O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kości

Kości Bones online, odcinki, odcinek online

Kości, odcinek online 19, sezon 2
Booth i Brennan dostają śledztwo w sprawie ludzkich zwłok, które musiały spaść na ziemię z ogromnej wysokości, bowiem wyryły pokaźny krater na polu na którym nastąpił upadek.
Więcej »

Tagi: kości online odcinki online oglądaj kości online oglądaj kości online za darmo oglądaj online kości odcinek 19
16:00, seriale247
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 lipca 2011
Kości, odcinek online 18, sezon 2
Booth i Brennan jadą do Baltimore, gdzie odkryto zwłoki zatopione w betonie. Metoda działania sugeruje porachunki mafijne, ale kilka dodatkowych szczegółów i dziwnych zwrotów akcji wydaje się przeczyć tej tezie.
Więcej »

Tagi: kości online odcinki online oglądaj kości online oglądaj kości online za darmo oglądaj online kości odcinek 18

boothbrennan - Onet.pl Blog

Prowincji Quebec, opuszcza Charlotte i przyjeżdża do zimnego, grudniowego Montrealu, aby w procesie o morderstwo zeznawać jako biegła sądowa.

Powinna zajmować się przygotowywaniem do swojego wystąpienia, a zamiast tego kopie w piwnicy pizzerii. To niezbyt zabawne. Przejmujące zimno. Skradające się szczury. A do tego szkielety trzech młodych kobiet. Skąd się tam wzięły? Kiedy umarły? Luc Claudel, detektyw z wydziału zabójstw uważa, że szczątki należą do odległej przeszłości. Właściciel pizzerii znalazł przy szkieletach guziki pochodzące z XIX w. Claudel uznaje je za dowód starodawnego pochodzenia kości.

Coś tu jednak nie pasuje. Tempe bada kości w laboratorium i ustala ich przybliżony wiek. Badanie szkliwa na zębach ujawnia miejsca narodzin kobiet. Jeśli ma rację, na barki Claudela spadają trzy współczesne morderstwa.

Poniedziałkowa Żałoba, zawierająca wybuchową mieszankę suspensu i nauki, według New York Newsday jest jak dotąd najlepszą z powieści autorki.

 Okruchy śmierci - Kathy Reichs  

 Opis książki:

Temperance Brennan zostaje wysłana do.

Blog anga232

O tym nie myśl!
Ona: Ty mnie kochasz?
On: Oczywiście!
Ona: Będziesz mnie zdradzać?
On: Nie, skąd ci to przyszło do głowy?
Ona: Będziesz mnie szanować?
On: Będę!
Ona: Będziesz mnie bić?
On: W żadnym wypadku!
Ona: Mogę ci ufać?

P.S.
Po przeczytaniu proszę przeczytać od dołu do góry

Komentarzy: 0 żaby 2010-12-03
Szkielet żaby

Kręgosłup [edytuj]

Rzekotka australijska - Litoria caerulea

Kręgosłup składa się z dziewięciu kręgów i kości ogonowej. Pierwszy kręg nosi nazwę dźwigacza albo atlasu. Na kręgu tym osadzona jest.

Układ mięśniowo-kostny

19:58, adminero , czaska
Link Dodaj komentarz »
Kręgosłup

Co to jest kręgosłup?

Kręgosłup, centralna część szkieletu, jest jego główną osią. Rozciąga się od podstawy czaszki do dolnej granicy tułowia. Tworzą go 34 oddziel­ne kości nazywane kręgami, mające podobny kształt, z trzonem w części przedniej i łukiem w części tylnej. Kręgi ustawione są jeden nad drugim, tworząc kręgosłup. Ich łuki budują ra­zem kanał, w którym znajduje się rdzeń kręgowy. Od rdzenia kręgowego odchodzą z obu stron korzenie nerwowe, opuszczające kanał kręgowy przez otwory między poszczególnymi kręgami i tworząc poza nim nerwy przenoszące od mózgu rozkazy do mięśni, a do mózgu doprowadzające sygnały czuciowe z całego organizmu.

