O czym chcesz poczytać na blogach?

Kooks naive

pamparampampampam blog

Listen baby zaśpiewał pan w małym ekraniku czy to ten największy ten duży od funu hahahahha jak w bruceie wszechmogodzącym z jimem co go mało kto lubi ale tam jest fajny tak samo jak w bez pamięci zakochanym słowotok mały złapał chciałabym też tak żeby ktoś słuchać chciał i dowiadywać się chciał wszyscy są tacy przefajni pozornie chyba na tym to właśnie polega na pozornie kooks naive jest super też jak 500000 rzeczy ostatnio to dobrze chyba nie tak dobrze

podsumówując jest dziwnie za dużo wysiłku inteletualnego dzisiaj i stąd ten chaos miszmasz czy coś tam

by pamparampampampam | 2008-01-25 21:27:01 | skomentuj! (1)
strona główna

nolcia.blog.pl

Tego :D:D:D

No... i taki miły akcencik na koniec:

Aaa-aaa
Idzie wiosna
Aaa-aaa
Dłuższe dnie
Aaa-aaa
Kwiatki rosną
Aaa-aaa
Głupie, nie?


:D

nolcia 2006-03-06 19:06:10
skomentuj (5)
nowadays...
The kooks... i kurczak... to jest w ostatnich dniach... i ból... i zmęczenie... i ogólna frustracja... i przygnębienie...

The kooks jest takie odstresowujące... coś jak pani pedagog...(?)

Stara wredna Noela chyba wraca... ajaj... ta, która nie wie czego chce... a raczej wie, ale potrzebuje... czego? kolejnego problemu bo za mało się martwiła ostatnimi czasy...?.
Byłam u fryzjera. Jest inaczej. Lepiej? Gorzej? De gustibus... i tak dalej...

Tym razem nie dam sobie w kaszę dmuchać. "Nie będzie facet pluł nam w twarz" chciałoby się rzec. Ni chhhholery. Jestem zła. Oj, dowie się o tym, że jestem... Dowie się... :/

nolcia 2006-03-24 20:30:09
skomentuj (4)
You're so naive, honey ;)

The Kooks
Naive


I may say it was your fault
Cause I know you could have done more


Oh you're so naive yet so

How could this be done
By such a smiling sweetheart
Oh and your sweet and pretty face

In such an ugly way something so beautiful

AND I SWEAR THAT I DON'T HAVE A GUN

Ograniczać bywam złośliwą do szpiku kości suką i siadam gdziekolwiek twierdzi że standardowa i schematyczna obelga nie poczułam nic drętwieje mi serce ewolucja duchowa jak przyjmujesz cios to wypuść powietrze a nie zaciskaj zęby przepoczwarka gdzieś daleko stąd po drugiej stronie lustra uproszczenia to nieporozumenia pobawmy sie w chowanego ja sie schowam dobrze? 

nuta na dziś:
KOOKS - Naiveyou know you're right... 2011-06-15 02:39:54 skomentuj (1)

podobno móc to chcieć. szkoda, że mi się nie chce... - bloog.pl

Twórcami jak The Clash, The Jam, czy The Rolling Stones szybko wykształcili swój własny rozpoznawalny styl oparty na rockowej energii z popowym potencjałem.

Wydany w 2006 roku debiutancki "Inside In/Inside Out" sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy dochodząc do drugiego miejsca na brytyjskiej liście albumów, a single "She Moves On Her Own Way", "You Don't Love Me" i "Naive", żyły własnym życiem przez długie tygodnie i przyniosły im nominacje do BRIT Awards, Q Awards, a także MTV Music Awards.

Kwartet z Brighton zaczął od tego momentu wyprzedawać koncerty w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, potwierdzając swoją popularność serią koncertów na największych europejskich festiwalach, takich jak Isle of Wight, czy Oxegen. Ich drugi album pt. "Konk", nazwany na cześć studia w którym został nagrany, natychmiast trafił na pierwsze miejsce listy sprzedaży płyt. Single "Always Where I Need To Be" i "Shine On" powtórzyły sukcesy swoich poprzedników. Obserwując dotychczasową karierę zespołu i zważywszy na ich stosunkowo krótki staż na scenie, można się domyślać, że przed The Kooks jeszcze wiele, wiele sukcesów.

 

Mój ulubiony zespół ma się pojawić na tegorocznym Openerze

Joł!! Teraz ciekawe ile kosztuje bilet na Opener'a...xD

Dobra

BB!!Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4256940,trackback

komentarze.