O czym chcesz poczytać na blogach?

Kordian streszczenie

samo-zycie-polsat blog

Lat był też związany z polskim radiem - został nawet laureatem Złotego Mikrofonu - i stale grał w teatrze. Ostatni raz wystąpił na scenie dzień przed śmiercią, na deskach Teatru Polskiego w Warszawie w spektaklu "Zielona Gęś" K.I. Gałczyńskiego. Ostatnio przygotowywał się do premiery. 18 marca w Teatrze Polskim miał zagrać w "Kordianie".


2006-03-03 17:32:26 skomentuj (2)


Joanna Jeżewska- Czasem współczuję mężczyznom

Zdarza się Pani rezygnować z jakichś ról? A jeśli tak, to dlaczego - co może zrazić Panią do scenariusza?

Głupota,.Najważniejsza w życiu. Bardzo nie lubi castingów, denerwuje się na nich. Nie lubi również imprez, a poza planem nigdy się nie maluje.

A jej motto życiowe to: „Jak człowiek czegoś bardzo pragnie, myśli o tym, to zaczyna się to dziać”.


2006-03-16 14:00:17 skomentuj (1)
Streszczenia odc. 665-669Odcinek 665(17.03.2006r.)Zaskoczenie, jakie wywołał Ryszard pojawiając się nagle w domu świętujących wygraną kobiet, przechodzi powoli w zainteresowanie. Wszystkie w napięciu czekają na jego kolejny krok..

***show girl***

Skomentuj (12)


........
I minął... kolejny tydzień szkoły, kolejny tydzień życia. Jest coraz bliżej matury, a ja jeszcze nie mam napisanej pracy na ustną z polskiego, gaszzz. A jak ja się w ogóle naucze 5 stron A4 na pamięć? "Lalka", "Ludzie bezdomni"- spoko, ponawijam, nawet jak zapomne kwestii, ale "Giaur", "Kordian", o czym to w ogole jest? Chyba nie dam rady.

Dobra ludzie, przyznam się do czegoś... w czwartek, kiedy 3d ma do szkoły na 10.00 trzy agentki pocisnęły ćwiartkę Absolwenta przed lekcjami, na dodatek w szkole. Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale było naprawdę ciekawie, aczkolwiek trochę mało. Zamierzamy to.
To był masakryczny tydzień, ale moje dzisiejsze samopoczucie i ten cholerny ból głowy przechodzi ludzkie pojęcie! Czy to kara za niepójście do szkoły? :PPP Jutro też mi się nie chce i chyba musze iść rano do lekarza, żeby nie być na polskim, bo może nas czekać niemiła niespodzianka, jaką jest treściówka z lektury, której nawet streszczenia w ręce nie miałam...
karcia87 2006-01-26 19:37:07
skomentuj (11)
28 stycznia 2006

Tragedia w Chorzowie
Słowa są zbędne...


karcia87 2006-01-29 16:19:46
skomentuj (4)

...Love comes again...

Dopisuje jak widać;) hehe, ale do końca dnia eszcze daleko;/

No dziś byłam w szkole choć tak mi się nie chciało....;/
Poszłam....i było ok... praktycznie z niczego nie pytali.....tyko z POLAKA:/ Z lekturki pt. "Makbet"
Zapytała kolege, ale Alinka(mądra, bo przeczytała streszczenie w jakieś 30min.:D<cwaniak>) słysząc pytania zaczełam odpowiadać(tzn.próbowałam i wyszło mi) kozara;D I dostałam 4<jupi>
...nie no zakozaczyłam:) Aż sama siebie zaskoczyłam:)

No, a teraz o wczorajszym dniu:):

Było super....dzięki Asi, Dawidowi i Andrzejowi:) No a Kordian miał dotrzeć do mnie i mu się nie udało, bo SKODA była dla niego ważniejsza...;( Ale ok...jeszcze odpokutujesz za to:D<lol2>
Muszę przyznać, że meczyk z Wami był bardzo interesujący;) A wszególności ten z Les`ów był interesujący:)<hahaha> No moja siostra jest THE BEST....:D Achh...te jej.

.serce z żelaza.! - Onet.pl Blog

  
Siema;-)
Dziś jest Niedziela- 22.10.2006r
Jestem taka zmęczona, że ledwo pouczyłam się z chemii i ledwo co czytałam lekturkę...:)
Rzecz jasna czytałam streszczenia, bo gdybym miała przezczytać caaaaałego "Pana Tadeusza" to bym chyba zasnęła nad nim.. heh:-) Ale spoko dałam rade jak zawsze;)
Ale to nie o dzisiejszym dniu chce napisać... Bo dziś caaały dzień w sumie zamulałam..
Nie licząc, żespałam chyba tylko 4 godziny.. heh
No.
Śmiesznie, miło, przyjemnie, słodko:-)
Poprostu co tu mówic podobało mi się:)
Zaczeło się od tego, że wylądowałyśmy z Elcią pod "Biedronką" hehe No lepiej być nie mogło
Stałyśmy około 1 godziny koło auta.. Prowadziłyśmy konwersacje z Dawidem, Sylwią i troche z Kordiankiem(tylko troche, bo był zajęty rozmową z jakimś tam kolegą:P.. hehe):P
Dziąsło mnie zadziwił swoim SZCZEKANIEM... heh Kochany... ten to ma do tego talent:)
Nie spodziewałam się, że to zobaczę;-)
Po chwili dołączyła do nasz moja kuzynka z chłopakiem:)
Po jakiś 10