O czym chcesz poczytać na blogach?

Krynica morska

Krynica Morska

Krynica Morska. Położona na Mierzei Wiślanej między Bałtykiem , a Zalewem Wiślanym . Miejscowość turystyczna oraz kąpielisko morskie z portem jachtowo - rybackim. Liczba mieszkańców około 1,5 tyś .Miejscowość po raz pierwszy wmiankowano w XV w. W1991r. Krynica Morska otrzymała prawa miejskie .W miejscowości znajduje się jedna z jedynastu stacji brzegowych na polskim wybrzeżu ., która możliwia automatyczne monitorowanie ruchu statkóww strefie przybrzeżnej. Antera ma wysokość 53m.Miejscowość posiada liczne pola.

Ciekawostki i nie tylko :) - Onet.pl Blog

Wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt.
Co roku Krynicę Morską odwiedza kilkanaście tysięcy spragnionych słońca, morskich kąpieli oraz innych atrakcji wczasowiczów. Specyfika Krynicy polega na tym, że każdy turysta.
Ciekawe miejsca

  •  Krynica Morska
  •  Mierzeja Wiślana
  • Mrągowo
  • Warszawa
  • Kraków
  • Sopot
  • Gdańsk
  • Gdynia

Alina Malanowska

Nieznane lądy, które życie Twe odmienią.
Chyba dobrze wiesz już jaką z dróg
Wśród fal i białej piany statek Twój popłynie (...)
/S. Klupś

 

Tagi: Krynica Morska morze
21:11, alinam30
Link Komentarze (1) »
codzienny cud...oświecenia

...

Mieszkaniem z balkonem – wpada mama (ciocia)- opalona- opowiada… no i mija sobie kilka dni- nawet nie wiem ile… zgubiłam się… w każdym razie przed wami moi mili, drodzy, złoci, raporcik z rodzinnych wczasów….
Krynica Morska: mama, tata, siostra, Anisia i ja -6 rano-znosimy bagaże- po 8 wyjazd z Płocka…. Coś tam coś tam- Krynica Morska wita nas wita, wita… mężczyzna pilnuje dobytku, kobitki szukają noclegu… no to mamy: hotel w centrum- ful wypas- cena tez wypasiona; brak miejsc, brak miejsc, brak wolnych miejsc; warunki jak to określił miły pan ‘cygańskie;-.

Blog Rwacia

Pracownik stacji poprosil o fakture i przez chwile uwaznie ja studiowal by zwrocic ja kierowcy ze slowami:
- Ma pan racje, rzeczywiscie jest tu napisany taki adres.
- No widzi pan, mowilem przeciez.
- Tylko ze nie zgadza sie jeden szczegol. To jest Krynica Morska, a pan ma pod adresem Krynice, ale Gorska.
Facet zbladl.
- Cholera, ale wpadka, musze zadzwonic do szefa.
- A skad pan to wiezie?
- Spod Radomia
To rzeklszy oddalil sie w kierunku samochodu, a my chociaz nalezalo raczej wspolczuc.

szczęśliwej drogi - blog of kamaa

Muzyki, tance hulanki swawole.. zielony nie tylklo Heniek, sztuczne ognie i pozytywne wibracje :) to co te kapele zrobili z naszym mysleniem, przechodzi wszelkie pojecia ;) razem nad morzem spedzilam niecaly tydzien, slonce.. plaza.. siatkowka i woda min 20 stopni ;) morska opalenizna, swietny humor i rybka :) sen na plazy, spacerki i zachody slonca :) piekny Gdansk, dlugie sopockie molo i krynica morska ;) ponad tysiac zdjec i szum morza w uszach przez caly czas :) wypad skonczyl sie w Raciborzu na after party i ... smutkiem,ze wszystko dobre kiedys niestety musi sie skonczyc :( ale coz.. bYlO GOOD !!! !! !! :))

**** 2h w domq i wypad nad.