O czym chcesz poczytać na blogach?

Kożuchowska

Zdjęcia pięknych kobiet

Też dobrze wypaść. Zatem panie prześcigają się o miano najpiękniejszej. Agnieszka Szulim i Kasia Cichopek postawiły na seksowną czerwień. Agnieszka wypadła powalająco, Cichopek troszkę słabiej.

Tagi: cichopek, telekamery, czerwień, szulim

skomentuj (0)

Kożuchowska na rozdaniu Telekamer 2011-02-17 19:15:49

Fantastyczna fryzura i niesamowita kiecka. Bardzo modnie, świerzo i seksownie. Piękne długie nogi na wysokich obcasach to to co tygrysy lubią najbardziej. Jak dla mnie kreacja roku.

Tagi: nogi, telekamery, seksowna, kożuchowska

skomentuj (0)

Gorące panie 2011-02-25 14:31:38

Anna Mucha i Emilia Komarnicka zagrały lesbijki w filmie "Och, Karol". Mucha, najgorętsza aktorka, a przynajmniej posiadaczka najzgrabniejszych nóg i jej koleżanka są bardzo przekonywujące. Patrząc na zdjęcia można by pomyśleć, że spróbowały czegoś więcej i poza filmem.Tagi: kobieta, zdjęcia, nogi, mucha

skomentuj (0)


Strona główna
luty 2011

Serial Nowa, Majka online, KSD, Usta Usta, M jak M jak Miłość, Blondynka

Serial o pracy policjantów, którzy rozwiązują zagadki tajemniczych morderstw, porwań i oszustw. W działaniach wspomagają ich technicy kryminalistyki, prokuratorzy i inspektorzy, a także zawodowy negocjator. Główny wątek koncentruje się wokół zmagań młodej absolwentki szkoły policyjnej w Szczytnie, Ady Mielcarz (w tej roli Justyna Kulig - Schneider), z trudną rzeczywistością pracy w komendzie stołecznej policji. Ada trafia na staż do jednego z najlepszych zespołów wydziału kryminalnego kierowanego przez inspektor Paulinę Barską (Małgorzata Kożuchowska). Młoda bohaterka musi udowodnić, że pasuje do tego grona. Ada zostaje przez inspektor Barską przydzielona do zespołu komisarza Macieja Wolskiego (Maciej Bosak).

Oglądaj inne seriale online za darmo!

13 Posterunek, 24godziny, The 4400, Ally McBeal, Battlestar Galactica, Blondynka, Californication, Chłopaki z Baraków, D jak Dekiel, Dexter, Dr House, Gotowe na wszystko, Greys Anatomy, Heroes, How I Met Your Mother, Jaś Fasola, Klub Szalonych Dziewic, Kompania Braci, Lost, M jak Miłość, Majka, Mam talent, My Wife and Kid, My name is Earl, Ojciec Mateusz, Pacyfik, Pitbull, Prison Break, Przyjaciele, Ranczo, Scrubs,.

M jak miłośćMacie czas do niedzieli (13 marca) włącznie. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w poniedziałek. Powodzenia!

Komentarzy: 0 To kwestia wiary… 2011-03-11
Już wkrótce, Polacy przeżyją wyjątkowe chwile: 1 maja na placu św. Piotra w Rzymie odbędzie się beatyfikacja Jana Pawła II… Wydarzenie, które zjednoczy cały naród. Większość z nas będzie oglądać transmisję w telewizji. Małgorzata Kożuchowska chce jednak osobiście wziąć udział w uroczystościach i pod koniec kwietnia poleci do Włoch.

- Wiadomość o beatyfikacji przyjęłam z radością, ale wierzyłam głęboko, że nie będziemy musieli na nią długo czekać. Nie pomyliłam się. I oczywiście wybieram się do Rzymu - zdradza aktorka w piśmie "Kropka TV".

- Wszyscy, którym nasz Papież był bliski, czekali na ten moment z niecierpliwością i z pewnością, że ta chwila wkrótce nadejdzie - dodaje Kożuchowska. - To kwestia wiary i głębokiego przekonania, że Jan Paweł II był człowiekiem świętym.

Nic dodać, nic ująć. Pozostaje nam tylko jedno: polecić Wam film, dzięki któremu możecie przygotować się do tak ważnej.

Blog kate599

131415
16171819202122
23242526272829
30

Księga gości
 
O mnie
kate599
Słówko o mnie
Zobacz mój profil
Notki
Małgorzata Kożuchowska!!! 2008-06-01