O czym chcesz poczytać na blogach?

Kowboje i obcy

neurotomania blog

Żydowskiego? Przecież gdy jakis Polak z pochodzenia popełni przestępstwo w obcym kraju, to o jego pochodzeniu piszą wszyscy?

Dlaczego nie wolno polemizować z nowojorskimi intelektualistami pomstującymi na okropnych Polaków, którzy wytępili w Polsce wszystkich Żydów pozostałych po Holocauście, skoro gołym okiem widać, jak ich tu nadal pełno?
.I kierunki takie jak finanse i bankowość? Przecież na bankowości świetnie znają się nauczyciele fizyki.
Wybrać na prezydenta i premiera ludzi, którzy ani me ani be w żadnym obcym języku? Albo ćwoka umiejącego tylko stawiać na drogach blokady, opowiadającego o talibach lądujących w Klewkach? Proszę bardzo. Polacy bardzo chętnie na nich zagłosują. Nie.Go znam, tym częściej go sobie przypominam i tym mocniej się z niego śmieję. Tylko opowiedzieć go jest trudno, a zwłaszcza napisać, no ale próbuję.

Jedzie sobie kowboj przez pustynną prerię, jedzie już tygodniami samotnie, i strasznie miałby ochotę na jakiś seks. I w pewnym momencie cóż widzi - jakaś niezła laseczka opala się pod.

TYGIEL

30 sierpnia 2006
Koncerty

Wiele ostatnio smutnych rzeczy się podziało i wiele szalonych. Jest jednak jedna dobra wiadomość - dla tych wszystkich co nie zapomnieli o moich poczynaniach muzycznych i tych, którzy wpisywali się do księgi gości pytając,.

A współczesne groby. Budowane są z marmuru na kształt ławki, tak aby rodzina mogła usiąść pomodlić się, czy porozmawiać ze zmarłym. Jakoś głupio było mi jednak siadać na obcym grobie więc kucnąłem, załadowałem film i powędrowałem dalej – do starszej części cmentarza. Zrobiłem kilka zdjęć celtyckich krzyży walcząc ze słabym światłem..Wtedy drugi odpowiada: „Nadal jest, po drugiej stronie gór”. „Czy nadal są tutaj Indianie travellersi?”. Widząc analogie między podróżującymi karawanami kowbojami starszy brat odpowiada: „Nie, my jesteśmy kowbojami”. Z czasem wizja travellersów jako wolnych kowboi zostaje jednak zaburzona. Oglądając trzecią część

Page Foundskomentuj (3)
2003-04-15 23:32:54 >> Wiosna:)

Hmmm.... już dawno tu nie było w miarę optymistycznej notatki :P Ale jakoś zebrać się nie mogłem i w niczym nie mogłem znaleźć powodów do optymizmu. Ludzie się od Ciebie odwracają, okłamują, ukrywają coś przed Tobą, w szkole tyle naukiK i jeszcze jak by tego wszystkiego.

wojna: zorganizowana walka zbrojna między państwami, narodami lub grupami społecznymi, religijnymi itp., prowadzona dla osiągnięcia zamierzonych celów (np. zagarnięcia obcego terytorium lub obrony własnego)
W sumie miałem za bardzo nie pisać o wojnie w Iraku, ale jakoś nie mogę. I dochodzę do wniosku, że jeżeli jest się człowiekiem."Blek")

Czy decyzja o ataku na Irak jest twoim zdaniem słuszna ?

- Nie. Nierozgarnięty kowboj G. (przypominam, że wbrew utrwalonemu przez westerny wizerunkowi, kowboje nie byli w rzeczywistości dzielnymi rewolwerowcami, tylko czyścili stajnie, czy sprzątali krowie placki) chce dwóch rzeczy: zostać szeryfem świata i zbić interes na ropie, by.

matriss blog

Jego przyjaciel poprosił go raz, aby mu wycenił starożytne dywany w jego sklepie. Za każdy dywan będzie fundował Muhammedowi wódkę. Muhammed dotyka pierwszego dywanu, zamyka oczy i mówi:
- Perski, XVI wiek, 4000 dolarów - po czym wypija wódkę.
Dotyka drugiego dywanu:
- Syjamski, rzadki okaz, V wiek, 12000 dolarów...
Na drugi dzień.Leży żona gospodarza z jakimś facetem. Więc bierze szybko wódkę i wychodzi. Po opuszczeniu pokoju mówi do gospodarza:
- Wiesz co, tam w sypialni leży twoja żona z jakimś obcym facetem.
- Cicho, to jego wódka...
matriss 2003-05-21 20:46:30
skomentuj (0)


Indianin i kowboy


Siedzi Indianin i Kowboj. Kowboj pali fajkę, popisuje się, puszcza kółka z dymu. Indianin wygląda na coraz bardziej zdenerwowanego. Po chwili, nie mogąc już.