Kręgosłup można podzielić na części:

kulturystyka

Ramienia i stabilizację stawu barkowego.6. Przywodzenie nóg w pozycji leżącej- połóż się na boku podpierając głowę na łokciu, ugnij lekko nogi w kolanach tak aby stopy znajdowały się na jednej linii z pośladkami, unieś ugiętą nogę w bok pod kątem 30 stopni, nie rób rotacji w stawie biodrowym, powoli opuszczaj nogę w dół, zatrzymując około pięciu centymetrów nad nogą leżącą na podłodze, powróć do pozycji wyjściowej, zmień stronę, jeśli chcesz zwiększyć obciążenie, umocuj ciężar na wysokości kostki. Ćwiczenie wzmacnia mięśnie miednicy, wpływa na zwiększenie gęstości kości bioder.7. Odwodzenie nóg w pozycji leżącej- połóż się na lewym boku z lewą ręką wyprostowaną wzdłuż głowy, lewą nogę ugnij w kolanie pod kątem prostym, prawą nogę wyprostowaną, powoli unoś w górę w bok nie robiąc rotacji w stawie biodrowym, powoli opuść do pozycji wyjściowej, zmień stronę, możesz zwiększyć obciążenie podobnie jak w ćwiczeniu 6. Ćwiczenie wzmacnia mięśnie miednicy, wpływa na zwiększenie gęstości kości bioder.8.Podstawowe ćwiczenie na mięśnie brzucha- połóż się na plecach tak aby cały kręgosłup przylegał do podłogi,.

Nauka o człowieku - Onet.pl Blog


    
     Budowa fizyczna kości.
Zależnie od kształtu i stosunku długości do grubości i szerokości rozróżniamy kości: długie, krótkie i płaskie.
     Kość długa składa się z trzonu i dwóch końców. Za życia organizmu powierzchnię kości pokrywa okostna. Jest to włóknista błona zawierająca naczynia krwionośne i nerwy.

 
Schemat głowy i kawałka trzonu kości udowej. Widać układ beleczek kostnych w części gąbczastej kości. W trzonie widzimy jamę szpikową; j-jama szpikowa


     Trzon kości długiej jest podobny do rury. W długiej jamie wnętrza kości znajduje się za życia organizmu szpik kostny. Ścianki trzonu są zbudowane z bardzo gęstej, zbitej tkanki kostnej.
     Przekrój końca kości wygląda zupełnie inaczej niż przekrój trzonu. Tkanka kostna jest w tym miejscu gąbczasta, mniej zbita. W.

Kości sezon 7

Ciuszki:DFryzy i Muza na topie

 Na ważniejsze okazje :!:!

17:55, milutka989
Link Dodaj komentarz »
Najmodniejsze fryzy tego sezonu:

Siema :D:D To są najmodniejsze fryzy robione przez.

Podkreślają wyraziste jasne pasemka.
Włosy półdługie:
'Roztrzepana' fryzurka z wystrzępionymi pazurkami, które zachodzą na kości policzkowe i optycznie wysmuklają twarz. Proporcje twarzy zmienia również pokaźna grzywka i przedziałek z boku. W tym uczesaniu twarz wydaje się szczuplejsza i drobniejsza.
Ozdóbki:
 
 
 Dla wyjaśnienia to opaska :D:D
 
                                                     Papa :D:D
17:35, milutka989
Link Komentarze (1) »

Aguacate w kuchni

niedziela, 07 listopada 2010
Zupa Zielona

Jesień, zatem sezon rozgrzewających zup rozpoczęty. Na wieczór: zupa zielona, czyli porowa.

Przepis jest tradycyjny i nieskomplikowany: wywar warzywno-kurczakowy, dużo ziela angielskiego, by było rozgrzewająco. Ziemniak, by było treściwie. Pora, w talarki, potem poddusić na maśle. Gdy zmięknie, wrzucić do wywaru. Gotować jeszcze chwilę, doprawić. Kurczaka oddzielić od kości. Wszystko zmiksować. Zupa krem. Jak krem, kojąca.

Podawać z grzankami, kleksem śmietany, odrobiną papryki w proszku...