O czym chcesz poczytać na blogach?

Kredyt mieszkaniowy

Blog 4kredyt

Kredyt gotówkowy 2008-08-13 Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy - kredyt gotówkowy jest najczęściej udzielanym kredytem. Budzi on też wiele kontrowersji, powstały już mity dotyczące procedur jego udzielania... Kredyty mieszkaniowe 2008-07-23 Kredyt mieszkaniowy, Kredyt hipoteczny
Jeśli szukasz kredytów mieszkaniowych, porównań, opinii - wejdź na kredyty mieszkaniowe
Znajdziesz tam pełną gamę kredytów mieszkaniowych (hipotecznych) wraz z porównaniami. Możesz również zostawić na.

Kredyt Hipoteczny

  • Tanie kredyty hipoteczne
  • Kredyt hipoteczny Squidoo
  • Kalkulator kredytowy Blog

Treści własne

  • Kokpit

Archiwa

Archiwum dla Luty, 2012

Ranking kredytów mieszkaniowych luty 2012

W ostatnich dniach portal kredytowy Kred.pl opublikował ranking kredytów hipotecznych na luty 2012. Ranking dotyczy kredytów mieszkaniowych w polskich złotych i porównuje atrakcyjność kredytów pod kątem wysokości.

Mniej i więcej

W domu lunche. i wygląda na to, że "zaraziłam" ideą kolejną koleżankę, która też kupiła termos na zupy :-).

Zapłaciłam też już wszystkie rachunki za styczeń, z konta zeszły raty kredytu za mieszkanie i kredytu na aparat. "Remontówkę" potrącają mi z pensji. Zostaje jedynie rata pożyczki, którą ponad rok temu spłaciłam debet na koncie, ale to też bank automatycznie pobiera na koniec miesiąca. 

Głównie z powodu tych kredytów i pożyczek postanowiłam zacząć rozsądniej gospodarować pieniędzmi i oszczędzać. Do tej pory dosyć lekko wydawałam zarobione pieniądze i zamiast oszczędzać na przyszłość (emerytura) lub odkładać na określony cel (np. aparat czy wyjazdy czy wymiana auta) albo nadpłacać kredyt mieszkaniowy, kupowałam książki, płyty, kosmetyki, różne bzdety i duperele. Bywałam na siebie naprawdę zła, kiedy pod koniec miesiąca okazywało się, że znowu wydałam więcej niż zarobiłam. Wiele razy obiecywałam sobie, że spłacę "kredyt odnawialny" na koncie, że odłożę na wakacje, że nowy obiektyw do aparatu.

Informacje Dla Wszystkich

W wyszukiwarkach sama przyjdzie i nie będziesz się musiał martwić o nic.

Komentarzy: 0 Kilka Wskazówek Podczas Ubiegania Się O Kredyt Hipoteczny 2011-01-05 Jeżeli ubiegasz się o kredy mieszkaniowy i nie wiesz od czego zacząć lub na co zwrócić uwagę, w tym artykule opisze kilka najważniejszych cech kredytu hipotecznego. Zwrócenie uwage na poszczególne czynniki pozwoli ci na wybranie najlepszego kredytu mieszkaniowego. Pamiętaj że to ty jesteś klientem i masz prawo dostać odpowiedzi na.

Wszystkie rodzaje kredytów

Większości banków by otrzymać kredyt trzeba spełnić jeszcze jeden warunek, budowa powinna być już rozpoczęta. Z reguły banki wymagają od swoich klientów wkładu własnego oscylującego wokół 20%. Zdarza się, że wniesiony wkład może wynosić 10 %, chociaż w chwili obecnej można znaleźć w ofercie niektórych banków kredyt na 100% wartości mieszkania lub domu.

Osoba prywatna budująca dom na własny użytek i nie posiadająca ?żadnych dodatkowych zabezpieczeń najprawdopodobniej otrzyma niewielki kredyt.

Banki najchętniej udzielają kredytów ludziom młodym, posiadającym odpowiednio wysokie zarobki. Kredyty zaciąga się średnio na 15, 20 lat. Są jednak i takie, które spłaca się przez 30 lat.

By osoba prowadząca jednoosobowe gospodarstwo domowe uzyskała kredyt mieszkaniowy powinna zarabiać min 2150 zł. Z czego 800 zł przeznaczane jest na wydatki, 150 zł na ubezpieczenie, 300 zł na czynsz, 500 na ratę i 400 jest marginesem bezpieczeństwa, jaki przyjmują banki.

Wg banków inwestycje na pierwotnym rynku budowlanym są bardzo opłacalne, ryzyko wiąże się jedynie z.