O czym chcesz poczytać na blogach?

Krawaty

Koszule męskie, krawaty, spinki do mankietów

In krawaty. Tagged: czarny krawat, elegancki krawat, eleganckie krawaty, koszule, koszule męskie, krawat, krawaty, krawaty męskie, niebieski krawat, odzież.

Jakie upominki kochają mężczyźni? Oczywiście jest dużo rodzajów mężczyzn i każdy ma swoje ukochane zamiłowania. Z pewnością znajdziesz wiele drobiazgów dla swojej ukochanej osoby i obdarujesz ją tak jak najbardziej chciałaś. Polecam wszystkim szukanie dobrych upominków dla swoich mężczyzn. Na pewno znajdziecie również dużo ciekawych rozwiązań w sklepach internetowych. Polecam wam krawaty i tego rodzaju idealne drobiazgi. Oczywiście każdy facet jest w stanie to odebrać inaczej, ale jeśli to elegant, dżentelmen to bądźcie pewne, że jednak będzie zachwycony. Oczywiście mężczyźni kochają też coś bardziej klasycznego jak chociażby koszule. A obecnie podarowujemy już krawaty zabawne i niesamowicie dobrze wykonane. Nie ma to jak bowiem taki profesjonalizm dla swojego faceta. Nie ma co oszczędzać. Dzisiaj nastała również moda na zakupywanie tych drobiazgów na Internecie i tam też warto będzie poszukać, by przekopać multum aukcji internetowych itd. zdecydowanie dobre spinki do mankietów na pewno też będziemy w stanie.

Świat krawatów | Kurs wiązania krawatów

igospodarka

Ostatnio postanowiłem sprawdzić czy jakoś oferowanych produktów typu koszule męskie, krawaty w sklepach internetowych są podobnej jakości jak te oferowane przez firmowe sklepy w dużych centrach handlowych. Kupiłem więc po jednej koszuli i krawacie z 3 sklepów w sieci i z tradycyjnych. Cena różniła się diametralnie dlatego też sądziłem, że produkty zakupione w sieci będą dużo gorszej jakości. Jednak było inaczej były one identycznej jakości patrząc na materiał i jakość wykonania. Wychodzi na to, że zakup koszul i krawatów w sieci jest bardziej opłacalny. Krawaty to produkt, który powinien być dobrej jakości więc po co przepłacać jak w internecie możemy mieć to za bezcen. Innymi słowy polecam wam żebyście kupowali krawaty w sieci podobnie z koszulami i spinkami do mankietów.

Ten wpis został opublikowany w.

Funny Ties - Zabawne krawaty

Funny Ties - Zabawne krawaty

The funniest ties for both sexes. Śmieszne krawaty damskie i męskie. Ideą strony jest wyszukiwanie zabawnych krawatów, much lub innych męskich ozdób, które w moich oczach są śmieszne. Swoje znaleziska opisuję ironicznie i żartobliwie, czasem złośliwie. Nie prowadzę sklepu z męską odzieżą, nie mam umowy afiliacyjnej z żadnymi producentami krawatów, sklepami czy firmami aukcyjnymi. Jestem niezależną ironistką - A prywatnie... uwielbiam damskie i męskie krawaty.. i spinki do mankietów...
RSS
poniedziałek, 22 czerwca 2009
Krawat zębowy

Jeśli boisz się dentysty i masz zżółkłe i popsute zęby, spraw sobie zębowy krawat, który odwróci uwagę od Twoich mankamentów w jamie ustnej. Krawat jest schludny i estetyczny i z pewnością nie przykuwa tak uwagi, jak inne krawaty prezntowane na moim blogu :)

Oto jak wygląda

Love Token. Historia pokolenia świstaka. - Onet.pl Blog


 - Wiesz, ja mam stosunkowo małą szafę... - stwierdził niepewnie.
 - Wiem - ucięłam szybko - Dlatego kupiłam taką fajną materiałową szafę - wyszczerzyłam się. Tak jak normalnie niezbyt lubiłam zakupy, o dziwo kiedy byłam z Becky to wszystko wydało mi się nagle dość fajną rozrywką. Szczególnie, że fundował Czesiek.
 Nie to, żebym leciała na kasę.
 Na wieść o nowej szafie Cesc tylko jęknął przeciągle.
 - To do domu? - zaproponował. Widać było, że o niczym innym nie marzy.
 - Nooo... Chyba, że chcesz iść zobaczyć garniaki... Dżinsy... Koszulki... Koszule... Buty... Skarpetki... KRAWATY...
 - NIE! - wydarł się, odpalił silnik i z piskiem opon wyjechał z parkingu. Ludzie nieco dziwnie patrzyli na wrzeszczącego kierowcę z... ehm... osobliwym krawatem.

