O czym chcesz poczytać na blogach?

Kopia zapasowa

Tomiga Blog

Chodzi o samo przenoszenie danych to są dwie opcje
1) zgranie tylko stanów gry (save’ów) – wiąże się to z faktem, że później będziecie musieli wszystkie ustawienia konsoli odtwarzać ręcznie
2) skorzystać z opcji systemowej tworzenia kopii zapasowej (tutaj teoretycznie wszystkie profile i ustawienia powinny zostać zapisane)

I tu powinniście wiedzieć o następujących kwestiach.

Ad. 1. zgranie wyłącznie.

Kontakty - bloog.pl

dodatkowy przycisk, który szybko zaprowadzi Was do synchronizacji oraz podlinkowane samouczki:

  • edycji kontaktów
  • wykonywania kopii zapasowej
  • synchronizacji
  • kopiowania kontaktów do nowego telefonu
  • wyszukiwania
  • scalania kontaktów
  • używania kosza
Mamy.Ciekawą funkcjonalność: synchronizację kontaktów między telefonem a serwerem. Co to oznacza dla użytkowników? Pare bardzo istotnych możliwości:
  • kopia zapasowa kontaktów z telefonu ! Jeśli zgubisz telefon, nie martw się o kontakty. Wszystkie są bezpiecznie zapisane na naszych serwerach.
  • synchronizacja.

I chuj, i foch

:/
Już wcześniej dwukrotnie odmawiał współpracy, ale udało mi sie go "postawić", pomimo bad sectorów na HDD, nawet pokusiłem się (ze strachu) o zrobienie kopii zapasowej systemu... przynajmniej tak mi się wydawało, heh.

Tym razem jednak pierdolony złom odwalił genialny numer, usuwając sam sobie bootmanagera, i ze.Cud-malina!!!

Upsss.... no może jakby Windows działał, to może by mi jakieś pliki przywróciło, ale tak generalnie to te płytki się do pizdy nadają, bo "kopia zapasowa" to tylko taka szumna nazwa, i słuzy generalnie do... do... nad końcowym zastosowaniem jeszcze chyba myślą w Dolinie Krzemowej.
W każdym razie systemu się.

Bądź leaglny. Zobacz jakie to proste!

Wtorek, 17 listopada 2009
Backup4all 4.2 Lite Edition

Backup4all stworzy kopie zapasową Twoich plików. Utworzona kopia zapisana jest w postaci archiwum ZIP. Program posiada terminarz dzięki któremu można ustalić datę stworzenia kopii zapasowej. Natomiast dzięki filtrom możemy wybrać archiwizacje konkretnych zasobów.

Aby.

Autumn

fpyte

poniedziałek, 28.lutego.2011, 22:50
eeej no, nie lubie jak sie mi rzeczy wieszaja i godzina roboty w piździec :/ kopie zapasowe twoim przyjacielem, ale prawdziwy twrdziel nie robi kopii zapasowych, nie?
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii

.:: P.R.O.J.E.K.T. S.E.M.P. ::. - Zarezerwuj sobie miejsce w świecie nowego porządku

Znikną. Oba źródła nie wyczerpywały się jednak w tym samym momencie, więc teoretycznie taka sytuacja nie miała prawa nastąpić, ale wystarczyłby mały błąd, pomyłka albo zaniedbanie i wszystko mogło przepaść, więc zakup kabla, który pozwalałby na robienie kopii danych na stacjonarnym komputerze wydawał się sensownym rozwiązaniem. Pamiętam, że kabel kupiłem (zresztą mam go do dziś), ale coś nie chciało działać, kopii zapasowej nie byłem w stanie zrobić i kilka miesięcy później wszystkie rzeczy zapisane w komputerze przepadły.
      To jest ten moment, w którym chciałbym zakończyć ten wpis, ale brak mi pomysłu na ciekawą puentę, dobrze.