O czym chcesz poczytać na blogach?

Krzysztof ibisz

diwrad.blog

Bardziej, że i mędrzec powiada: "Nie cofa się, kto się związał z gwiazdami"...
Blask gwiazd jest jasny i opromienia nasze twarze dyskretnym światłem, którym spełniona tęsknota i udzielone piękno. Wyjątkowo jasną na naszym firmamencie gwiazdą jest Krzysiek Ibisz, a nieskazitelnie czystą Małgorzata Kożuchowska. Jest wiele rzeczy, które oprócz popularności łącza naszą wybraną parę. Pierwsza z nich to fakt, że oboje z wykształcenia są aktorami. I w dodatku, podobno Kożuchowska jest aktorką wyjątkowo utalentowaną..Wykonywania wyuczonego zawodu. A jednak. Chociaż może i nie do końca, bo stoi Krzyś w dowolnej scenie i w każdej jest Ibiszem. Ibiszem przestać być Krzyś nie potrafi, nie może i nie chce. Trzeba to zrozumieć i uszanować. I trzeba się zastanowić, kim właściwie jest Krzysztof Ibisz. Otóż Krzysztof Ibisz - uwaga, podaję mało znaną receptę na gwiazdorski sukces - jest przede wszystkim sobą. I to sobą nie przez małe "s", tylko co najmniej takie, jak to na koszulce tego latającego pana w śmiesznych gatkach. Krzysztof, co nie.

xell blog

Intuicją Grab jest naturą obowiązkową i prawą.
Uczucia traktuje jako sprawę poważną, w miłości cechuje go uczciwość, choć chciałby przeżyć w niej coś niezwykłego.

Hmmm w większości się zgadza...

2005-02-06 16:52:54
skomentuj (2)


Krzysztof Ibisz
Idzie sobie Krzysztof Ibisz ulica.
Nagle podbiega do niego facet i mówi:
- Panie Krzysztofie jestem Pana największym fanem, czy mogę zrobić Panu laske?
Na to Krzysio:
- Spierdalaj nie mam czasu, idź mi stąd.
- Ale proszę, błagam,.

Blog ParkourDamian

Notki
Porażka Krzysztofa Ibisza 2011-01-20
Krzysztof Ibisz miał rozdawać grube pieniądze za jednego sms-a, robić show z swoim dobrze znanym stylu i podbijać.

Jak Oni śpiewają 4 - nowe show Polsatu ! - Onet.pl Blog

Przeprosiny i JOŚ 5
JOS 5 prowadzic bedzie Joanna Liszowska i Krzysztof ibisz

Przepraszam wszytskich za przerwę, bez żadnego  powiadomienia, ale mam słowem mówiąc ZERO wolnego czasu. Wracam ze szkoły o 15 i czasem o 16 jem odrabiam lekcje ucze sie i juz jest 20 oglądam siadam na chwile do kompa i spie...

Zwycięzcą 4 edycji.

Różnica wieku

Że się takowi u nas pojawili ;)

Dosłownie, zobaczyłam dzisiaj u teściowej gazetę - nie pamiętam: "Halo"? "Na Żywo"? Coś z tego chyba... Na okładce - ogromne zdjęcie młodej pary z podpisem: '"Ach co to był za ślub - Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz".

Poczułam ogromny niesmak. Nie, nie dlatego, że to już - chyba - trzecia czy czwarta żona Ibisza. To akurat jego sprawa, ile razy będzie się żenić. W niesmak wprawiło mnie, że ten człowiek chyba rzeczywiście nie.

[slawko]

Choćby dlatego.

Jest to sprawozdanie stenograficzne z obrad sejmu dnia 04-05 czerwca 1992 kiedy to odwołany został rząd Jana Olszewskiego. Gorąco było... i wszystko można przeczytać.

Co więcej, klikając tutaj znajdziesz wszystkie sejmowe wypowiedzi Krzysztofa Ibisza! Nie wiem ilu z Was wiedziało, że był on posłem i to w sejmie pierwszej kadencji. Ja się dowiedziałem dzisiaj :o) Do tego, był wybrany z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa a zasiadał również w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja" :o)

I don't wanna know...

Tak za przyrodą przykrytą jeszcze mgiełką lata..Za ławką na ktorej teraz siedzi para zakochanych zajetych parasolkową zabawą...

Chyba jednak kocham jesień!:) Jest piękna!;)


p.s.Wczoraj byłam na koncercie Stachurskiego,prowadzony byl przez Krzysztofa Ibisza:) No coś fajnego:) Bardzo mi sie podobało:P A wiecie co/? Powiem Wam Ciekawostke;p Ibisz zdradził,ze festiwal piosenki żołnierskiej (chyba tak to sie nazywa;D) w Kołobrzegu, ktory odbywa sie co roku , ma prowadzic Doda:P Powodzenia:D
by nesska | 2006-08-29 23:18:40 |.