O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kotor

Kody i Opisy do Gier - Onet.pl Blog

Telos
Na samym początku wojny domowej Jedi planeta Telos została spustoszona przez siły Sithów pod dowództwem admirała Karatha. Bombardowanie orbitalne zarówno zmiotło z jej powierzchni miasta i ośrodki przemysłowe, jak i zniszczyło większość fauny i flory. Rząd Republiki Galaktycznej podjął się próby odtworzenia dawnego środowiska planety, zatrudniając w tym celu ithoriańskich specjalistów od ochrony ekosystemów, a także Korporację Czerka.

Polecam zagrać

Rockman
4 ... Jest Was Więcej ...

13 czerwca 2009
Kody do SW: KOTOR

Moherowe fazy - Onet.pl Blog

Wam będzie napiszę.. ale nie wiem o czym... Niby wszystko jest super.. staram się by było super.. i staram się cieszyć, ale tak w środku... źle się czuję. Zwłaszcza gdy dzisiaj zobaczyłam jaki Mev ma opis.. aż się popłakałam.. zacytuję wam. " Po koszmarnej nocy, przychodzi poranek przy Twojej czułej twarzy". Byłam koszmarem? Już znalazł inną? Boże... Czemu mi tak ciężko jest zerwać z takim palantem ???? Jeeeezuuu... ja chcę się powiesić!

bastus
5 XD

13 marca 2007
rząd

w niedziele wraz z il mielismy inteligentny dialog(zreszta jak zawsze) obstawilismy wowczas miejsca w rzadzie i tak

1.franka (filuś słoneczko)-PREMIER

2.ilamrien-MINISTER FINANSÓW

3.ufafiona(fafik)- MINISTER KULTURY

4.moi (mła,kotor itd.)-MINISTER EDUKACJI

5.baster-SPRZĄTACZKA W NASZYCH MINISTERSTWACH

olowiany.blog

Starówka z konsystentną architekturą ale zniechęcające jest to, że tylu ludziom może podobać się to samo. 750
Tagi: dubrovnik :: 2009-09-25 (22:54:01) :: skomentuj (1)
Mimo wszystkich obiekcji co do miejsca, to tam jadłem najlepsze mule. 751
Tagi: dubrovnik :: 2009-09-27 (17:03:00) :: skomentuj (0)


Herceg-Novi w Czarnogórze. Dużo plaż a więc i dużo łatwego wypoczynku, za dnia pluskanie się w morzu i muzyka na cały regulator. Wieczorami ładne wdzianko i spacer bulwarem. Jednym słowem raj. Zabudowania niby podobne do tych w Dubrovniku ale z bliska czuć, że to nie ten poziom. Wręcz prawie kiczowato. Gorzej będzie już tylko w Budvie. Trafiliśmy na jakąś lepką od brudu norę do spania. Z samego rana przy ulewnym deszczu uciekliśmy do Kotoru. 752
Tagi: herceg-novi :: 2009-09-28.

zielona herbata

Atmosfera. Miasto na pierwszy rzut oka szare i smutne ale to tylko pozory, tak naprawdę tętni życiem nawet późno w nocy, ludzie sympatyczni, pomocni, czasami sami zaczepiają jeśli widzą człowieka z mapą, można się dogadać po angielsku, a i serbski czasami też da się zrozumieć, dla mnie mówią mieszanką słowackiego i rosyjskiego.

Kolejny dzień, pobudka o 5.00 i znowu w drogę. Jedziemy do Podgoricy a potem do Kotoru. Drogi którą jechaliśmy nie da się opisać, siedzieliśmy z nosami przyklejonymi do szyby z zachwytu i przerażenia jednocześnie. Uwaga: Serbowie wyprzedzają na zakrętach. Droga wąska i kręta, w dole najczystsza jaką widziałam rzeka, płynąca po dnie wąwozu, niższe góry porośnięte lasami, w oddali widać było wyższe szczyty pokryte śniegiem. Widoki w pełni rekompensowały 13 godz. jazdy.

Gdy.

Waldas luta z całej edy

Klubu).
Jak po zdobyciu , przez seniorów mistrzostwa, tak sukces juniorów "przerósł wyobraźnię" Zarządu. Okazało się ,że  i tam są dobrzy gracze, z którymi nie wiadomo co zrobić. Sukces zupełnie NIEPOTRZEBNY, bo mieli "kopać sobie balona" gdzieś na tylnych boiskach lub we Wronkach tak by nikt nic nie widział i nie słyszał.
A tu kurde taki niefart...2 MIEJSCE W POLSCE !

No i ostatni komunikat że "mamy trzech podstawowych bramkarzy"- Kotor, Jasiek i ... Wandzel.
Przypomniało mi się że w maju 2011 roku "Na pięciodniowym stażu w zespole Tottenham Hotspur przebywali Gerard Bieszczad i Przemysław Frąckowiak." Poważne wyróżnienie, poważna sprawa. No i okazuje się że "tyle znacy co Igancy a Ignacy gówno znacy" (Piłsudski) fakt że zdolni, że reprezentanci Polski w juniorskich grupach wiekowych. Ma grać syn znajomego Rutkowskiego,biznesmena Macieja Wandzela.
Lech powinien  przybrać nazwę.

