O czym chcesz poczytać na blogach?

Krystalizacja

Nocny Marek

Gdyby nie to,  że biały puch przykrył jedną okolicę, a inne pozostały przez biel nietknięte. Lokalna prasa dotarła do specjalistów – metereologów. – To nie śnieg, wytłumaczyła, pani doktor z nowopowołanego uniniwersytetu nazywanego przez studentów “ziutem”. To szadź. Wilgotna mgła, która pod wpływem nagłego oziębienia zamienia się kryształki lodu i osadza się na drzewach,  płotach itp. Kryształy lodu powstawały dzięki “jądrom krystalizacji”, których więcej jest w centrum miasta, są to drobinki pyłów i zanieczyszczeń powietrza. W dzielnicach na skraju miasta zanieczyszczeń jest mniej więc i biały puch nie powstał.

Druga strona mojego ja...a może pierwsza????...Księga gości..."Jednostronna znajomość między mną a wami rozwija się nienajgorzej..."
(W.Szymborska)


//\

Stoję na rozstaju.Ale to chyba nie moja wina,że krystalizacja jest bardziej sexy od monitora???(nie wspominajac już o bocianie,którego ostrożnie nazywam zabawnym).CZy to źle że wolę krystalizację????I chciałabym żeby była zawsze jakaś krystalizacja a nie monitor!!!(czy tego właśnie chcę??)
Nie lubię przewidywalności,nie w każdym skrawku mojego życia,nie chcę zawsze mieć rękawiczek gdy jest zimno na dworze(nie wiem nawet gdzie są moje rekawiczki),nie lubię nie-niespodzianek i chamskiego zrzynania moich słów.

3minuty

Cezarego Łazarewicza, Joannę Solską i Jacka Rakowieckiego.  [ŹRÓDŁO]

˙

Misyjne zacięcie pana redaktora, którego emanacją jest skrzyknięcie towarzystwa wzajemnej adoracji, dawało już o sobie znać we wcześniejszych latach jego życia. Spójrzmy jak rodziła się jedna z jego poprzednich inicjatyw, dotycząca blokowania Marszu Niepodległości…

Jak wie z dzieciństwa większość osób, by rozpoczęła się krystalizacja, niezbędny jest jakiś paproch wokół którego kryształ będzie narastać. Do tego by myśl przeoblekła się w materialny czyn, także niezbędny jest pewien drobny ośrodek, wokół którego rozpocznie się cały proces. Paproch ten, do oka pana Seweryna trafił podczas jego spaceru w pewne deszczowe popołudnie 11 listopada 2009 roku: –„Wróciłem wściekły do redakcji i przyrzekłem sobie, że nie zostawię tej sprawy dzieciom. To przecież hańba dla tego miasta,.

in_my_dream - Onet.pl Blog

0

09 czerwca 2008
*

  

 

Dla M :]

 

Angol zaliczony <hahaha>

 

 

arwena18 (19:39)
0
~~

***

krystalizacja

kryształowych snów

w kryształowym sercu

na kryształowej.