 Zaczynam dostrzegać plusy... ehm... zmiany stanu cywilnego.
 Mianowicie nie musiałam nosić toreb. Ani jednej.
 Fabsio nasapał się, zasapał, zrobił się czerwony jak i zapuchł, ale o pomoc nie poprosił. Męska duma czasami się przydaje. Tylko, do cholery, potem trzeba mu wynagrodzić te trudy ('Aha, Cesc, już wierze, że to było takie ciężkie! Przecież to tylko parę bluzek! Ała! Kurna, już wierzę, weź to ode mnie).
 No... to.

alunka.blog.pl

Strona główna Krawaty - już nie tylko dla chłopaków!
Jak kupować, jak używać...
Krawat to piękny dodatek do stroju, nie tylko dla faceta.
Obecnie także dziewczyny lubią nosić ten ozdobnik do swoich ciuchów. I świetnie to wygląda.
Można go zakładać do marynarki, do koszuli lub do bluzeczki. Pełna swoboda.
A wybór na rynku jest ogromny.

Poniżej kilka rad jak kupować i na co zwracać uwagę przy wyborze krawata:


-Znajdź wyspecjalizowany sklep, w którym są tylko krawaty. Możesz tam liczyć na fachową obsługę i duży wybór.

-Kolor krawata powinien współgrać z kolorem marynarki i koszuli.

-Dobry krawat powinien być wykonany z mięsistego, dość.

ochocki.blog.pl

Trzymał go w szafie zawiązanego, to i tak miał czas zacieśnić supeł, ułożyć kołnierzyk...). czas, czas. gdyby się dało podróżować w czasie tak jak podróżuje się pociągiem... gdybym na przykład mógł przeskoczyć w czasie do chwili, kiedy to ja będę stać pierwszy w kolejce i powiem pani w okienku kim jestem, dokąd chce jechać i kogo odwiedzić. gdyby nagle skończyła się zima. gdyby listonosz przynosił listy do domu, a nie wrzucał do skrzynki awizo. gdyby benzyna była tańsza. gdyby powrócił dawny zwyczaj uchylania kapelusza nieznajomym na ulicy...

stoję i czekam. facet w zielonej koszuli i w zielonym krawacie też czeka. czeka i tupie nogą. każdy stojący w tej kolejce dokądś się spieszy. a ja sobie myślę: może facet w zielonej koszuli i w zielonym krawacie, który stoi przede mną i który tupie nogą to  w i o s n a  in persona? bo niby dlaczego portretuje się wiosnę zawsze jako kobietę? to może być właśnie taki facet, jak ten mój tutaj. łysiejący. łysy. w zielonej koszuli i w zielonym krawacie. niecierpliwiący się coraz bardziej w kolejce na dworcu w łodzi. i coraz bardziej spóźniony.

Tagi: lata miesiące dni godziny; małpy brzytwy skuinsyny
.

coolisia.blog

Zmusza do  spojrzenia gdzieś, gdzie spojrzeć się nie da, z pewnością nie oczyma. Chyba, że przez jakieś magiczne szkiełko, którego nawet nie ma w moich nieco mniej infantylnych wyobrażeniach. Tak szczerze powiedziawszy to zajebiste są te dziecinady mnożące się w głowie. Coraz mniej ich. I wino smakuje inaczej, żeby nie powiedzieć, że w ogóle utraciło smak owocowej przygody. Każdego dnia uczą tych cholernych , uporządkowanych myśli, które jak wsza przyczepiają się do pękającej głowy. Teraz to już nikomu nawet nie wadzi, bo kiedyś trzeba wydorośleć, nawet bezmyślnie wydorośleć, żeby mogli Ci powiedzieć, panowie "pod krawatem", że wogóle cokolwiek z Ciebie będzie. I buntują się. Nagle. Stwierdzają, że bez infantylnych myśli trudniej. Za jakie grzechy mamy wyrzucać Aniołki i magiczne szkiełka ze łba?! Cholera, jeszcze odpowiedzą Ci na to pytanie ironicznym uśmiechem, bo oni posiadają miano "pod krawatem"! W każdym razie, mimo wszystko, nad wszytsko i wbrew wszystkiemu, muszę im pogratulować, bo udało im się wypędzić ze mnie całąśmietankę, jogurcik, ukojenie dla szarych dni. Teraz dni są pusto, szare, poukladane i grzeszne. Zatem sukces osiągniety, panowie. Pozdrowień nie będzie, podziękowań również, bo niby za co? Za swoją.