O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Kooks

podobno móc to chcieć. szkoda, że mi się nie chce... - bloog.pl

Kwartet z Brighton zaczął od tego momentu wyprzedawać koncerty w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, potwierdzając swoją popularność serią koncertów na największych europejskich festiwalach, takich jak Isle of Wight, czy Oxegen. Ich drugi album pt. "Konk", nazwany na cześć studia w którym został nagrany, natychmiast trafił na pierwsze miejsce listy sprzedaży płyt. Single "Always Where I Need To Be" i "Shine On" powtórzyły sukcesy swoich poprzedników. Obserwując dotychczasową karierę zespołu i zważywszy na ich stosunkowo krótki staż na scenie, można się domyślać, że przed The Kooks jeszcze wiele, wiele sukcesów.

 

Mój ulubiony zespół ma się pojawić na tegorocznym Openerze

Joł!! Teraz ciekawe ile kosztuje bilet na Opener'a...xD

Dobra

BB!!Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4256940,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Ha już po

piątek, 20 lutego 2009

Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.

Komentarzy: 2 Mój świat 16 październik 2006     Mój świat. Cztery żywioły. Przyjaciele. Muzyka. Dom. Wrażliwości a'la talentów.
  
    Mój świat. Ola, Michasia, Agata, Justyna, Emilia, Monika.
   
    Mój świat. Green day, The Kooks, Nirvana, Marilyn Manson.
   
    Mój świat. Rodzice. Brat. Lucky. Śmietnik.
   
    Mój świat. Strata. Farby. Długopis.

Całą wenę twórczą wylałam na kartki zeszytu od polskiego. Nie mam siły pisać.
    A jeszcze wos został...

W każdym razie, cieszę się, że wiecie o Cosiu:) Nie wszystkie. Ale dowiecie sie. Niedługo. Może za kilka dni, COŚ zastąpię prawdziwym imieniem??

akhia ownlog archiwum

Prawdziwych, polskich, patriotycznych, czerwonych, soczystych truskawek wymieszany ze spalinami unoszącymi się nad rozgrzanym asfaltem.
Albowiem powiadam wam lato przyszło.
I jak ona powiedziała, tak się stało.
I wtem huknęło, gruchnęło i się okazało, że do końca roku wciąż jeszcze 15 dni.
Piętnaście długich dni.
Baaardzo długich dni.
do zakończenia roku równo 351 godzin i 43 minuty.
dlaczego jeszcze tyle? (!!!)

aha. i wmawiam sobie, że nie przegramy. Znaczy wierzę, tak. tak czy siak ósmy to będzie boski dzień.

M: The Kooks vs Beastie Boys - Sabotaging The Kooks

***

FOTOLOG

miho
antony
spielzeug
fajna mysza
popojutrze też
skarpetki brata
zapach powietrza

2009:
grudzień
styczeń

2008:
listopad
sierpień
czerwiec
kwiecień

2007:
grudzień
listopad
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
styczeń

2006:
grudzień
listopad
.

A co, jeżeli rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje? - Onet.pl Blog

Podcinać ludzi kopiąc ich w piętę. Prawie oczywiście. xD Pawcio, Ochmi, Kurak, Guli i Kuba no i of kors my same robiliśmy za worki treningowe i non stop się podncinaliśmy śmiejąc przy tym i w ogóle było śmiesznie. xD Oczywiście my zaczęliśmy się bawić na początku około 11, a o 15 Marysia z Magdę zauważyły no i co w związku z tym? Byłam atakowana i jak powiedziałam co myślę, to Marysia miała jakiś problem. Nam się już wtedy znudziło, bo w końcu ile można bawić się w to samo, no nie?
Jak wracałyśmy od żubrów śpiewałam sobie z Olencją przeboje z High School Musical oraz Kooksów i wszyscy się odsuwali. xD
W autokarze było karaoke. Zaśpiewałam razem ze wszytskimi dwie piosenki: Szła dzieweczka do laseczka i Mydełko Fa. Jakby nie było to w końcu hiciory.
Marysia się na mnie obraziła z powodów nie wyjaśnionych i się do mnie przestała odzywać. Cóż, ja nie mam zamiaru jej przepraszać, o nie! To ona ma jakieś problemy a nie ja tak więc to ona ma wyciągnąć rękę do zgody i koniec.
Dziś byłam bliska pokłócenia się z Anetą tak na poważnie, nie jak z Marysią, która.

