O czym chcesz poczytać na blogach?

Korwin mikke

jan-szalowski blog

Tym licznych lewicowych projektów socjalnych i imperialnych w rodzaju próby budowania superpaństwa europejskiego. Unia Polityki Realnej założona została m.in. przez Stefana Kisielewskiego, Stanisława Michalkiewicza i Janusza Korwin Mikke. Tych ludzi zawsze szanowałem, chociaż nie zawsze i nie we wszystkim zgadzałem się z Januszem Korwin Mikke, wieloletnim prezesem Unii Polityki Realnej.

Jan Szałowski


Opozycja.org – Idioci precz !

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

No Responses do “Janusz Korwin Mikke: Ministerstwo Zdrowia należy rozwiązać”

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Bloog Piotra Gadzinowskiego - bloog.pl

W niedzielę odbyła się debata  dwóch  Januszów. 

          Palikota i  Korwina - Mikke.

 

 

   Portal internetowy " pozaparlamentarni.pl"  poprosił mnie o komentarz, bo.

Skonka Leszek - Onet.pl Blog


19 września 2009
Janusz Korwin Mikke jest rzeczywiscie mądrym inligentnym człowiekiem
Janusz Korwin Mikke  działał juz w  opozycji w latach.

Krucjata o Wolność - Onet.pl Blog

12 czerwca 2010
Wybory

To będą pierwsze wybory w moim życiu. Mój głos dostanie Janusz Korwin Mikke - przez kilka lat byłem jego sympatykiem, więc jestem pewien, że zagłosuję właśnie na niego. A dodatkowo chcę coś pokazać. Wbrew temu co twierdził pewien dziennikarzyna*  popieranie konserwatywnego liberalizmu.

Okiem Faszysty – nie boje się pisać to co myślę !!!

Się tragiczna. Ba, nawet za SLD było lepiej. Blokują wolność słowa jak za Stalina aby Polak nie wiedział, że jest jeszcze jakakolwiek alternatywa. Przykładem tego jest niewpuszczenie reprezentanta prawicy jak i partii UPR Pana Janusza Korwina Mikke do programu Forum w Kołchozie Publicznym nr 1. Pan Urbański boi się, że gówno mimo mocnego pociągnięcia za spłuczkę ruchem wirowo – powrotnym wróci do punktu wyjścia czyli na powierzchnię! A czy tego, do kurwy nędzy, nie.

nonkonformista - Onet.pl Blog

Długiego tematu jakim jest sama kampania wyżej wymienianego kandydata (tym bardziej, że ciągle mam wrażenie, iż Grzegorz Napieralski tę kampanię ciągle prowadzi) chciałbym się skupić na kandydacie nr 4 w całym tym wyścigu. Janusz Korwin – Mikke. Warto o nim pisać,zwłaszcza, że prowokuje on wiele ciekawych dyskusji na portalach internetowych. Internetowe zjawisko ogólnego poparcia dla JKMa nie zaskakuje – radykalne poglądy w czasie społecznego niezadowolenia zawsze dobrze.