O czym chcesz poczytać na blogach?

Kopciuszek roztańczona historia

wszystko-o-wszystkim-izula.blog.onet.pl

Filmie tańczą. Są zarąbisste układy. Film jest radosny, kolorowy (przynajmniej moim zdaniem). W tym filmie możemy zaobserwowac radosny, kolorowe wnętrze domy "macochy kopciuszka" (8,5-10pkt)
Spadaj -  Henderson, Natasza Richardson, Kimberly Nixon (6-10pkt)
Kopciuszek Roztańczona Historia - Selena Gomez, Andrew Seeley,.

hannahmontana12345

Im nieudaje ich miłość jest tak wielka że nie rozpada się.:)
09:29, hannahmontana12345
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 lipca 2009
Foty z filmu Kopciuszek roztańczona historia

Kopciuszek Roztańczona Historia !!!

Kopciuszek to super film!Występuje tam bardzo znana Selena Gomez (w.

Disney Channel

Gwen w odcinku Koszmar w środku lata. Disney postanowił "zainwestować" w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena zagrała główną rolę w filmie Kopciuszek: Roztańczona historia, Disney Channel Original Movie Program ochrony Księżniczek kręconym w Puerto Rico z Demi Lovato i w Czarodziejach z Waverly place Film. W 2008 wzięła udział w Igrzyskach Disney Channel.
Muzyka [edytuj]

Tydzień filmowy - Onet.pl Blog

Sceptycznie podchodzi do każdego potencjalnego zięcia.

 

NIEDZIELA, 16:05, TVN

Kopciuszek: Roztańczona historia - komedia muzyczna

Mary - współczesny Kopciuszek zamiast szklanych pantofelków zakłada buty do tańca. Joey to czarujący książe - nowy szkolny kolega, który szuka dziewczyny. Czy Mary nią zostanie?  

PONIEDZIAŁEK, 20:05, POLSAT

stars, stars, stars... - Onet.pl Blog

Roku wzięli rozwód. 10 lat później, Mandy wyszła ponownie za mąż, za Briana Teefy. Największą popularność przyniosła Selenie rola Alex Russo w serialu Disneya "Czarodzieje z Waverly Place" i Mary w filmie "Kopciuszek: Roztańczona historia".

 

Fotki:

 

  

 

  

 

 

Pieski górą - bloog.pl

Miała 12 lat. Zagrała rolę Gwen w jednym z odcinków serialu "Nie ma to jak hotel" (produkcja Disney Channel). Potem jej los potoczył się w serialu "Czarodzieje z Waverly Place" jako Alex Russo, aż po film "Kopciuszek Roztańczona Historia". 

 

Nasza Sel jest również zdolną artystką. Ma na swoim koncie dwie płyty: 2009 – "Kiss and Tell" oraz 2010 – "A Year Without.

Blog gwiazdydisney

A ojciec Meksykaninem. W 1997 roku jej rodzice wzięli rozwód. Największą popularność przyniosła Selenie rola Alex Russo w serialu Disneya "Czarodzieje z Waverly Place", Mary w filmie "Kopciuszek: Roztańczona historia" oraz Carter Mason w filmie "Program ochrony Księżniczek". Obecnie mieszka w Los Angeles.

Komentarzy: