O czym chcesz poczytać na blogach?

Kora

My little world - domka-mademoiselle.blog

Tego dnia byłam przed ekranem około 5-ciu godzin, wliczając w to telewizor. I w ten sposób dochodzę do wniosku, że moje życie jest straszliwie nudne i musze to jakoś zmienić. Gdyby tylko była lepsza pogoda to bym sobie pojechała nad jeziorko, a tak?! Bleeee...


~~***~~


Tytuł: Tęsknię za ludźmi z obozu ;(
Nabazgrała:
Kiedy: 2004-08-20 10:11:48
Co zrobisz: skomentujesz =D
Ile ludzi już to zrobiło: (1)


No, świetnie po prostu. Wczoraj oczywiście z samego rana Kora zaczęła coś ględzić o obozie, i że strasznie tęskni za wszystkimi, którzy tam byli (oprócz jednego chłopaka), i że chciałaby tam wrócić nawet teraz. No i oczywiście mi się też zrobiło smutno, bo tam było naprawdę super. Ale mama nie dała nam tego rozpamiętywać, bo kazała nam iść na śniadanko :) I tak nie udało mi się przestać o tym myśleć. Potem oczywiście...usiadłam przed kompem ;) Grałam sobie tak ze dwie godziny, a po mnie Kora. Kiedy skończyłam grać to poszłam oglądać tv i tak na zmianę: jak nie przed kompem to przed telewizorkiem;) chyba do.

**Buziolki dla Avril i Hillary Duff** - Onet.pl Blog

4 kilka fanów**

07 grudnia 2008
Fotaski Hilaru Duff
                             Madzia: Tym razem pare foteczek o Hilary Duff jutro będą fotki Avril...


  

  

  

  


  
  
  
kora&madzia (10:35)
jeden z tylu...:)

06 grudnia 2008
Sorki
Madzia: Siemka sorki że tak długo nie pisałam ani Kora ani we dwie ale mamy terz szkołe i inne blogi:) a razem nic nie możemy napisać bo nie mamy.

Zapiski na korze mózgowej - bloog.pl

 powinnam zacząć opisem przyrody. proszę bardzo. za oknem przyroda. naturalnie.   korę już starą mam. pisać na niej niełatwo będzie. męska cząstka mojej kory właśnie próbuje łódkę zgrabną sobie wyrżnąć. i popłynąć daleko gdzieś. do Tybetu nawet .  kobieca cząstka mojej kory mówi: serce wyrżnij. serce?. kora bez serca jest. nazwać durniem młodego człowieka. za nic. bo krzyczał. ze sceny. ze strachu. przed korą też. stara kora. żyły i ścięgna tylko. trudno rżnąć. nawet szwajcarską halabardą. serce z kory? wyrżnął kiedyś jej? nawet  łódki z kory nie da się już.wyrżnąć . z niej. jej. a gdyby  nawet. niepływalna będzie.  już niepływna… -  ?!   !!?!  kończę. bełkończę już!  .

maart - mBlog.pl

Konroli przedczołowej nad ośrodkami niższymi), jak i obsesyjna samokontrola szkodzą. Ponadto ludzie zaabsorbowani obsesyjną "walką ze złem w sobie" w rzeczywistości popełniają więcej tego zła, ponieważ przemęczona kora przedczołowa zaczyna funkcjonować gorzej i samokontrola się osłabia. Jesteśmy tacy słabi, ponieważ późno wyewoluowała kora przedczołowa i jest to ciągle system mocno eksperymentalny. Byle ćwiartka wódki, byle zmęczenie wystarcza, żeby osłabła i przestała rządzić. Wtedy zaczynają rządzić niższe piętra - układ głodu (podwzgórze), układ snu (jądro nadskrzyżowaniowe, podwzgórze, twór siatkowaty), układ przykrości (nakrywka śródmózgowia, amygdala, podwzgórze, szlaki serotoninergiczne) i nagrody (przegroda.

..... but only dream...

Nie chcę narażać jej na wychowywanie tylu dzieci, nie wiem, czy sobie poradzi... wolę uspać te słabsze szczeniaki, zostawić te silniejsze, żeby one mogły przetrwać i kora miała spokojniej... ona ma zaledwie 15miesięcy, sama jest jeszcze szczeniakiem... jak na nią patrzę serce mi krwawi...;( tak postanowiłam, a jeżeli wet stwierdzi że dla jej dobra lepiej zostawić np tylko 2, 3 lub 4maluchy to właśnie tak zrobię... buziaczki i trzymajcie kciuki za Korę i za maluchy!!

*~*~*~* dodane 3września godz.13:00
No wiec zaczne od dobrych wiadomości czyli Kora ma się dobrze, je jak szalona;] (poród musi być na pusty żołądek, ona o tym wiedziała, w piątek zjadła połowę swojego obiadu i od tamtej pory nie jadła nic do dzisiejszego śniadania), rano nawet zawołałam ją na sacer i wyszła z budy, rozprostowała nóżki;] wszystkie maluchy są całe i zdrowe, przeżyły spokojnie noc, chyba słoma pomogła;) dzisiaj byłam u maluchów o 7:30 (nie pojechałam na konie, a byłam umówiona, że kursantkę na lonżę wezmę:/ czeka mnie bura w stadninie...;/ ;p) zaglądam do Kory i misiaków a tam niespodzianka! zamiast 8ogonków widzę.