O czym chcesz poczytać na blogach?

Królowa śniegu

Fashion victim

Autor: Agni Data: 20 Styczeń 2009

  • In: cosmetics world | I'm the fashion victim!
  • Comment!

Zima ponownie mnie zaskoczyła. W piątek spadło tyle śniegu, że ja byłam w szoku (szczególnie jak przyszło do odśnieżania) Ale skoro śnieg to i jest jakoś tak jaśniej na polku… inaczej… I chociaż zimno to jest ładnie ^^W sumie to jak jest ciepło i świeci słoneczko to lubię zimę :) Ale fakt jest faktem… tęsknię za.

Najnowsze wpisy

  • Królowa Śniegu
  • Przykazania modowe / My fashion rules
  • O mnie… / About me…
  • Witam

Najnowsze komentarze

LiL. on Królowa Śniegu

rasijawiedienija.blog

Na ogrom ziemi doń należący który, choć skuty lodem, nie był pozbawiony życia.  Wdychając świeże mroźne powietrze obserwowała okryty puchową kołderką krajobraz. Jej wzrok przykuła skacząca po świerku wiewiórka, która teoretycznie powinna była być zatopiona we śnie o tej porze roku. Jednak  trzeba Ci wiedzieć, Drogi Czytelniku, że od czasu gdy Królowa Śniegu objęła panowanie nad opisywaną krainą, zima panowała tu nieustannie. Nie jest więc możliwym by wiewiórka spała przez ostatnie 500 lat. Zwierzak przeskakiwał z gałązki na gałązkę trzymając orzech w pyszczku. Nagle zatrzymał się. Powoli odkręcił główkę w tył.

orgialibacja blog

Rozumiem, czemu Kleopatra organizowała specjalny szlak handlowy z Ameryki Płd. W ogóle wszystko rozumiem. Wszystko jest takie proste. Nie ma żadnych zagadek.
Zastanawiam się, co Ona zrobi jeśli ją obejmę. Zastanawiam się może przez pół sekundy, potem przechodzę do działania, bo Królowa mówi mi, że to dobry pomysł. Robię to, a Ona uśmiecha się do mnie. Po raz kolejny (i nie ostatni!!!) stwierdzam, że jest lepiej niż było, choć wydawało się to niemożliwością.
Dalej rozmawiamy. Ona mówi, że świetnie się ze mną rozmawia. Opowiadamy sobie swoje życie. I znowu dochodzę do wniosku, że całe moje wcześniejsze życie służyło tylko do tego, żebym mógł je teraz Jej opowiedzieć. Wszelkie przeżycia to tylko tło, urozmaicenie aktualnej rozmowy. Liczy się tylko tu i teraz. Przeszłość, przyszłość – to bez znaczenia.
Powoli wyrzucają nas z klubu. Wychodzimy trzymając się.

"A później wyznam publicznie, że Twoje uczucie nic dla mnie nie znaczy" - Onet.pl Blog

Zwija zwój
Dobre sobie. Od lat nikogo nie ścięła.
odrzuca list za siebie
Straż!

Wbiega strażnik - Walet Kier w przekrzywionej czapce.

KRÓLOWA KIER
Posłać kata do Lodowego Pałacu.

WALET KIER
Jaśnie Pani, swojego kata skazała Wasza Wysokość na śmierć.

KRÓLOWA KIER
ze zdziwieniem
Skazałam go na śmierć?

WALET KIER
Zażądała Jaśnie Pani, aby skrócić go o głowę.

KRÓLOWA KIER
Kiedy?.ostrożnie
To ja może sobie pójdę, skoro jestem nie potrzebny.

KRÓLOWA KIER
Stać! Straż! Straż! Do lochu z nim, póki nie wróci kat!

PEWIEN KSIĄŻĘ
Litości!

Dziewiątka Kier ściąga ze sceny Pewnego Księcia. Królowa Kier siada na tron. Czerwony Kapturek kręci głową.

CZERWONY KAPTUREK
do siebie, wychodząc
To już jakaś paranoja. Gdzie nie trafię, tam skracają kogoś o głowę i szukają kata. Po prostu paranoja, żeby w dobrych królestwach brakowało.

amor vincit omnia

Jak ona teraz ślepa. Oślepiona przez złą kobietę. Za to, że szansa.... Za to, że szansa nie miała się już nigdy powtórzyć
-Przecież... ten dzień... – nieświadoma łza spłynęła i zatopiła się w fioletowej piżamie, na której czarno-białe krowy uśmiechały się radośnie, otoczone gwiazdami oraz rogalikowatymi księżycami
Wraz z jej słowami, świat się zmienił przypominając dokładnie korytarz niedaleko posągu Grzegorza Przymilnego. Był dzień, a jej wzrok lustrował podłogę. Stał obok, tak blisko, że każdy jego ruch odznaczał się w powietrzu, które istniało między nimi. Niewidoczne.
-Nie... – szepnęła dotykając swoich ust
Popatrzył na nią oszołomiony. Wiedziała, że nigdy tego nie zrozumie. Ta przepowiednia... była tym czego bała się najbardziej. Tym co sprawiało, że Biała Królowa nawiedzała jej serce
-Ona... – serce wyrywało się w rozpaczy. Serce, które kocha i jest kochane jest uciążliwe i staje się naszym umysłem, naszymi myślami, jakby nic oprócz niego nie istniało w nas, wewnątrz.
Patrzył w jej oczy. Jak Królowa Śniegu, bez.

Teatr Sztuki - bloog.pl

Dzwoneczek oraz Drosermayer znany z "Dziadka do orzechów", który będzie opowiadał bajki.

W pewnym momencie wszystkie postacie z bajek znikną w różnych zakamarkach teatru, a młodzi widzowie wraz z rodzicami zasiądą na widowni, by obejrzeć musical "Królowa Śniegu" [na zdjęciu].

W przerwie przedstawienia Dobre Duszki z szatni będą rozdawać wszystkim dzieciom lizaki. Po spektaklu przez 30 minut soliści biorący udział w "Królowej Śniegu" wyjdą do publiczności i podobnie jak baśniowe postacie przed spektaklem, będą rozmawiać i fotografować się z dziećmi.

Kto nie może się wybrać do Teatru Muzycznego w sobotę, ma szansę poczuć przedsmak soboty w piątek wieczorem, kiedy to po przedstawieniu "Królowej Śniegu" artyści biorący udział w musicalu wyjdą do publiczności, będą się z nią fotografować, opowiadać o kulisach powstania spektaklu, o postaciach, które grali...

"Królowa Śniegu" to musical Artura Romańskiego (libretto, reżyseria), Michała.