O czym chcesz poczytać na blogach?

Krokiety z kapustą

5 pln na dzień

Udręka to była niesamowita. Codziennie praktycznie syte śniadania w postaci jajecznicy, kanapek z warzywami, czasem zdarzały się frytki Obiady…niestety z braku innej opcji, konsumowane gotowe produkty z BIEDronki – krokiety z kapustą i grzybami, krokiety ze szpinakiem, czasami zupki chińskie. Kolacje…czasami kanapki z serkiem wiejskim, czasami obywało się bez kolacji.Przeżycie za niewielkie pieniądze przez cały tydzień jest możliwe..

Co mi w duszy gra - Onet.pl Blog

Ceremonia rozbierania choinki.Wszystkie słodycze po rozebraniu były dzielone pomiędzy dzieci.                                                      Tradycje związane z wspólnym ubieraniem choinki i z dzieleniem słodyczy przy rozbiertraniu choinki przeniosłam do swojej rodziny,niestety obecnie nie wieszam słodyczy na choince ,nie ma też czym się dzielić przy jej                rozbieraniu.

Mam bardzo.

Świętami roboty jest więcej.Nielubię prosić kogoś o pomoc,staram się jakoś sobie poradzić,wszystko idzie wolniej,to mnie denerwuje.

Od poniedziałku zaczynam już przygotowywać potrawy na wigilię.Zrobię pierożki z kapustą i z grzybkami,uszka z grzybami i krokiety z kapustą mięsem i grzybami do barszczyku w święta.To wszystko zamrożę.W środę będę gotować bigos i przygotuję śledzie,w czwartek przygotuję karpia w galarecie i przygotuję filety z karpia do smażenia w.

tomanu blog

Przyjechałeś...Czekłem,ale Ty wybrałeś Kogoś innego,z Kimś innym spędziłeś czas...Musiałem wkońcu uciec z domu. Nie mogłem tu siedzieć, była rodzina, znajomi... Nie było Ciebie...
Człowieka,który powinien byc zawsze...Który powinien łagodzić ból, odsuwać troski,pocieszać i dawać nadzieję nawet wtedy, kiedy już nic nie pozostało.
Pojechałem do Łukasza... Jest moim jedynym Przyjacielem. Nie wiem skąd bierze tyle sił.Tak bardzo Cię lubi... W czwartek , była pewna, że zjawisz się na urodzinach.. Zrobiła gołąbki z pęcakiem, takie jak lubisz... Ugotowała dla Ciebie barszczyk czerwony, bo to Twój ulubiony. Zrobiła paszteciki z mięsem i krokiety z kapustą... Wszystko dla Ciebie.... Nawet Ona myśli o Tobie...

Dlaczego zdecydowałeś że nie będzie mnie już w Twoim życiu?
Kocham Cię.


tomanu 2005-05-29 17:01:33
skomentuj.

ania19 | e-blogi.pl

. - siedziałam , patrzyłam na nią i uśmiechałam sie delikatnie .


-Proszę bardzo , wystarczyło cie winem postraszyć a od razu wszystko wyśpiewałaś i to na jednym oddechu. - Zaśmiałam sie – A serio ... Miłość , zakochanie .. To piękne uczucie ... Dlaczego Mnie przepraszasz?? Mnie nie masz za co . Miłość nie wybiera. Zakochałaś sie i już .


-Ale.

Sie do Przemka , i to już teraz na ostro .


-Nie żartuj !! Naprawdę?? - Anka odwróciła sie do mnie natychmiast kiedy jej to powiedziałam , z rąk wypadła jej łyżka z farszem na krokiety z kapustą i grzybami . Nasze ulubione.


-No mówię ci , na początku tylko do niego zagadywała , uśmiechała sie słodko , teraz to potrafi wejść mu do łazienki jak sie kompie . Bo.

Brekekeks 3 2007 - 2008

, irini
Link Dodaj komentarz »
Praca a palec w gipsie
Nauczycielowi na złamany palec lewej ręki zwolnienie ustawowo nie przysługuje. Więc od razu po wypadku, po weekendzie pomaszerowałam do pracy. Miałam kłopot z noszeniem rzeczy, wszystko w jednej ręce. Zdjąć kurtkę, ubrać kurtkę.

Opłatkiem, którym za chwilę się podzielimy, składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Wariant uproszczony - barszczyk Knorra ze względu na trudne warunki.

Barszczyk już nalany, krokiety z kapustą i ciasta na stole no i winko domowej roboty naszego kolegi. A przy tym wszystkim nasza grupa roześmiana od ucha do ucha z kierownikiem kursu na czele. Ale, ale, zabrakło Gosi!

Przypatrzcie się.