O czym chcesz poczytać na blogach?

Kryptonite

Miniaturki, czyli co by było gdyby było inaczej

Podłodze. Nie lubił o tym zbyt wiele mówić, dlatego potrząsnął głową, jakgdyby chciał pozbyć się wszystkich tych myśli i spojrzał na trumnę, gdzie wcześniej siedział Undertaker. Teraz jedna go nie było.

- Underta...

Przerwało mu nagłe owinięcie zgranych rąk wokół niego i przyciągnięcie go do tyłu, tak, że spadł z trumny na podłogę.

- Hehehe... Dobrze, że przestałeś się ubierać w ten sposób. - Grell usłyszał roześmiany głos, a następnie poczuł, jak długie, czarne paznokcie przesuwają się czule wzdłuż krawędzi czerwonej kamizelki.

Grell tylko się uśmiechnął. Tak, czerwień była jego ulubionym kolorem.

Tagi: grell kuroshitsuji undertaker
10:48, miniatureczki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 listopada 2010
Tłumaczenie - Kryptonite

Kryptonite.

One face, many incarnations

Bliżej nieokreślonych. Choć w zasadzie określonych, ale dzielić się z publiką nie będę. Murek sobie ot, taki tworzę, żeby ludzie do końca mnie nie widzieli.

Ja chcę do akademika! Do Bydgoskiej albo do Nawojki! I już!

Startuję do Rady Studentów UJ. WTF? Trzymać kciuki tam, coby innych chętnych nie było, to automatycznie mandat dostaję i jestem.

Piąteczkę też zakosiłam z laboratorium danych empirycznych. Bo moja praca była megaempiryczna. Tylko w przyszłości mam tylu kolokwializmów nie wciskać. Ech, taka moja maniera "pisarska", pain będzie.

A teraz nyny. Bo jak to kiedyś mówił Zet "padam na cycki".

Dzia.


46. Kryptonite


21.05.2009 :: 01:56 | Link | Komentuj (3)
Podejrzanie udane dni mi mijają. Tylko spanie mam rozregulowane na maaaaksa. Pewnie ucierpi przez to jutrzejszy wykład z folklorystyki, ale cóż. Shit happens.

Studiowanie dwóch kierunków za to radośnie obrodziło 13 examinami. Buahaha.
Dobra, te na etnologii to w sumie spoko-maroko (nawet ten z Kultury Słowian Wschodnich, na które to obowiązuje mnie kultura Rosji, Białorusi i Ukrainy od X do XXI wieku i w tym samym przedziale czasowym historia etniczna tychże, to będzie luzik, mimo, że tego jest, za przeproszeniem W CHUJ!), ale te na filologii. Ło. Trzeba będzie przysiąść bardziej niż zwykle.

Zdeponowałam dziś moją.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Oto zespół wydał najnowszą płytę której tytuł brzmi po prostu „3 Doors Down”. Ale może zanim o nowej płycie, może trochę o samym zespole. Kapela powstała w 1994 roku z inicjatywy Brad’a Arnold’a (wokal/perkusja), Todd’a Harrel’a (bas) i Matt’a Roberts’a (gitara). I tak sobie grali w ciszy. Nagrali utwór „Kryptonie”, który zrobił nieoczekiwaną furorę w lokalnej rozgłośni radiowej. Z miejsca zajęła się nimi wytwórnia Republic Records, a skład uzupełnił się o drugiego gitarzystę Chris’a Handreson’a. W takim składzie nagrali debiutancki album „The Better Life” który uczynił z nich prawdziwe gwiazdy rockowej sceny. Podczas tras.

Nie pozbawione melodii, tu i ówdzie smaczni mocniejszego brzmienia, i przede wszystkim niebanalne teksty charyzmatycznego wokalisty.Jest mi niezmiernie miło pisać i prezentować zespół, który tak dawno nie gościł w moich uszach. A teraz powraca z nową bardzo dobrą płytą.


The Better Life (2000)
   

"Kryptonite" - 3:56(odsłuchaj)

visit.blog

Mi cholernie doskwiera, to brak możliwości "wysłowienia się" powiedzenia wszystkiego. bo to nie miejsce i czas na to. duszę to ewidentnie w sobie. nie mam innego wyjścia. najważniejsze że mi się udaje. zobaczymy jak długo. 


ps. przez kogo ?! pytam się przez kogo ?!

skomentuj (1)

kozaki ! 2011-01-08 10:31:31

myślisz że jesteś "kozak" ?! 
to spróbuj ubrać laskę na imprezę a potem siebie ;) 
daleka droga przed Tobą mój chłopcze ! 

oczy jak by za mgłą, dusza i serce też. 

skomentuj (0)

kryptonite... 2011-01-10 17:24:56

wiem jak jest. każda chwila w moim życiu niech będzie na wagę złota!
zależy mi na tym by żyć na maxa, cały czas, nawet jeśli siedzę w domu. 
są takie momenty, że to co robię lub mi się przydarza jest zajebiste. myślę wtedy że to może być "ostatni raz". to podkreśla wartość, ale niestety pokazuje jak bardzo moje życie jest "przypadkowe" - niestabilne. tak jak to powiedziała Pani z Kiosku " trzeba się pokłócić, żeby można było się pogodzić". coś w ten deseń. właśnie kiedy "zgoda" jest u mnie, to ja nie cieszę się tym tak bardzo, bo nie czuje się bezpiecznie. nie czuje spokoju, nie czuje szansy na.

"Wiem, że nic nie wiem..." ?

Całą swoją młodość przez abstynencję :| nie popełnijcie tego samego błędu… ja mam powód. Kurwa nawet po śmierci ten chooj mi musi bruździć w życiorysie :[ Widziałem ostatnio w autobusie faceta do złudzenia wyglądającego jak on. Żeby jeszcze było gorzej facet zaczął coś do mnie mówić ale za cholere nie wiedziałem co bo ja byłem na przystanku więc przez szybe to nie bardzo… ale sam fakt :| jebane fatum.

Głupi wniosek -> Chyba musze zacząć chlać :|

Patrzcie praktycznie nic szczęśliwego w tej notce :D zero jakiegoś wewnętrznego ciepła… jebać… chyba się powoli wypalam.

Branoc Robaczki :*

Jakby kogoś to interesowało :

MBroter – Fuck It Up (C-Bool rmx)
Avril Lavigne - Nobody´s Home
Abradab – Rapowe Ziarno
Jimmy Eat World - If You Dont Dont
3 Doors Down – Kryptonite
Mandy Moore – Only Hope
TokTok vs. Nena
Ann Winsborn - Everything i do
And Ofcourse -> Rob D – Clubbed To Death

2005-01-23 23:59:59
skomentuj (11)

 

design by ME

All right reserved