O czym chcesz poczytać na blogach?

Krokodyl

- - - Moje Myśli - - - - Moje Życie - - - - - - - - - - - Moje Ja - - - - - Nasz Wszechświat -

»
środa, 05 września 2007
Po co jest zło ??

No właśnie .. wile ludzi zadaje sobie to pytanie wielokrotnie, żadko kiedy otrzymują odpowiedź...

Wielu ludzi odpowiada na to pytanie "bo poprostu jest" i koniec. Ja uważam że na tym świcie nie ma nic po to tylko żeby było... Wszsytko ma swój cel ! Absolutnie wszytko, co tylko wpadnie ci do głowy.

Ostatnio ziomek przysłał mi taki opowiadanie :

"Istnieje niezwykle sugestywne opowiadanie o malym chlopcu wedrujacym wzdluz brzegu rzeki. Spostrzega krokodyla zlapanego w siec. Krokodyl odzwywa sie do niego:
- Czy ulitujesz sie nade mna i uwolnisz mnie? Byc moze wygladam fatalnie, ale wiesz, to nie moja wina. Tak mnie stworzono. Bez wzgledu na moj wyglad bije we mnie serce matki. Przybylam tutaj w poszukiwaniu pozywienia dla moich malych i wpadlam w pulapke.
Na to chlopiec:
- Gdybym pomogl ci uwolnic sie z tej pulapki, zlapalabys mnie i pozarla.
Na co krokodyl:
- Czy myslisz, ze zrobilabym to swemu dobroczyncy i wyzwolicielowi?
Chlopiec daje sie przekonac i zdejmuje siec, a krokodyl go lapie. Uwieziony pomiedzy szczekami krokodyla mowi:
- A wiec tym mi odplacasz za moj dobry uczynek? Krokodyl.

let-the-sunshine blog

Jaki jest niski.
I w tym właśnie momencie uczeń został oświecony.skomentuj (2)
2006-01-12 19:04:43 >> HISTORYJKA

jedna z moich ulubionych historyjek. druga jest o zabie i skorpionie i pewno kazdy ja zna, a jak nie to polecam film "Gra pozorow" [The crying game] z Forestem Whitakerem (co wazne,bo potem Whitaker gra w Ghost Dogu samuraja)


RACJĘ MA ŚWIAT
Kiedy się przebudzisz, kiedy zrozumiesz, kiedy zobaczysz ; porządek świata wyda ci się słuszny. Zawsze gnębi nas problem zła. Istnieje niezwykle sugestywne opowiadanie o małym chłopcu wędrującym wzdłuż brzegu rzeki. Spostrzega krokodyla złapanego w sieć. Krokodyl odzywa się do niego:

- Czy zlitujesz się nade mną i uwolnisz mnie? Być może wyglądam fatalnie, ale wiesz, to nie moja wina. Tak mnie stworzono. Bez względu na mój wygląd bije we mnie serce matki. Przybyłam tutaj w poszukiwaniu pożywienia dla moich małych i wpadłam w pułapkę.

Na to chłopiec:

- Gdybym pomógł ci uwolnić się z tej pułapki, złapałabyś mnie i pożarła.

Na co krokodyl:

- Czy myślisz, że zrobiłabym to swemu dobroczyńcy i wyzwolicielowi?

Chłopiec daje się przekonać i zdejmuje sieć, a krokodyl go łapie. Uwięziony pomiędzy szczękami.

klub zwierząt - Onet.pl Blog

 

grupa ludzi o imonach: adam,marek,stejsi,lusi,margaret

 

więc adam jest kapitanem statku

marek jest jego podwładnym na statku

margaret jest szefową stejsi

luci jest diewczyną która zabiera sie z przyjaciółmi na wycieczkę statkiem płyną do portu nie znam nazwy i tam chcą uzupełnić wodę i adam marek i lusi wchodzą sbie na skałke podczas gdy stejsi i margaret pływają sobie nieświadome że krokodyle na nie polują gdy zaczeły płynąć na drugi koniec zbiornika adam krzyknął z góry żę krokodyl je ściga  podpłyneły do skałek ale wspiąć się nie mogły gdy krokodyl odwrucił swuj łeb lusi która jutro miała skończyć 25 lat zaczeła płynąć zupełnietak jak by myślała że dopłynie do brzegu  wtej samej chwili marek płynął do dziewczy łudką gdy krokodyl żucił się na lusi i złapał ją kłami w pasie poczym zaczoł topić gdy wrzyscy byli na łudce zacczeli szukać jej ciała znaleźli je ale zabrać ciało krokodylowi jest trudno wezwali pomoc i następnego dnia przyjechała policja i osoby które bardziej znają się na krokodylach.

