O czym chcesz poczytać na blogach?

Królik bugs

A teraz coś z zupełnie innej beczki!

To Druzgocący Fred. Piosenka z tej kreskówki kończy się słowami: " ...we'll have a gay all time!" Nosi pomarańczowe futro z małymi trójkącikami. We wszystkich odcinkach więcej czasu spędza z Barneyem niż z własną żoną!

Królik Bugs
Dowód: Często stoi z ręką na biodrze. W jednym odcinku grał fryzjerkę. Bardzo lubi nosić sukienki oraz wszelkiego rodzaju apaszki. Często uwodzi pozostałe męskie postacie w kreskówce.

Velma (ze.

Tu Vas Me Détruire...


Facebook - quiz wciąga.

Vera completed the quiz "Ktora z najbardziej wkurzajacych postaci z kreskowek jestes?" with the result Królik Bugs.
Przedstawiac Cie nie trzeba. Jestes bezczelny, irytujacy i nadpobudliwy.A w dodatku straszny cwaniak!! Dasz sie lubic, ale tylko w bezpiecznych dawkach.Ciagle cos chrupiesz(az dziwne ze jeszcze ci w boczki nie poszlo) i masz swoje.

gdzie-moja-glowa blog

Głazach
4. No i za to, że zawsze mnie rozśmeisza:
Pol (24-05-2004 17:17)
hej
ti_mo_n (24-05-2004 17:17)
hoł
Pol (24-05-2004 17:17)
łac ap?
ti_mo_n (24-05-2004 17:18)
co to za akcent? jakby królik bugs :D
5. No i oczywiście za jego wykłady i za to, że pomógł mi odkryć moją nową pasję - sezulogię.
6. No i chyba za to, że jest właśnie taki dobry, jak dla mnie, również dla innych. :)


Widzisz,.

And I love You, I swear that's true. I cannot live without You:):*

Się nie będe rozpisywać...
wczoraj były u mnie Aszka i Ania:) Było fajnie...heheh... takie męskie rozmowy, o życiu i o śmierci :P:D:P:D szkoda, że tak krótko...zaraz jadę do Miasteczka, bo tam odprawiam moje urodziny=D i jeszcze dziś do kościółka;)) hehe:) (jakoś mi się humor poprawiał jak napisałam o.Zapomniałabym:) wczoraj byłam na tym rozdaniu nagród... dostałam wyróżnienie:) najbardziej jednak podobał mi się prezent:) 2 płytki dvd: "bajkowe czary" i "królik bugs & przyjaciele"...heheh;) sie postarali:P teraz sobie siedzę i słucham muzysszki;) czytam też bloga Isy:) powiem szczerze, że notki mnie baardzo.