O czym chcesz poczytać na blogach?

Kredyt hipoteczny

Kredyt Hipoteczny

ING Bank Śląski oferuje najtańszy kredyt hipoteczny z wkładem własnym na poziomie 20% dla osób fizycznych uzyskujących dochody z działalności gospodarczej – wynika z  porównanie kredytów hipotecznych opracowanego przez portal finansowy Bankier.pl. Portal Bankier.pl dokonał analizy kredytów hipotecznych z punktu widzenia [...]

BPH zmienił kredyty hipoteczne w złotych

W dniu 14 grudnia 2011 roku pojawiła się informacja o zmianach w zasadach.

Kredyty bez tajemnic - poradnik myślącego kredytobiorcy

 • Kredyt hipoteczny refinansowy w Banku Citi Handlowy

  Kredyt refinansowy Banku Citi Handlowy to atrakcyjna oferta zwłaszcza dla klientów, którzy nie tak dawno finansowali nabycie swoich nieruchomości kredytami hipotecznymi z marżą w wysokości 2-3%.

  Po przeniesieniu swoich zobowiązań do Banku Citi Handlowy klienci ci zaoszczędzić mogą chociażby kilkadziesiąt złotych co miesiąc, kilkaset rocznie. Kredyt refinansowy w Banku Citi Handlowy to pożyczka na spłatę mieszkaniowych.

 • Nieruchomości

  Należy dokładnie przeanalizować warunki, które oferują wierzycieli należy zbadać najlepszym sposobem zapewnienia, że nie oszukuje i nie dostać się zapłacić więcej niż on na obrocie. Niektóre przepisy w USA ubrany w czapkę, że opłaty mogą pobierać banki hipoteczne na drugim pożyczek hipotecznych. Przed ubieganiem się o kredyt, należy rozważyć opcje dokładnie określić dokładnie, dlaczego jest to potrzebne, scout okolice na niższe stopy procentowe o coraz cytaty z różnych kredytodawców i badania warunków starannie. Upewnij się, że rozumiem dokładnie, jaki rodzaj kredytu wybrać opcję, i że nie zawiera.

  Szybka gotówka

  › Kredyty

  1 post - Ostatni post: 11 Lip

  Bank Pocztowy zaprezentował nowy produkt dla mikroprzedsiębiorstw - pożyczkę z zabezpieczeniem hipotecznym. Pieniądze (do 1 miliona zł) można pożyczyć nawet ...

  W Banku Pocztowym kredyt hipoteczny z marżą od 1 proc.

  www.comperia.pl › Kredyty

  Liczba postów: 3 - Ostatni post: 13 Kwi