ocenimy doradzimy CROCOLITAN


* Oryginalność 0-10


Skala:
70-65 - Krokodyli immunitet
64-55 - Krokodyl tonie z wrażenia

dark family

A słowo "powinowaci" mi się nie podoba i nie pasuje ["POWINOWACTWO, stosunek prawny zachodzący między jednym z małżonków i jego krewnymi a krewnymi drugiego małżonka" -jw]. Poza tym my jesteśmy aspołeczni i z socjalizacją też byłoby krucho ["SOCJALIZACJA, psychol., socjol. proces wpajania człowiekowi w jego indywidualizm rozwoju systemów wartości, norm i wzorów obowiązujących w danej zbiorowości[...]" jw]
a co do społeczeństwa jako takiego powiedziałabym:
Fuck'em all

.


Moniś The Great

*Żółw spokjnie płynie sobie przez rzekę. Nagle podpływa do niego krokodyl i odgryza mu łapę. Żółw nic, płynie dalej. Krokodyl odgryza mu drugą łapę, a żółw nadal płynie. Krokodyl odgryza trzecią, a żółw macha ostatnia łapką i niestrudzenie płynie dalej. Krokodyl odrgryza trzecią, a żółw na to -No bardzo kurwa śmieszne!

skomentuj (10)

21:37:25 2004-02-26

qpa
Sarah

skomentuj (9)

14:03:17 2004-02-29

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę…

Pomarańczy, do Związku Radzieckiego. Reszta, to poszukiwanie przez Kiwaczka swojego miejsca w tamtejszej, trudnej rzeczywistości. W Polsce Kiwaczka głównie pamiętają widzowie starszego pokolenia.
Filmy o Kiwaczku wyprodukowało Studio filmowe “SojuzFilm” , autorami scenariusza są: E. Uspienskij i R. Kaczanow, reżyserem R. Kaczanow (1921 – 1993).
Jednak mało kto wie, że film o  Чебура́шкe powstał na podstawie książki Эдуарда Успенского (Edwarda Uspenskiego) “Kiwaczek i krokodyl Giena”“. Ta maleńka animowana postać jest bardzo popularna w Rosji i jednocześnie jej symbolem. A także doskonale znana w USA czy Japonii.
Na letnich igrzyskach w Atenach (2004), Kiwaczek został oficjalną maskotką rosyjskiej reprezentacji. Nieśmiałe futrzane zwierzątko z ogromnymi uszami zagrzewało sportowców do zwycięstw
Za naszą wschodnią granicą Чебура́шкa ma wiernych fanów. Produkuje się liczne zabawki, wydawane są książki, w tym również te stanowiące kontynuację historii opowiedzianych w filmach. Kiwaczka cenią również w tak egzotycznych dla nas krajach, jak Japonia, gdzie.

Myśli poszarpane - Onet.pl Blog

Jak nie podajesz, to zaczynam wrzeszczeć, przeciągasz strunę, to masz. Teraz już nie chcę na rączki. Wstawać chcę. Dawaj mi tu rękę do podtrzymania. Resztę sama załatwię. Ty siedź i się nie ruszaj. Przynajmniej nic nie zepsujesz. A teraz siadam, delikatnie siadam. I wstaję ... I siadam ... I wstaję, co masz taką znudzoną minę, dopiero powtórzyliśmy ćwiczenie sto trzydzieści razy. W łóżeczku nie będę sama wstawać. Sam się możesz tych drewienek przytrzymać. Sam powiedziałam!!! I nie na rączki!!!! Wstawanie ćwiczymy!!! No, i wstaję ... I siadam ... I wstaję ...

 

Krokodyl - Świat dziecięcych zabawek

Jak wygląda krokodyl wiedzą wszyscy. Ale jak wygląda krokodyl według projektantów zabawek dla dzieci, pozwolę sobie przybliżyć. Nogi krokodyla przewyższają długością resztę tułowia i przypominają nieco swoją budową kończyny rasowego kawalerzysty lub Johna Waina. Ogon ma krokodyl z boku i niezbyt długi. A sylwetka, hm Quasimodo, może Igor, asystent dr Frankensztaina. W każdym razie, ma w sobie coś z Tofika. Ale dziecku się podoba.

mik443
10 komentarzy