O czym chcesz poczytać na blogach?

Krupa

Ploteczki o gwiazdach - Onet.pl Blog

Moja mama, interesowałam się architekturą, krajobrazem i roślinnością, Asi to nie interesowało.

 

Cóż, trochę szkoda. Pozostaje nam podziwiać zdjęcia Marty sprzed kilku lat: 

 

 

 

 

<SCRIPT type=text/javascript src="http://ads.o2.pl/ad.php?sid=417"></SCRIPT> <SCRIPT language=javascript1.2 type=text/javascript></SCRIPT>

OLIXX
1 komentarz
Brak tytułu

Siostra Krupy: "Pozowanie w bikini to nie dla mnie"

 

Słowa kluczowe: Joanna Krupa, Marta Krupa

 

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Mała dziewczynka w wielkim świecie
Mój prywatny osobisty blog

Joanna Krupa na okładkach “Playboya”

Joanna Krupa na okładkach “Playboya”

Czyżby Joanna Krupa poszła w ślady Anny Muchy? Obie panie zdecydowały się na sesje w “Playboyu” w przerwie między treningami do “Tańca z gwiazdami“. Obie dużo na tym zyskały. Czy gorąca sesja w “Playboyu” pomoże Krupie w zwycięstwie w amerykańskiej edycji show, zobaczymy. Tymczasem obejrzyjcie inne okładki “Playboya” z Joanną w roli głównej.
Rozkładówka w amerykańskim “Playboyu” nie jest pierwszą, dla której pozowała Joanna Krupa. Zobacz inne na www.koktajl24.pl.

Piękne Modelki

10-lecia magazynu CKM, wśród dziesięciu najseksowniejszych Polek wybranych przez czytelników, zajęła 3. miejsce. Niemiecki magazyn Maxim wybrał ją na “kobietę roku 2004″.

Razem z siostrą Martą, była “Miss Howard TV” grudnia 2007 w Howard TV i The Howard Stern Show.

Forex Od Podstaw w Polsce

Ukraińskie dziewczyny w Polsce

ZAWIERCIE - FAKTY - ZAWIERCIE

Prezydenta?) polega na tym, że to my wszyscy będziemy musieli zrzucić się na „ratowanie szpitala”.

Gminy powiatu zawierciańskiego powinny poręczyć, (co może oznaczać wpłacić!) na rzecz szpitala kwoty proporcjonalne do ilości mieszkańców. Starosta planuje zebrać od Zawiercian 20 milionów, które to pozwolą dotrwać mu do końca kadencji.

Nie miejmy złudzeń - nie chodzi o uratowanie placówki, tylko o przetrwanie, a później niech martwią się inni. Historia lubi się powtarzać. Mach zawalił, Krupa będzie chodził z żebraczą czapką byle tylko odwlec swoja porażkę.

Za nieudolność Macha i Krupy mamy zapłacić my wszyscy? Czy stać nas na to żeby płacić za błędy tych panów? Większość w radzie miasta i powiatu gwarantuje im przegłosowanie nawet najbardziej niedorzecznego pomysłu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie chodzi im o uratowanie szpitala, ale o przetrwanie do końca kadencji a swoją nieudolność naprawią naszymi pieniędzmi.

Tagi: krupa MAch.

can you read my mind?

Noszenie futer nie zaprzecza samej sobie nosząc skórzane buty czy dodatki? Wiadomo, futro to nie buty, ale jednak to dalej jest zwierzę. Czemu w takim razie - jak to ujęła Anja Rubik - królik ma być lepiej traktowany od takiej świni, z której skóry wyrabia się np. paski? Czemu Dżoana zabija zwierzęta i je mięso? Chciałbym aby mnie ktoś oświecił na ten temat. Może nie zdaję sobie sprawy z przebiegu procesu wytwarzania futra oraz butów i faktycznie czymś one się różnią, może w jednym z nich zwierzęta są traktowane bardziej godne. Jednak czy jest to wystarczający argument, aby jednocześnie krytykując ludzi i przelewając swoje frustracje zabraniać chodzenia w futrach a jednocześnie pokazywać się w skórzanych butach czy torebkach? Jak dla mnie niezbyt.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • afera
  • Anja Rubik
  • futra
  • Joanna Krupa
  • modelling
  • PETA

Podziemne Pismo Tajniak

19:32:25

Można go słuchać w każdą niedzielę w Radiu Wawa. Na stronie WOŚP znajduje się archiwum tej audycji.

skomentuj (0)

Ostatni taki Woodstock 2007-08-05 14:16:09

Bardzo nam się podoba określenie "ostatni taki...", bo sami kiedyś wydaliśmy "ostatniego takiego Tajniaka", stwierdziwszy, że czas zmienić konwencję. To był szesnasty numer. Pamięta to ktoś jeszcze?

skomentuj (0)

Krupa w Akurat 2007-08-30 14:19:19

Krzysztof Krupa, który swego czasu dał się poznać jako perkusista grup Ziyo i Dzika Kiszka, będzie lada dzień grał w zespole Akurat, który akurat ma jak zwykle wielce rozbudowaną trasę koncertową przed sobą. Dotychczasowy perkusista Akurat, Łukasz Gocal, będzie ponoć bębnił w De Press. Swoją drogą czy ktoś wie co z obiecywaną jakiś czas temu płytą tego ostatniego "Za chlebem"?

skomentuj (0)


debilki

Bo dawno nikt nic nie pisał a tu już co ... no?? NO COOOOOO??? WAKACJE WAKACJE WAKACJE!!!!
hmmm... jak narazie choć trwają one dopiero 2 dni... nic się nie dzieje. Agata z Guśką zaszyły się w dziczy tzn. w Cierszewie i uczą się wywozić gnój oraz się kempingują, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Kaśka nie odzywa się NIC ani SŁOWEM tylko jak ta nienormalna szuka wolontariuszy na jakies AUDIORIVER 2007. No ale jaki tam ze mnie wolontariusz??? W każdym razie Kasia zajmuje sie ratowaniem świata.. albo tylko tak nam się wydaje. A co do ratowanią kogokolwiek to właśnie nasza trzecia debilka EWA KRUPA Z DOMU DOROTA wyjechała do MENCZESTERU CZYLI DO ANGLII. Na całe dwa miesiące. Będzie pilnować dzieciaków z dałnem... czyli to samo co tutaj ;D hehehehe już ja widze jak bierze te bidulki na plażę, mówi że mają sie bawić a sam sie opala na mudżyna.... po kilkudziesięciu godzinach przewraca sie na drugi bok i słyszy jak dzieciaki wołają HELP MI a ona odpowiada :"Cicho tam! Jeszce tylko 4 godzinki i wracamy do domu" albo coś w tym stylu.. a dzieci dawno sie potopią. :P Nie żebym wątpiła w zdolności Ewexa do niańczenia dzieci ale CO PRAWDA TO PRAWDA! heheheheh W każdym razie Krupa baluje.