Chodzi o sławetnego Pana Jackowskiego i jego wywiad który się znajduje w całości tu Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski: przepowiednie na 2011 rok

- Zły. Jeśli chodzi o trudności ekonomiczne, to kulminacyjny. To będzie najgorszy dołek. W ubiegłym roku mówiłem w “Pomorskiej”, że w 2011 r. kryzys w Polsce dopiero.

O tym, co czeka Polskę i Świat w 2011 roku mówi Krzysztof Jackowski z Człuchwa, najpopularniejszy polski jasnowidz.
wiecej:

Odpowiedz

Pisak (pismo młodzieży wasilkowskiej) - Onet.pl Blog

Groźne strzały na bramkę Michała Sawickiego. Ten jednak nie dał się zaskoczyć. Skuteczniejsi za to okazali się gospodarze, którzy pomimo niezbyt wielu okazji, wykorzystali swoje szanse.
Tuż przed końcem pierwszej połowy z prawej strony uderzył na bramkę Włókniarza Krystian Rybnik. Strzał był na tyle mocny, że Krzysztof Jackowski, golkiper gości, wybił piłkę przed siebie. Dopadł do niej przed polem karnym Mariusz Mogilewski. Bez większego namysłu celnie uderzył. W taki sposób KS Wasilków objął prowadzenie.
W 69 minucie było już 2:0. Jeden z obrońców Włókniarza zagrał do swojego bramkarza. Za piłką pobiegł też Sebastian.