Leniwy Kocur

Teraz widzę, ze coś w tym jednak chyba jest. 
01:47, leniwy_kocur
Link Komentarze (14) »
poniedziałek, 30 listopada 2009
Niedobry Wrzosio, niemądry Wrzosio...
Wrzosio wie, że nie powinien się zbliżać do empiku zaraz po wypłacie a i tak tam polazł i tak to się musiało skończyć. KOTOR 1 i KOTOR 2 zostały zakupione, do tego "Na litość boską" Clarksona i "Charakternik" Piekary. A co tam, od czegoś trzeba być uzależnionym. :)

Vraminie, a co ja Ci mogę doradzić na temat bojówek? Jeśli chcesz wiedzieć coś na temat tego co jest w mojej firmie to spodnie jak spodnie, pewnie ani lepsze ani gorsze, tylko dość drogie. :)

Zalety tej pracy są, konkretnie ta zaleta stoi przede mną, ma 20 cali i powoduje, że gry wyglądają świetnie a niektóre divxy tak koszmarnie, że nie sposób ich.

black then white are all I see

Czuć. Zimno w tym kraju i pada i wieje. To jakieś nieporozumienie. Ledwośmy zbliżyli się do naszych grnic a już oboje smarkaliśmy. A dziś mam podkoszulkę, longslejwa, i nawet skarpetki założyłam.o i zastanwaiam się czy okna w kuchni nie zamknąć. Brry.
A zatem w kolejności: Ceskie Pepiki, Austryjaki, Sloveńskie Sloweńce i odwieczne pytanie dlaczego po Polsku piszemy rzez CH??? Cro a nawet Corna Gora . Był rafting, był windsurfing. Były wysokie góry, była i wyspa i półwysep. Dużo słońca, czysta woda i ciepło, za którym już tęsknię. Plitvickie jeziora, Omis, Peljesac, Dubrovnik, Kotor w Czarnogórze, Wiedeń. W sumie zakochałam się w każdym z tych miejsc. Nie wiem w którym bardziej. A może w kimś od nowa...;)
Dobra, trzeba się wyspać do pracy.


2009-09-06 23:23:59 skomentuj (0)


NEWS
Jest nius. I ogromny stres. Nie wiem czym sie tak denerwowałam. Ale ok. I w sumie tego się w podświadomości spodziewałam. Tylko reakcja M - tego rodzonego, mimo że spodziewana, jednak zabolała tak jakoś tam w środku. Za to Ruda mogła wykrzyczeć na głos, chyba pół osiedla ją słyszało.


2009-09-14 23:01:29.

Kotor 2

...

Na zejebistość - poradnik

piątek, 27.stycznia.2012, 19:49

Wkurzaj się na siebie, wyładuj złość na innych.

Czujesz się samotnie? Unikaj ludzi.

Coś poszło nie tak? Ukarz sam siebie.

Jeśli naszła Cię ochota na uczłowieczanie się, przejdzie na pewno.
Kiitos :*
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (0), Dodaj

czwartek, 26.stycznia.2012, 23:51

....do you?
Czekolada, bo dawno nie było załamania nerwowego, bo mogę, bo kawa i mandarynki, bo mi samotnie, bo wszyscy się uczą, bo nie ma sensu, bo jest absurdalne....
Dlaczego MIŚ się uczy biologii: bo to nie socjologia.

Jakie życie bywa proste i cudowne. Czekam na zbawienie. Chyba jest odpowiedni moment, aby zacząć maltretować KotOR'y raz jeszcze :)
Kiitos :*
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

czarno-biały pamiętnik

I mocno ścisnąć! Jakoś nie potrafię się zebrać do kupy od dłuższego czasu... cyrkluję, że gdzieś tak od początku nowego roku. Może to dlatego, że miałam za duże wyobrażenia o tym co będzie? W konfrontacji z rzeczywistością wszystko wyszło jakoś tak blado i "bylejako"... nie robiłam oficjalnego podsumowania roku 2007, ani też nie podejmowałam oficjalnych postanowień na rok następny. Ale nie potrafiłam całkiem się od tego odciąć i po prostu nie myśleć o tym... i niestety rok poprzedni minął mi pod znakiem "bylejakości" ogólnej - nienawidzę takiego stanu zawieszenia. Ani w jedną, ani w drugą mańkę - ani słońce, ani. – rikszą...
piosenką – „Making of the cyborg” Kanji Kawai
filmem – jaką strasznie psychologiczno-kryminalną komedią romantyczną:)
porą roku – jesienią... czasem słońce, czasem deszcz...
kwiatem – niezapominajką... przynajmniej taką mam nadzieję...
bajką – za cholerę nie wiem!
miejscem – jaskinią...
podarunkiem – własnoręcznie zapakowanym...
wspomnieniem – rozmytym...
miastem – tak jakby Dubrovnik... albo Kotor...
zmysłem – smaku...
muzyką –.