O czym chcesz poczytać na blogach?

Król lew 2

Dobry blog - bloog.pl

Trackback: http://bloog.pl/id,1997107,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Oco chodzi ???????? :(

sobota, 09 czerwca 2007 16:24

Ostatnio w necie zauwarzyłem dziwne obrazki z bochaterami filmu król lew jesli ktoś wie oco chodzi niech da komętarzPodziel się:

Kwiat, który rozkwita w niepogodę, jest rzadszy i piękniejszy niż inne - Klasyki Disney'a. Mulan.

(1), Dodaj

"Nie chcemy komuny, nie chcemy i już! Nie chcemy ni sierpa ni młota!"

środa, 4.maja.2011, 21:38
Zagadkowy tytuł, co nie? Zapytacie :Co to ma wspólnego z Disney'em?! A i owszem ma. Z jednym filmem, który jest moim.

Na tronie (w dramacie bierze ślub z wdową po bracie).  Dalej jeszcze inne tam, np.: młodemu księciu ukazuje się duch jego ojca, który nakazuje mu powrócić do królestwa. Już nie pamiętam za bardzo. ;D.
No i jeszcze trzecia część. Powstała bardziej po to, by rozśmieszyć widzów - okej, podoba mi się. Ale chciałabym zobaczyć jeszcze raz coś w stylu takiego dzieła z 1994 roku, plotkuje się o tym, że ma niedługo powstać Król lew 4, ale co ja tam wiem... Fani najbardziej chcieliby obejrzeć film o a) potomkach Kiary i Kovu, b) coś w stylu prequela, o dzieciństwie Skazy i Mufasy, czemu.

Król Lew-dalsze losy - Onet.pl Blog


10 kwietnia 2012
''Komplikacje''
Rywalizacje,w której nie ma nagród. I do tego jeszcze ten jego synalek.Ten Matui,szlachetny książę.Pfff...nie dość ,że głupi i słaby ,to jeszcze będzie królem.Ja na przykład byłbym od niego lepszy.Co ja gadam ? Ja JESTEM od niego lepszy.Gdybym tylko mógł być królem...zaraz, zaraz...to przecież.
Blogi,które polecam

Jim,syn Vitani
Dobro bez zła,nie byłoby dobre
Król Lew-blog Azry
Król Lew 4 Nowa Historia
Król Lew-Zira
Król.

Krol lew 4

Słówko o mnie
Hej ! Moją ulubioną postacią z Kl jest Vitani. Bardzo lubię Króla lwa i postanowiłam pisać o nim bloga. A inaczej mówiąc KRÓL LEW 4,KRÓL LEW 4
Zobacz mój profil
                               w tym momencie wszedł Rafiki i wyprosił wszystkich.Po 2 godzinach zawował Ronisa aby wszedł ale nie mineło 10min a Nestea urodziła jeszcze jednego lewka.                                            .

Zdjęcia aut,zwierząt i smieszne obrazki.

Banderasik
Banderasik.blog.interia.pl
<< Kwiecień 2012
PonWt
Drob?
Na co sprytny lisek odpowiedzial:
- Nie!
A tak na prawde to byl on.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Król Lew postanowił wybudować na polanie dla swoich poddanych schronienie, ale to wymagało szeregu zezwoleń, wniosków i podań. Trzeba się było udać do Urzędu by tę sprawę załatwić, zwołał więc miejscową społeczność by wybrała.