O czym chcesz poczytać na blogach?

Krecik

blog breslauerligi

Określił, uniknął w zasadzie zawirowań, bezpiecznie kryjąc się przed większymi zmianami w odmętach ligowej tabeli. Może warto tylko poświęcić kilka słów prezesowi zbyniomode, który najwyraźniej zniechęcił się do robienia zmian po kolejce nr 24 - i wyszło to jego Bazaltowi na dobre (awans o trzy pozycje).

Kilka łyków statystyki: lider, ekipa Serka Wiejskiego na niezłym, 65. miejscu w klasyfikacji generalnej, Breslauerliga zaś na miejscu 30. 3 zdolne drużyny poprawiły swój najlepszy dorobek w tej edycji WL (Zaleszczotki, Hracky, Kreciki).

Podium kolejki nr 26 jest następujące: 1. Hracky u Pejska, 2. Serek Wiejski, 2. Zaleszczotki.

Prosimy o fanfary i medale z kartofla!

Najgorsze: PrzyczajonyInz, Kreciki 2, Chumbawamba.

Prosimy o chwilę zadumy...

I jeszcze rzut oka na tabelę:

potfforek blog

nio tak caa ja ale dostalm 5- jestem z siebie dumna wkoncu to historia:P

No i w sumie sie juz nic ciekawego nie dzialo:/--->no moze bylo jescze kilka akcji np. MATMA heheheh poszlam do tablicu i tak sie upierniczylam kreda ze koniec i znowu wszyscy polew Krecik fajnie bylo:P--->no i tekst Jaska:"jestes brudna na cycku" :P Ja nie wyrobie iedys nawet brode miolam brudna ale nie moja wina ze te linijki maja 0.5m a tablica 0.4 heloooo:P

A co do tematu mojej notki to ledwo zyje milam dzis trening a dokladniej sparing WYGRALYSMY 3:1:D gralam prawie caly meczyk zdja mnie pod koniec 4seta:(
Ale on jest gorszy od tych z Oświecimia hehe jak wygralysmy 1 seta to nas opierdzielil ze bledy i powiedzial ze za kazdy punkt powyzej 15(przeciwnej druzyny) robimuy przewrot w tyl i ze picie dostaniemy dopiero jak wygramy tesh 2seta ale oczywiscie przgralysmy wiec nie dos ze robilysmy.

Blog Krecików

Tatóś mówił, że Kreciki odziela słodycze i serek, by na spotkaniu obdarować tym swoją wybrankę.
A od czwartku ta narzeczona jest już z naszą rodzinką. Trzeba było zapłacić characz w sklepie, ale jakoś sobie z tym poradziliśmy. Krecik jest bardzo szczęśliwy a Myszka to chyba jeszcze bardziej. Spędzają ze sobą dużo czasu i widać jak są w sobie ogromnie zakochani.
Krecik miał noska do swojej kobietki. Okazuje się, że Myszka jest doskonałą gospodynią. Gdy jestem w pracy ona zajmuje się gotowaniem, piecze pyszne ciasta, zajmuje się maluszkami.
Wczoraj, gdy wróciłam z pracy, zobaczyłam, że Kreciki nie mają swoich czapeczek, już chciałam zapytać, co się takiego stało, ale Myszka mnie uprzedziła. Powiedziała: ‘Mamóśó ja wyprałam Krecikom ich czapeczki, żeby mieli czyste i pachnące’. Czyż ona nie jest kochana?
Od razu zaprzyjaźniłam się z Myszką, zadaje mi czasem typowo babskie pytania, o kosmetyki i o stroje i bardzo pomaga w wychowaniu obu maluszków. Zapytała grzecznie czy może nazywć mnie Mamóśą a Tatóśa Tatóśem i oczywiście się zgodziliśmy:-)
Jeszcze napisałabym o tym jak maluchy ją powitały, ale spieszę się już do pracy, obiecuję, że podzielę się z Wami tą.

oKurwa.blob.pl

Lezy sobie łopatka no to Lucek ze Jacka nielubial nagle chwycli Lopatke i Jak mu niezapierdolil w czache (łup Jeb łubudu) Zabijjjjjjj huja Zabijjjjj - krzyczala obrzezanym glosem kókulka wisząca na scianie Jacka.
No to Jak juz Lucek zabil Jacka zabil go bo go nielubial.Nastepnie poszedl do biedronki zapierdolic kilka jednorazowych reklamówek z logo firmy, Wruciwszy zapakowal Jacka do reklamówek i poszedl go zakopac w ''kopcu kreta''
i zyl dlugo iszczesliwie ...

... ale niedlugo bo po jakims czasie kretowi zaczelo spierdolic padliną wiec poszed na Milicie
pan milicjąnt zaprosil go na kawe którą krecik Zapierdoliscie lubial no i tak.
Jak juz sie tą kawą najebali to przeciez Krecik nielubial pna Milicianta to to jeb go z baski krzyczy krecik ty kutasie pierdolony wyrwe ci flaki i powiesze na swoim jajowodzie hehehehe Krecikowi powaznie odpierdolilo Ale na szczescie Pan Milicjant choc juz niemial pól ciala zdązyl zadzwonic na 999 i przyjechala karetka Na szczescie milicjanta nieudalo sie odratowac a kercika zamkneli w Zakladzie karnym w Tarwnowie.
gdzie Recydywisci z nieniejszego zakladu Kochali sie z nim w pupe
KONIEC!!!!

Kolorowych snów dzieci :)
okurwa 2003-06-04 19:24:11
.

Krecikowo - Onet.pl Blog

Przeze mnie kanapki. O, i wiem, jak się kserokopiarkę obsługuje.

Zainteresowania:
Już wsponinałam - muzyka, film i sport.

Na życzenie mogę spalić moje referencje i ocenę dorobku zawodowego.

Czy zbliżyłam sie do ideału pracownika XXI wieku?
Orlika (15:20)
1 komentarz
Nowe przygody Krecika - odc. 2. "eXistenZ"
Było ciemno, zimno i do domu daleko. Autko z Krecikiem na pokładzie dzielnie sunęło po pięknych polskich drogach, mijając dzikie puszcze, pachnące tanim wińskiem zapadłe miasteczka i zalatujące obornikiem wioseczki. Niespodziewanie monotonia podróży została przerwana - nagle wszystko zniknęło. Las dookoła i nisko zawieszone stalowe niebo w jednej chwili przestały istnieć. Wokół została tylko gęsta, mleczna mgła i autko w niej uwięzione, i Krecik w autku.
- Ale łapię fazę przez tę mgłę. -.