O czym chcesz poczytać na blogach?

Koordynator

Kociewski Rok Kongresowy 2010 - Onet.pl Blog

Skomentuj

20 lutego 2010
"Druga strona słońca"
Do wzięcia udziału w konkursie poetyckim   
zapraszają -

-Ośrodek Kultury,Sportu i Rekreacji
  w Świeciu,
-Parafia Rzymskokatolicka św.Jana Chrzciciela w Grucznie,
-Starostwo Powiatowe w Świeciu,
-Urząd Gminy w Świeciu,
-Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,
-Zenon Usakiewicz- Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Kociewskiego w Wycinkach "Dąb".

Konkurs rozpoczął się 10 lutego 2010 r. i trwać będzie do
30 kwietnia 2010 r.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - 29 maja 2010 r.
Konkurs adresowany jest do młodzieży szkól ponadgimnazjalnych, studentów i dorosłych.

Zostaną przyznane nagrody w dwóch kategoriach -
-młodzież do 21 roku życia,
- dorośli.

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem-

kongres.swiecie@gmail.com

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, czekają ciekawe nagrody...


koordynator ze Świecia (21:36)

::EDDIE OWNLOG::

Misjach. Miałem sporo czasu, żeby sobie takie rzeczy w głowie poukładać. Ona zaś dopiero raczkowała. Jednak znajdowaliśmy się już na drugim poziomie i nie powinniśmy byli zadawać sobie podobnych pytań.
      — Rzecz w tym — uparcie kontynuowała, podchodząc do tego zagadnienia po swojemu — że w moim odczuciu z pamięcią jest jak z danymi na dysku komputera. — Mówiła szybko i zdecydowanie, szukając w moich oczach aprobaty. — Można część trwale usunąć lub najzwyczajniej w świecie zablokować do nich dostęp. Myślę, że mam w głowie wszystko, co robiłam w czasie pierwszej misji — ożywiła się — tylko że zabezpieczenie uniemożliwia mi korzystanie z tych zasobów. Druga opcja to taka, że te dane posiada koordynator…
      Z dezaprobatą pokręciłem głową.
      — Trzecia, że elektronikę tak sprytnie w tobie ustawiono, byś na własną rękę nie mogła niczego zmienić — uciąłem ironicznie, usiłując sprowadzić ją na ziemię. I dodałem: — Nie wydębisz tego od koordynatora. A jeśli ci się uda, grożą ci poważne sankcje.
      — Mam w dupie sankcje, nie wkurzaj mnie — warknęła, omal się nie zrywając. — Muszę wiedzieć! Szlag mnie trafia i za chwilę spuszczę komuś lanie! — zagroziła z zadziwiającą pewnością siebie.
      Nie chciałem dostać od niej w pysk, a że akurat Or-Mat kiwał do mnie ręką, skwapliwie się podniosłem, przeprosiłem ją i udałem do jego boksu..

Praktykanci - blog Dzięgiel - Oceny - Onet.pl Blog


10 października 2008
Na początek, kilka słów wyjaśnienia...

Dotychczas było tak, że praktykanci byli sobie praktykantami i nic ich nie obchodziło. Teraz to się zmienia! Wszyscy przyszli (być może) oceniający na stażu mają obowiązek udzielać się na tym blogu.

Staż taki trwa od dzisiaj miesiąc, w czasie którego:

- co tydzień praktykantom są zlecane 'zadania', polegające na napisaniu artykułu lub oceny. Post 'zlecający' piszą wspólnie oceniające. Każdy stażysta dostaje swojego koordynatora z nas dwóch - Olliss i Chocolate. Koordynator taki ma obowiązek pilnować swojego kandydata i pomagać mu w razie wątpliwości i kłopotów. Na wykonanie zadania, kandydaci mają określony czas, w zależności od stopnia trudności - najczęściej są to trzy dni, tydzień...

Gdy praktykant nie wywiąże się z zadania, otrzymuje pierwsze upomnienie, tzw. żółtą kartkę. Drugie upomnienie oznacza kartkę czerwoną i oznacza tyle co: 'Dziękujemy za współpracę, złociutki / złociutka'.

- wszystkie zadania publikowane są tu, na stronie bloga. W razie jakichkolwiek wątpliwości, praktykanci kontaktują się ze swoim koordynatorem.

- wulgaryzmy, sprzeciwianie się i inne sprawy wymienione w głównym.

mam-glupiego-szefa.blog

, widziałam, że on mi nie uwierzył, że to co on sobie tak skrupulatnie ponotował - ja znam na pamięć.

skomentuj (3)

part 3 2005-08-29 15:38:35

Szur, szur, szur.
Przyszurał się w starych kapciach ( bo moj szef zmienia buty w pracy i do garnituru ubiera kapcie kupione u chinczyka na rynku) i polozyl mi na biurku korespondencje.
WSZYSTKO czego nie rozumie, co jest po angielsku, jest ankietą lub tabelką lub wymaga znajomości Excela dekretuje do mnie, bez względu czy dotyczy to mojego zakresu czy nie. Z reguły nie dotyczy.
- dlaczego to dekretujesz na mnie jeśli ta ankieta dotyczy wszystkich?
- bo pomyslalem , ze bedziesz koordynatorem tego tekst z koordynatorem jest wyjatkowo chamski, a ten jełop mysli, że ja sie na to nabiore.
W ogóle w jego przypadku obserwuje sie taka zasade: im większa pierdoła tym bardziej sie tym przejmuje. Rzeczy ważne olewa, bo po prostu nie ma o tym zielonego pojęcia.
- słuchaj ja mam sto innych WAŻNYCH rzeczy a ty mnie chcesz zrobic koordynatorem pierdół?! niech robi to sekretarka, przecież nie jest ograniczona umysłowo, każdy wypełni swoje a ona- koordynator to przepisze.ot filozofia. i tak nic nie robi tylko je.

Szur, szur, szur. Polazl.
bo u nas w biurze to jest tez taka humanitarna akcja "Chrońmy sekretarkę", pod przywództwem szefa.
ja mam w zwyczaju sie buntować więc niech.