O czym chcesz poczytać na blogach?

Kozyra

Be different... Be alien...

Dochodzi jeszcze moj stan zdrowia, ktory nie jest najlepszy(juz mam strupy na nosie od smarkania!) to jest setraszne.....nie zniose juz tego;) ach......ech......och.......no dobra koniec uzalania sie nad soba:D:P co wam tu bede smecic:D.....hehe.....wystarczy, ze anke zameczam:D hehe:d no ale co? w koncu dodalam linki! jeee:D cieszmy sie i radujmy!:D:D:D:D:D hehehehe:D no to co, ze tylko 3.....hehe wiecej mi sie nie chcialo:D no ale tyli juz sie nie mogles doczekac, to mash:D:P hehe:D nom a jeszcze setrasznie sie zastanawiam nad tozsamoscia tajemniczego pana Mr X.....malek jak to ty, to cie zabije:P:D:P bez kitu...przygotuj sie....razem z kozyra:P:D...nie olka?:D heh:D nom a co do mariny to zgadzam sie i wstepuje do stowarzyszenia:P:D heh:D siedziba glowna bedzie u mnie a u ciebie jako prezes bedzie kola:P hehe zgadzasz sie? tzn koli sie zapytaj:D:P hehe:D ale mam nadzieje, ze sie zgodzi....po tym jak max i kiler przystapili do tego waszego stowarzyszenia przeciw glupiej peli , to kola nie ma wyjscia:P:P:P:P hehe:d no ale ok...wiem...wiem...odbija mi juz....ale gdybyscie 2 dzien z domu nie wychodzili i mieli perspektywe 3 takiego samego to tez byscie mieli odpal:D heh:D no ale jakos mi wesolo sie zrobilo:D hehehe:D normalnie juz mam dosyc nauki....ale jeszcze tylko 4 wazne.

retrobottega - Onet.pl Blog

(ustanowiony przez ISO).

Postuluję za uroczystym połączeniem obchodów obu świąt!
Co więcej stanowczo namawiam odpowiednie organy (!!!) do usankcjonowania obowiązku obchodów tych świąt wśród mężczyzn.

Wasze relacje z uroczystości, pamiątkowe zdjęcia i filmiki przysyłajcie na mojego maila. Lub dzielcie się przeżyciami w komentarzach.

Zdrowych i radosnych Świąt Gry Wstępnej oraz Wysokiej Jakości!


dags (09:48)
14 ...płyniemy

04 listopada 2010
Niech się Kozyra schowa pod tą Piramidą Zwierząt, nadchodzi Pan Miras

pamiec-podreczna blog

I gierek komuterowych.
Nie krytykuje, naprawde mi sie podobało. Tak jak malarstwo Sasnala czy Bogackiej.Tak jak Kapitan Europa i przeslanie grupy Ładnie.

Mój problem z nowa polska plastyka polega na tym że ta sztuka jest fajna. I to wlasciwie wszystko co moge o niej powiedzieć. Fajna, myśląca, technicznie bez zarzutu a przy tym jednorazowa. Trafia sie na nia, zatrzymuje na moment i idzie dalej.
Wiem, że taki jest wymóg popierdzielonych czasów. Sztuka jak fast food.
Ale czy nie macie ochoty na sztuke ktora zatrzymuje myśli na przynajmniej tydzień?

W ostatnich latach jedynie poczynania Kozyry przykuły moja uwagę. Cały czas mam przed oczami Piramide Zwierząt, wstrząsającą Olympię, Łaźnię Kobiecą i Święto Wiosny (niestety widziałem jedynie fotosy).
Jest jeszcze Tarasewicz a ostatnio Libera (piękny i piekielny jednocześnie pomysł Pozytywów, ale juz Obóz Koncentracyny LEGO zbyt doslowny jak na mój gust).

pamiec-podreczna 2004-03-13 16:47:39
skomentuj (1)


Noc z odzysku

P dzwonił z drogi. Dojedzie o przyzwoitej porze.
Uprzedza, że będzie wykończony i może nie mieć na nic ochoty.

:)

No to ja go dobiję!

na blogowo... - Onet.pl Blog

28 (breja z nieba leci) listopada

 

Niby zwyczajne zakupy...Tylko ceny jakies kosmiczne.

Ziemniaki - 1,70 EURO/1kg (nauzalalam sie panu sklepikarzowi, ze u nas w Ksiezycowej Krainie ziemniaki to niczym chleb powszedni i za grosze sie je kupuje, wiec za 1,50 Euro/1 kg puscil)

Schab bez kosci - 14,00 EUR/1kg (targowac sie nie da!)

              

cdn.

 

I przyjemnosci (uzaleznienia) mych dziatek:

 

     

"matka, czyli mama, mamusia..." (13:37)
Jest Rodzynek.

27 listopada 2008
Eureka.

 

Eureka! Olsnilo mnie. Katarzyna Kozyra to autorka slynnej i kontrowersyjnej " Piramidy zwierzat" (1993). Tej, z ktora skojarzyla.