O czym chcesz poczytać na blogach?

Krzesełko do karmienia

Zmagania z codziennością

Do oczu wchodziła. Ciężko było, bo on przecież nawet 3 sekund w bezruchu nie usiedzi, a jeszcze pora była średnio korzystna. Ale akcja zakończona sukcesem i nawet nie wygląda dziwnie :) A nożyczki dzierżyła chrzestna, czyli moja siostra, jako względnie doświadczona w tej materii :)

Druga sprawa, to że idzie górna prawa jedynka. O dziwo ostatnie 4 noce przespane... a jest już na granicy przebicia się. Zaczynam wierzyć w teorię, że najbardziej bolesne jest przedzieranie.

berenika1000
Link Komentarze (2) »
środa, 21 grudnia 2011
Krzesełko do karmienia czyli kolejny tron Księcia ;)

W końcu zebraliśmy się w sobie i zamieniliśmy leżaczek (który ogólnie średnio się u nas przyjął i był mało używany) na krzesełko do karmienia. Krzesełko jest drewniane i przeżyło już dwoje dzieci ;) Ponieważ jego konstrukcja nie zawiera udogodnień typu pasy (oprócz jednego między nóżkami) czy odchylane oparcie, czekaliśmy z nim do czasu, aż Maks nauczy się naprawdę.

W brzuchu mi kiełkuje

Jakiś czas temu w Wysokich Obcasach przeczytałam felieton o tym, jak rozpoznać czy dotknęło nas umamusienie, czyli jak pisze autorka, zlekceważyłyśmy siebie jako człowieka i zredukowałyśmy się do jednego biegu: matka.

Jednym z symptomów umamusienia było przedkładnie zakupów dla dziecka nad własnymi. Zamiast kupić sobie kolejny sweterek, spódniczkę.

, zyrfata
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Mini krzesełko do karmienia

Dla tych, którzy tak jak my mają maciupkie mieszkania albo dużo podróżują. Można zamontować do dowolnego krzesła.

mama to ja | porady dla młodych mam

Białych mebelków dla dzieci oraz białych zabawek Cyrus Company Bambino. Ceny podałam za autorem tekstu, choć już krótki research w sieci (wpisanie hasła w wyszukiwarkę) dowodzi, że przynajmniej krzesełko można kupić taniej.
Co do tego, że krzesełko do karmienia ułatwia życie – zgoda. Ale dlaczego musi to być akurat Peg Perego, i to w dodatku ten model? Autor artykułu przekonuje (za producentem?), że to krzesełko ma 4-stopniową regulację położenia i 7-stopniową regulację wysokości. My używamy.

Domowa Boginii - Onet.pl Blog

Ludzka zanika zastępowana jakims dziwnym sms-owo Jerry Springer'owym sposobem funkcjonowania.

Im więcej się temu przyglądam, a jestem juz dużą dziewczynką, tym bardziej upewniam się, że jedyną wartość mają dzieci. Ci mali ludzie, którzy do nas przychodzą, i to, że nas kochają - nie jest jakąś błachą sprawą.

Milla (21:37)
0.

02 listopada 2011
Krzesełko do karmienia Bright Starts

    Pooglądałam to co dostępne u nas, porównalam ceny i co dziwne i rzadko się zdarza - wybrane przeze mnie krzesełko znalazłam taniej poza Allegro, na stronie dystrybutora Bright Starts - www.brightstarts.com.pl Zamiast 399,00 zł zapłaciłam 360,00 zł z wysyłką.

Cóż, jestem pokoleniem lat 70-tych, czyli wierzącym jeszcze, że jak amerykańskie to.

wyrwane z kontekstu

I od słowa do słowa zeszliśmy na temat zakupów.

Mój mąż stwierdził, że przyjechaliśmy kupić fotelik do karmienia, trochę się zdziwiłam, gdyż byłam pewna, że jedziemy po fotelik samochodowy:)))

Ostatecznie kupiliśmy samochodowy, krzesełko do karmienia, które nam się podobało było dość drogie i musimy jeszcze przemyśleć sprawę.

21:08, elafela
Link .

Jest większy i bardziej przewidywalny traktuję je jako miejsce spotkań towarzyskich. Niedługo nawet odbędzie się forumowy zlot. Ku mojej wielkiej rozpaczy nie pojadę na niego. Po pierwsze M nie chce, a po drugie studia na finiszu i głupio byłoby zwlekać do września. Może będzie jeszcze jeden zlot?

Póki co mam za sobą spotkanie wrocławskie i może jutro chustowe, chociaż we Wrocławiu nie ma zbyt wielu chustomaniaczek. Pożyjemy zobaczymy.

Zmykam, bo Miłosz zamiast spać babuje i bubuje

Być aż tak trudne. Wydaje mi się, że teraz jest znacznie ciężej go ubrać niż jak był malutki.

Karmienie piersią - bardzo, ale to bardzo chciałem karmić piersią. Jednak tu początki okazały się trudne. Bolące piersi, brodawki, godzinne seanse karmienia, słąbe przybieranie na wadze. Był moment. że chciałam się poddać i przejść na butelkę, jednak jakiś wewenętrzny głos mówił mi "Walcz". Na szczęście ten trudny okres jest już za mną i teraz pierś ułatwia mi życie: zawsze.