeczki :)), być może krzywa cukrowa, i jeszcze chujemujedzikiewęże, czyli niewiadomo co.

Trzymajcie kciuki.
Ja w siebie wierzę.

jeszcze.

albo raczej.
znowu.

00:08

Wspólnie.

Potomka ;) Może gdybym miała osobny pokój, gdyby to mieszkanie było nasze to by mi łatwiej przychodziło kupowanie ;)
Ale mam jeszcze trochę czasu. Damy radę ;)

Miałam mieć dzisiaj badanie krwi i to siejące grozę wśród ciężarówek badanie krzywej cukrowej, ale wczoraj byliśmy w kinie by mnie trochę odstresować, zapomniałam się i kupiłam sprita ;) Wyszła by mi dzięki temu na bank cukrzyca więc sobie podarowałam, idę jutro. Mam nadzieje że nikt się nie obrazi ;) Alicja w Krainie Czarów Burtona to.

Zamiast depresji

Grze, z którą spędzam wieczory, da się pozabijać czymś innym niż strzałami z łuku.

Zbliża się kolejny miesiąc, a przede mną wizyta u mojej osobistej pani prowadzącej ciążę oraz krzywa cukrowa - czyli jak wypić pół szklanki cukru rozpuszczonego w szklance wody i nie zwymiotować. Doświadczenie godne polecenia dla pań w 20 tc. Tak, tak, połowa ciężarnego okresu się zbliża, a ja nawet nie mogę brzuchem utorować sobie drogi w pewnym wydziale.

Moja codzienność ... - Onet.pl Blog

Poszłam jeszcze prywatnie do ordynatora oddziału wewnętrznego, obejrzał wyniki - świetne, ale nie wszystkie jeszcze zrobione. Zaprosił na oddział, w celu uzupełnienia badań. Od poniedziałku byłam pacjentką. Badania jakie tylko możliwe, znowu USG, RTG, ekg, krzywa cukrowa, laboratorium, cholesterole, chlorki, kał na pasożyty, FAG /badanie w kierunku chorób krwi/, badanie w kierunku boreliozy, kolejne markery nowotworowe. Wszytko cacy. To dlaczego chudnę   /7 kg w ciągu 3 miesięcy/ i czuję to wredne gniecenie,.