O czym chcesz poczytać na blogach?

Kot w butach

Cudna Stopa

Martwego. Bardzo szybko pojawiły się dwie kuropatwy, które zaczęły dziobać pszenicę. Kiedy były tym zajęte, kot podkradł się cichutko i zaciągnął sznurki od worka tak szybko, że oba ptaki znalazły się w pułapce. Kot zarzucił sobie worek na ramię i znów wyruszył do pałacu królewskiego. Tym razem wartownik znał już Kota w Butach i z uśmiechem wpuścił go, wszyscy pozostali także ustępowali mu z drogi dopóki nie dostał się do samego króla.

– Mój pan, markiz de Karabas, prosi.

Kot w butach

Nogi. Młode dziewczyny potrafią wydać dość sporo na ubrania (z tego co mi tłumaczono to kwestia mentalności), a wydatek to nie byle jaki. Jeśli ktoś nastawia się na wielkie zakupy na Ukrainie to bez portfela pełnego hrywien niech o nich zapomni! Ubrania są bardzo drogie. Już kiedyś pisałam u mnie na blogu o nieproporcjonalnie.

Że nie zanudziłam. Na pewno nie napisałam wszystkiego, to bardziej zbiór luźnych uwag, w sam raz na część pierwszą.

Dobrej nocy dla wszystkich a ja zapraszam na Ukraine – kraj gdzie można świetnie spędzić czas :-)

21:21, kot_w_butach84 , koci, koci łapci, pojedziemy...
Link .

Tras, skracania (tak jak w tym przypadku), dochodzenia.

Ale wracajmy do naszej wyprawy. Jesteśmy już prawie na miejscu.

Nie wiem jak baczne oko Kota w butach mogło nie zauważyć kościoła w Biórkowie Wielkim. Ale fakt pozostaje faktem i rzeczywiście tą informacje ominęłam planując trasę. Owszem widziałam w.

...:::po prostu my:::...

Kocur poszukiwał dla kocurzątka osoby godnej, by je drapać za uszkiem

Urządzili w związku z tym casting , na który przybył , kot w butach , kot dachowiec i czarny kot ...

I kot pokojowy, który służył na zamku i zawsze drapał kocurzątko do snu

Mały wielki świat...

Book antiqua,palatino; font-size: medium;">Byłam.. już dawno chciałam, więc wreszcie byłam. Mała restauracja, przytulna, zapełniona ludźmi z pasją - pasją pisania wierszy, recenzji, artykułów, tworzenia rękodzieł i z pasją tańca. Pomyślałam że nie pasuję i chciałam uciekać, ale dość już uciekania, chcę więc mogę,.Angielskim, czytaniu książki i serialowym szaleństwie przyszedł czas na odkładane kręgle w gronie znajomych przy piwku i pogaduchach :) Mój Kot w butach zajął 2 miejsce ja uplasowałam się na trzecim, równie zaszczytnym miejscu ;) Fajnie było się spotkać, pogadać i poruszać się trochę przy rzucaniu.