O czym chcesz poczytać na blogach?

Koszulki piłkarskie

Blog szawel11

Komentarzy: 0 Super! 2006-03-04 W środę miałem urodziny! Impra była w... pizzerii! Prezenty 
to: dwie koszulki piłkarskie(C. Ronaldo i Polska)
Tarcza do gry w darty(lotki) i składany samochód ,,Chevrolet
Corvette''! Dziś skoki. Skaczą drużynowo w Lahti!
Liczcie Na Polaków!

Hej!

Komentarzy: 0

Euzebiusz Smolarek - nadzieja polskiej piłki - Onet.pl Blog

  • Alfabet zaangażowanych kibiców Ebiego Smolarka autorstwa Veronique
  • Wywiad dla 2X45 w Polsacie Sport z 11.10.2006
  • Nasze karykatury
  • Przegląd Sportowy - skarbnica wiedzy
  • O dwóch takich, co grają w Borussii, ale najbardziej podobają im się koszulki z biełym orłem („Tempo” 01.09.06)
  • Może będę pierwszy? ("Piłka Nożna" 19.12.06)
  • Mam fajne życie ("Rzeczpospolita" 23.12.06)
  • Ebi Smolarek-najważniejszy pierwszy mecz ("Playboy" czerwiec 2006)
  • "Wszechobecne mañana"
  • EBI CZEKA NA PRAWDZIWĄ.

Przez cały przyszły tydzień.

 Koszulki są trzy. Oryginalne i bezcenne. Oprócz tej z podpisami piłkarzy z Dortmundu, mamy t-shirt klubu Borussia Mönchengladbach oraz koszulkę fanów niemieckich, którą podpisał m.in. Oliver Neuville (na ubiegłorocznych MŚ strzelił gola Polakom).

 Te wspaniałe piłkarskie gadżety to dar od Małgorzaty i Rolanda Hellmanów z Verden - honorowych obywateli Zielonej Góry. Dar ma służyć dzieciom z zakładu opiekuńczego w Klenicy, gdzie przebywa 33 chorych maluchów. To na ich potrzeby pójdą pieniądze z licytacji koszulek.

 Jak zostać właścicielem każdego z tych wspaniałych.

litery

Dla podatników, z których pieniędzy zostały sfinansowane.

Ale za tym dobrodziejstwem musi pójść społeczeństwo obywatelskie, które te obiekty zagospodaruje. To już niestety nie te czasy, gdy każdy osiedlowy trawnik służył za boisko piłkarskie, a drzewo za bazę. Spora część potyczek sportowych przeniosła się do sieci, a młodzież chętniej rozwija swoje postaci w światach wirtualnych, niż swoje umiejętności piłkarskie w świecie realnym. Ten trend będzie postępował, a naszym zadaniem jest jego odwrócenie. Inaczej orliki po lekcjach będą stały puste, a.

Przynajmniej tak ma napisane na kapciach.

Poprzednim razem wspominaliśmy finał Pucharu Zdobywców Pucharów, w którym Górnik wystąpił przeciwko Manchesterowi City. Do dzisiaj to największy sukces polskiej piłki klubowej. Po finale Latocha wymienił się koszulkami z legendarnym Georgem Bestem. Wtedy podniecony zapytałem o tę koszulkę, chciałem ją zobaczyć, dotknąć. „Ja ją szwagrowi dał, to do roboty wziął” – odpowiedział bez zażenowania mistrz. Teraz zapytałem, gdzie będzie oglądać EURO 2012? „Co prawda dostałem zaproszenie na lożę, ale wolę przed.

cezar-egowielkiegowladcy blog

Tor przeszkód. Ale o torze to za chwilkę. Reprezentacja Staszica wygrała turniej, w finale pokonując Absolwentów. Swoją droga Staszic pokonał 8:1 Mokotowską...
O torze przeszkód terza. Drużyna klasy IE, czyli mojej klasy, wygrała te zawody. A ponieważ była to bardzo mocno punktowana konkurencja i jeszcze zebraliśmy punkty piłkarskie w końcowym rozliczeniu okazaliśmy się najlepsi.
Mając na myśli piłkarskie punkty mówię o Rafale który to dokazywał w reprezentacji i Izie która to strzeliła jedynego gola w meczu dziewczyn w "footballa". A teraz skład zwycięskiej ekipy w torze przeszkód:
Marta J
Iza
Agata
Konrad
Patryk
Bielak
Hiro
Marcin Błaszczakus
No ja:P

Oto oni, sławni i wzbogaceni o koszulki z dnia sportu.

Będąc jeszcze przy szkole muszę wspomnieć o zakończeniu roku. Otóż prof. Zawistowska przeczytała nam list od Kaczki z Ratusza kwitując to ironicznym stwierdzeniem iż "list wystosował"... Ciężko to słowami oddać, to trzeba było widzieć i słyszeć.

A jeszcze wspomnę ze z Bielakiem.

Michał Wyrwa

To, co myśli. Ja miałem swoje zdanie i powiem tyle: dla mnie honorem jest gra w reprezentacji Polski. To nie jest zwykły wyjazd, by sfotografować się w biało-czerwonym stroju. Jako Polak bardzo emocjonalnie do tego podchodzę, bo nie ma nic piękniejszego, niż reprezentować ten piękny, wielomilionowy kraj, który posiada wspaniałe piłkarskie tradycje. Orzeł jest naszym symbolem i najważniejsze, że wrócił na koszulki.

- Po raz ostatni wystąpił pan w kadrze pod wodzą Leo Beenhakkera. Jak pan wspomina zgrupowania za kadencji Holendra? Czuliście spory respekt przed człowiekiem, mającym za sobą tak bogatą przeszłość?

- Pewnie. Znaliśmy historię Leo Beenhakkera i wiedzieliśmy, jak bardzo jest szanowany w.

balompie1906.blog

Mękach), a skutkiem tego było m.in. odejście Frankowskiego, który wrócił wczoraj na Reymonta jako przyjezdny w wygranym przez Wisłę 1:0 meczu z Jagiellonią (piękna bramka Baszczyńskiego).
Całkiem możliwe, że Frankowski (strzelił w koszulce z Białą Gwiazdą 115 bramek) mógłby z czasem stać się dla Wisły tym, kim już teraz są np. Raul dla Realu Madryt (jako trampkarz zaczynał w stołecznym Atletico...), Puyol dla Barcelony, Giggs dla MU czy Maldini dla AC Milan – prawdziwą legendą.

(tradycyjnie „demokratyczny” (przepraszam za brzydkie słowo)) secesją. Szkoda tylko, że zapewne nic z tego nie będzie.
Niemniej, podobnie powinny postąpić względem PZPN wszystkie kluby piłkarskie łącznie z reprezentacją. Tylko tu sprawa jest poważniejsza i na żadnych ino groźbach nie wolno poprzestać.

Tagi: wolność, pzpn, usa

skomentuj (0)

„Jedyne takie miasto, Jedyny Taki Klub”