Esperança

Slipknota aż się chciało skakać i szaleć od nadmiaru energii, tak przy tych starszych panach publiczność stała spokojnie i kiwała głowami w takt nawet tych najmocniejszych kawałków. Wszystkie one zdawały się być do siebie jednostajnie podobne. Owszem, „One” wykonany na żywo wgniata w ziemię, alo to dlatego że to świetna piosenka jest, przypuszczam że wykonana na syntezatory i z Shakirą na wokalu nadal byłaby niesamowita.

The Kooks jakoś wcześniej nie kojarzyłem, a okazali się całkiem przyjemną angielską grupą grającą wpadający w ucho indie. Może nie na tyle żebym zaraz biegł kupić ich ostatni album w sklepie, ale na tyle żeby odpalić SoulSeek i ściągnąć sobie ich ostatni album z sieci.

Zastanawiałem się jak Placebo wypadnie w tym raczej ostro grającym towarzystwie, mają oni bowiem w swoim repertuarze całkiem sporo smętnych i podobnych do siebie piosenek,.

gryka.blog

Na mnie. Chyba się zakochałam. Totalnie bez wzajemności. Życie to dziwka!

I chociaż zwijam się z poczucia bezradności, to i jak jestem dziwnie szczęśliwa. Bo jednak czuję. I to jest jedyny pozytyw w tej absurdalnej sytuacji. Życie uczy mnie cierpliwości, oj uczy. Wystawia na próbę. Długo tak jeszcze? Się pytam...

skomentuj (0)

A właśnie że nie! 2008-05-13 17:24:31

13-sty nie może być dniem, w którym tradycyjnie dzieje się źle. Kończę powoli pracę. W głośnikach The Kooks "Always where I need to be" i lecimy do przodu! Piękne słońce, ja mam piękne żółte buciki, krótką spódniczkę ( a co!), włos rozwiany, uśmiech  całkiem szczery i tak to. Na biurku pachną mi konwalie. Oszalały po prostu, tak pachną. W domu też takie mam. Czuję, że dziś, lub jutro, lub za tydzień, zdarzy się coś dobrego. Tak będzie.

Say whatever you like
I- I can never trust you
be whoever comes not true to you
Oh you know I just don't care
you know I just don't care

'Cause I'm always where I.

AND I SWEAR THAT I DON'T HAVE A GUN

Śniło mi się że straciłam gustawa nie wiem jak ale straciłam po wejściu do kantorka bez namysłu wymacałam że są obaj gustaw i maksymilian przyjaciele z jednej prezerwatywki są względem siebie kompletnie aseksualni moja dusza jest szmaragdowozielona bo tak czuje jak doklejona w fotoszopie szczęście roztapia się w rękach nie wiem czemu marszczę brwi a lzy same naplywaja mi do oczu na dźwięki wolność ma dwa oblicza lepiej jej nie ograniczać bywam złośliwą do szpiku kości suką i siadam gdziekolwiek twierdzi że standardowa i schematyczna obelga nie poczułam nic drętwieje mi serce ewolucja duchowa jak przyjmujesz cios to wypuść powietrze a nie zaciskaj zęby przepoczwarka gdzieś daleko stąd po drugiej stronie lustra uproszczenia to nieporozumenia pobawmy sie w chowanego ja sie schowam dobrze? 

nuta na dziś:
KOOKS - Naiveyou know you're right... 2011-06-15 02:39:54 skomentuj (1)

Kooks naive

pamparampampampam blog

Listen baby zaśpiewał pan w małym ekraniku czy to ten największy ten duży od funu hahahahha jak w bruceie wszechmogodzącym z jimem co go mało kto lubi ale tam jest fajny tak samo jak w bez pamięci zakochanym słowotok mały złapał chciałabym też tak żeby ktoś słuchać chciał i dowiadywać się chciał wszyscy są tacy przefajni pozornie chyba na tym to właśnie polega na pozornie kooks naive jest super też jak 500000 rzeczy ostatnio to dobrze chyba nie tak dobrze

podsumówując jest dziwnie za dużo wysiłku inteletualnego dzisiaj i stąd ten chaos miszmasz czy coś tam

by pamparampampampam | 2008-01-25 21:27:01 | skomentuj! (1)
strona główna