O czym chcesz poczytać na blogach?

Kowbojki

{kisses-and-hugs} blog

McDo to szybka jedzenie i szybka obsługa. To ostatnie to często tylko błędne założenie.
Natomiast niektórzy ludzie zamawiając sobie hamburgera robią to z takim namaszczeniem (czytaj: w takim tempie) jakby byli w dobrej restauracji na Champs Elysees. A to, co mnie zastanowiło z PRowego punktu widzenia (PRowcem jest się nawet po godzinach) to nazwa "restauracja" gdy mowa o McDo. Cholera jasna, jaka to restauracja. To jest bar szybkiej obsługi. PRowcy musieli odwalić kawał bardzo dobrej roboty, że ludzie mówiąc o McDo mówią restauracja.
BRAWO!

skomentuj (1)


2005-02-28 23:30:33
Keanu Reeves, kowbojki i PR
Na okładce najnowszego Filmu jest Keanu Reeves. Wszyscy wtajemniczeni - mniej lub bardziej - wiedzą, że gdyby tylko Keanu mógł mnie kiedykolwiek spotkać to wybrałby życie w Polsce ;-)
Ale u mnie pojawił się bardzo dziwny ciąg myślowy. Otóż jeden z pierwszych filmów Keanu to "I kowbojki mogą marzyć" Gusa van Santa. Keanu wystepuje tam chyba w dwóch scenach, z czego w drugiej mdleje i znika aż do przedostatniej, gdzie znowu na chwilę miga jego wspaniała twarz. Otóż udało mi się wyciągnąć na premierę tgo filmu moją psiapsiółę. A było ta lata świetlne temu i mogę dodać, że kino Światowid było moim ulubionym. Małe, studyjne,.

Blog kobiety swobodnej - Onet.pl Blog

Sie 320
Kontakt
Napisz do mnie


28 grudnia 2011
powrót
Witajcie kochani, dawno mnie tu nie było ale działo się bardzo dużo, a nawet jeszcze więcej. W kolejnych notkach będę opisywać co ciekawsze historie.

Tymczasem przystępuję do pakowania się na wypad sylwestrowy. Zarządziłam imprezę w stylu country także będą rządzić kapelusze, kowbojki i jeansy oraz gorsety. Nie zdążyłam sobie sprawić sukni na wzór dam z dzikiego.

...zrobione-zadowolone.. - Onet.pl Blog

Te które nie wyobrażają sobie wyjścia na miasto bez 10cm obcasów, a nadal poruszają się komunikacją miejską powinny poszukać takich butów, które mają stabilny obcas-gruby obcas.
Cieniutka szpileczka potrafi utkwić między płytami chodnikowymi, zniszczyć w sekundę nawet najbardziej kosztowne buciki.. Stabilny obcas sprawia, że poruszamy się pewnie! Zdecydowanie stawiamy kroki, koncentrujemy się na własnej postawie. Prostujemy ciało, głowa do góry, a nie w dół w poszukiwaniu dziur w chodniku... Straszne. Polecam kowbojki. Są idealne do miasta..

Jeśli planujecie wybrać się na cały dzień do miasta, pogoda jest piękna, słonce grzeje..to unikajcie białych rzeczy. Biały podkoszulek po całym dniu na powietrzu wygląda strasznie...Jest szary!
Nie polecam też satynowych ciuszków. Pocimy się..na satynie powstają plany, ktore znikną dopiero po praniu. Satyna i upał to bardzo złe połączenie. Polecam czarne podkoszulki, topy.. Nie powstają na nich plany, pod warunkiem, że.

Czy między bandytą i tancerką zaiskrzy? - Onet.pl Blog

Kobieta. Hiashi zmarszczył brwi.
- Nie jest za wcześnie? - zapytał się.
- Nie.- oburzyła się. - Jeśli nie zrobimy tego teraz to kiedy? - patrzyła zła na męża. Czarnowłosy postanowił ulec, gdyż nie chciał zadzierać z wściekłą żoną.
- Masz rację. - oświadczył.- Hinata idź po swego narzeczonego. - zwrócił się do córki.
- Dobrze.- odpowiedziała i wyszła z wigwamu.
- Dobrze.- uśmiechnęła się zwycięsko. Postawiła na swoim.
Jest nocia ma mogami i nabosu. Miyako-chan.
miyako-chan
3 kowbojki:)

06 września 2009
Rozdział trzydziesty dziewiąty
Ona stała, a on siedziała. Zobaczyła jak na nią patrzy. Wyglądało, że chce się czegoś jej się zapytać.
- Śmiało. Pytaj.- zachęciła go czarnowłosa. Zawahał się.
- Jak rozpoznać, że to miłość? - spytał się w końcu.
- Będziesz wiedział.- uśmiechnęła się.
- A jak rozpoznam,.