Jeśli znasz prawdę i jej nie zaakceptujesz, to ona cię zniszczy. - bloog.pl

-On zabił twoją rodzinę?- Zapytałam, choć znałam odpowiedzi.
-Tak.- Odpowiedział ubierając koszulkę w której sypiał.
Położył się na łóżku i okrył kołdrą.
Niemając nic lepszego do roboty przebrałam się w koszule nocą i położyłam się przy brunecie. Przytuliłam się do jego pleców.
-Miałem.
Spory dekolt i była bez ramiączek. Do kompletu był też płaszczyk. Byłam zachwycona ale gdy zobaczyłam buty prawie zalała mnie krew. Były to niebieskie szpilki z sześciocentymetrowym obcasem!
-On chyba oszalał.- Powiedziałam do siebie.
Ostatnio kiedy ubrałam szpilki wyrżnęłam tak mocno w podłogę, że trzeba mi było zakładać pięć.
We mnie wzrok, a wampirzy zmysł równowagi nie pozwalał mi spaść ze szpilek.
-Wyglądasz olśniewająco.- Powiedział Jack.
Miał na sobie czarne spodnie, koszulę, kowbojki i kapelusz.
-A ty w tym gajerze wyglądasz jak James Bond.- Zrucił się do Simona.
-Dzięki kowboju.
Przyjęcie trwało w najlepsze. Poznałam.

Niebiesko mi

Kapelusza, wiadomo, że jest najmniej ważna z całej postaci. Ważne natomiast jest to, że Wieczny Wędrowiec nie zawija do żadnego portu, nie ma swojego miejsca na Ziemi. Wszędzie jest obcy i gdziekolwiek by się nie znalazł, wszyscy już po chwili oczekują, że zaraz sobie pójdzie. Właściwie nie ma człowieka - jest tylko dodatek do plecaka.
Chyba wiem, jak.Więc za karę następny termin wizyty w czerwcu. Pod koniec. Ale, ponieważ lekarstwa są pacjentom wydzielane tak, że od wizyty do wizyty ledwo wystarczają, pofatygować się do lekarza i tak musiałam. Najpierw cyrk z rejestracją, gubieniem karty, rytuał właściwie, powtarzający się za każdym razem. Potem czekanie na recepty, które może mi pielęgniarka wypisać,. skomentuj (0)


barowo
Jakoś tak dziwnie ten świat jest urządzony, że zawsze dziewczyna zostaje za barem. Mniej lub bardziej piękny rycerz (vel kowboj, vel szpieg, vel inny jeszcze bohater) odjeżdża w stronę wyimaginowanego zachodu słońca, z rzadka jedynie jedzie po prostu podmiejską kolejką do domu. Ale dziewczyna i tak.

Videobloog Prezydencki Lecha Wałęsy - bloog.pl

Videobloog Prezydencki Lecha Wałęsy

Kategorie
  • wszystkie

Lech Wałęsa "kowboj Texasu"

poniedziałek,


Ja rowniez przesylam pozdrowienia dla Pana, uwazam ze zrobil Pan tyle dla tego kraju ile sie dalo zrobic, glowa muru sie tez nie przebije. Szkoda ze inni tyle spraw zmarnowali. Ale ja wiem ze jest wiele osob ktore mysla o Panu pozytywnie. Ja do dzisiejszego dnia mam zdjecie.
Ale teoria miała mało wspólnego z praktyką. W rzeczywistości, przy milczącej zgodzie sojuszników, zostały narzucone nieznane polskim tradycjom, nieakceptowane przez naród: obcy system rządów, obcy system gospodarowania, obce prawa, obca filozofia stosunków społecznych. Legalny i uznawany przez naród rząd polski, który przez cały czas wojny kierował.