O czym chcesz poczytać na blogach?

Król julian

Król Julian

Nakrzyczeli to nawet drugiej porcji wątróbki za ten wysiłek nie dostałem… uh..

 

16:08, julian2112
Link Komentarze (5) »
niedziela, 29 maja 2011
JAK JULIAN STAŁ SIĘ KRÓLEM

Postanowiłem, że opowiem wam skąd wzieło się sie moje, przyznam szczerze wspaniałe imię. Dlaczego wspaniałe? Bo wzięło sie od króla Juliana. Musiałbyć to naprawdę wspaniały kot skoro pańcia zdecydowała sie dać mi po nim imię. No ale przejdźmy do konkretów. Pewnego dnia kiedy to poznawałem swój nowy dom i spacerowałem zwiedzając pokoje zauważyłem, że.

sorrow-loss *Kocham wiec istnieje, oto mój koniec i początek.. - blog4u.pl

Komentuj

prezydent na wawelu ?! pfi

Jest jeszcze przedwojenną tradycją, że miejscem pochówku demokratycznie wybranych Prezydentów RP jest katedra św. Jana w Warszawie. Na Wawelu, który jest Panteonem Narodowym, leżą jedynie królowie i Wielcy Wodzowie Narodu Polskiego jak Kościuszko i Piłsudski. Może pozwólmy Narodowi zadecydować czy Pan Kaczyński był jego Wielkim Wodzem... czytaj więcej lub Głosuj (0)
bloo 14/04/2010.
Sejmu Bronisław Komorowski. Zgodnie z konstytucją objął on funkcję głowy państwa. Poinformował, że zarządził tygodniowa żałobę narodową.
bloo 10/04/2010 14:06:33 [komentarzy 0] Komentuj

Król Julian rzekł


Szaaleństwo, szaaleństwo! Jestem kobitką! Jestem kobitką! Nie do końca, to ja Król Julian. Gadać, kto odczuwał do mnie pociąg?

.........

Musisz się wznieść ponad swą słabość!.

Miłość wszystko wybaczy. - Onet.pl Blog

W recepcji siedziała na biało ubrana.Przecież w firmie ''Dobrzański & Febo -SzmatriX'' odgrywała ważną rolę Białej Damy.Jej biurko w recepcji było udekorowane różowymi piórami i kokardami.Nie podobał jej się ten wystrój ale ich Król i Władca Marek czyli Król Julian uwielbiał te klimaty.Niedaleko,bo tuż obok w recepcji siedziała sobie Urszula.Ubrana wyjątkowo idealnie.Młoda dziewczyna w wielkich czerwonych okularach.Jej włosy były związane w idealny kucyk.Piękny makijaż.Jaskrawa żółć na.

Blog eternallyinsane

Przeczytał, spojrzał na nią, pocałował i odszedł wręczając jej kapsel. Chwilę nie wiedziała co się stało, w końcu przeczytała napis na Tymbarku: Jeśli ją kochasz, pocałuj . !ON: Wiem jak sprawić przyjemność kobiecie
ONA: Więc zrób mi tę przyjemność i spadaj stąd!
Do kobiety trzeba się pofatygować, patrzysz jej głęboko w oczy i mówisz jak bardzo jej nienawidzisz. // król Julian.
Patrząc na piękne jabłko nie możesz z góry zakładać, że jest słodkie. Może się okazać strasznie mdłe lub przerażająco kwaśne. I co wtedy zrobisz? Po jednym kęsie wyrzucisz?

 

Kredytowe bajki

Nie przekona kolegi że to kiepski pomysł poszedł do swojej pracy. Musiał dużo pracować, bo czynsz za mieszkanie w tym lesie był dość spory. Może to i dziwne ale w tym lesie zwierzęta musiały płacić czynsz za swoje nory. Tak zarządził król Julian i tak miało być i koniec. Król nic nie robił tylko zbierał kasę od biednych zwierzątek. Że też one się nie zbuntowały :) No mniejsza z tym, płaciły sobie ten czynsz za leśne nieruchomości i było fajnie.

Misiu do tej.

RjakRadosny Blog

    Listopad 26, 2010 o 00:37 | Odpowiedz

    Odpowiedz
  1. Czy to króla Juliana?

    Odpowiedz